neler aldınız bebişlerinize

elma xsxekeri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2007
563
4
43
kızlaarrr şimdiye kadar bebeğim için almak istediğim herşeyde eşim engelledi beni olmaz daha çok erken dedi bişey olursa aldıklarını gördükçe çok üzülürsün dediyasakkelime yanii anlayacağınız hevesim hep kırıldı ama nihayet annemler istanbula akrabalarımızı ziyarete gittiklerinde birsürü ciciler almışlar oğluma..:sm_cool:ve eşim haklı çıktı ben şimdiden bakıp bakıp ağlıyorum.. bir taraftanda öyle içime işlemişki bişey olucak diye korkar oldumm.. sizde miniklerinize güzel güzel şeyler aldınızmı yoksa daha erken diyenlerdenmisinizz noluuuuurr içime su serpinn:nazar:hele hele kız anneleri neler var neler yaa duramazsınız herhalde almadan

bende ufak ufak almaya başladım zıbın takımları,önlük,çorap,şimdi bezleri araştırıyorum büyük ihtimal prima alıcam

büyük bir alışveriş merkezinde çalışıyorum ve az çok takip ediyorum primanın anne oluyorum paketi var hatta fiyatı 17 lira civarında herkes onu tavsiye etti bana bazen sıkı indirim yapıolar bende indirim bekliyorum onuda alıcammm nasıl olsa başladık bikere

Kızlar yaa biz hiçbişey almadık daha annem ve ablam erken olduğunu söylüyo o yüzden alamıyorum
ama kızlar için çoook güzel şeyler var 7. ayımıza girelim herşeyi alıcam kızıma işallahhh:nazar::nazar:

daha ben de birşey almadım canım ya bende hevesleniyorum ama eşim de erken diyor ben cede erken daha hele bir iki ay geçsin sonra başlayacağım şimdi evet erken ben ce de

yaaaa sizin bu yazdıklarınızı okudukca evlenir evlenmez dogurasım geliyo ama yaaaa :roflol: :roflol: Allah hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin bebislerinizi.. insallah ben de 2 sene kadar sonra bebisimin tum haberlerini paylasıcamm :-)

Ay kizlar ben simdiye kadar cinsiyetini ogrenemedigim icin pek birsey alamadim.Ikinci engel ise esim daha erken diyip duruyo ona kalsa son 1 ayda alicakmisim :KK70: Tabi ben bekleyebilirmiyim.Bugun cinsiyetini ogrenemeyim yarin carsiya gidicem :) Simdilik 1 zibin 1 atlet bir sapka birde tisort aldim.Ikide oyuncak aldim.Onlara bakip bakip kokluyorum simdiden kafayi bozdum bebegimle olunca ne olur arik yer bitiririm heralde :)

malesef bende cinsiyetini öğrenemedim o yüzden alamıyorum dün markette çorap gördük bari çorap alalım dedik ama her iki cinsiyetinde giyebileceği renk yoktu çok güzeldi içimiz gitti.

Selam kızlar,
Ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri ne beğendiysem aldım.Oğlumun bütün kıyafetleri tamam.mevlüt takımı bile var:)bebek arabası,ana kucağı,küveti alındı.bir pakette primanın anne oluyorum paketini aldım.alışverişe gittikçe de alıcam.bu ay içinde mobilyasını da sipariş vericez.çünkü ancak 40 günde teslim ediliyormuş..Benim erkendir alınmaz gibi düşüncelerim yok.allaha emanet bebeklerimiz..:nazar::nazar::nazar:

ben daha yeni aldım kızlar hafta sonuda yıkadım ütüledim çantası hazır sadece kendi eksiklerim kaldı bu zamana kadar bende birşey almamıştım valla...

eşinize katılıyorum bende henüz hiç bişe almadım içim gidiyor ama almıyorum .inşallah hiç kimse yaşamaz cidden çok kötü elinizde patlaması tarif edilmez bir acı ilk bebeğimden tecrübeliyim malesef bence acele etmeyen.

Kızlar ben de daha doğru dürüst birşey almadık ufak tefek elbise yelek beğendiklerimi ama banada ablam etrafımdakiler falan 7 aydan önce hemen hemen hepsini tamamla diyor sonra gezmek zorlaşıyor birde Allah korusun erken doğum falan olur diye.

Kızlar bu konuda biz şanslıyız,benim bir oğlum var bugün 1 yaşına bastı:))
aynı zmanda bir erkek evlat daha bekliyoruz,abisinin yepyeni duran ama küçüldükleri için giyemediği cicileri kardeşi giyecek o yüzden ben bişey almayacağım,zaten pekçok hediye gliyor doğum yaptığınız zman, bazılarını daha giydiremeden küçülüyorlar,yazık günah,o yüzden çok almamak lazım yada biraz büyük almak lazım:KK66:

bende çok çok almayı düşünmüyorum 1 kutu hasatane çıkışı alıcam 5 li zıbın takımları aldım 2-3 tane,2 tanede tulum alırım büyüklerimiz çocuğun herşeyini tam almayın derler bi şeyi eksik kalsın doğunca alırsın derler o yüzden bende biberon almıycam hemen o da eksik olsun şimdilik

kızlarrr ben bambusunu,biberon,suluk,emziklerini,kapri takımlar,tulumlar,bezini ıslak mendilini aldımm.ıslak mendil ve bezinide markete gittiğimde bakıyorum kampanya var atıyorum sepete.ayın 14 üne hastane çıkışlarını falan alacağım.valla dayanamıyorum ben yaaaa

selam...
womancop oğlunun yeni yaşı hayırlı olsun.bende senin gibi düşünüyorum.abisinin çok küçük gelen eşyası var. bunları artık kardeşi kullanacak.birkaç eksiğimiz var onları alacağım.

X