El Sanatları Neler Yapabiliriz .. ??

aycamm34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2011
29
0
:KK1:

Merhaba Arkadaşlar ;

Evde boş boş oturmaktan sıkılıyorum. Bir an aklıma geldi ve buradaki fikirlerinizi çok beğendim ve bende sizinle bir fikir paylaşmak istiyorum resim koymayı bilmiyorum zaten Koyamamda sanırım ;:))

Hediyelik olarak Yumurtalardan bir saksı yapabilirsiniz ;

Yumurtaların sarısını Çıkarıp , içine biraz toprak ve süs ve yapay çiçekler koyabilirsiniz Canlı çiçekler yaşar mı denemedim ama Süs olarak çok hoş Duruyorlar... Siz Bunu becerirsiniz zaten resim koyabilsem daha rahat anlatıcam ama araktırdığınız zaman resimlere bakablrsnz...

Yumurtadan saksı olur mu demeyin hiç yumurtayı sadece bir besin kaynağı olarak değil farklı bir gözle bakın.
İşte yumurtadan saksı yapımının resiimli anlatımı;

* Yumurtaların tepelerini oyarak içini boşaltın.
* Sonraki adımda içine bir miktar toprak doldurun.

ve istediğiniz herhangi bir bitki veya çiçeği dikin.

İşte yumurtadan yapılmış saksılarımız hazır

ßen daha fazla bilgi vermek isteriimm ama size birşey sormak istiyorum..

Anneler gününde anneme bir hediye hazırlamak isttiyorum ama kendi ellerimden birşey hediye edmek istiyorum bu konuda yardımınızı bekliyorum...:)):KK1:

kolye en akla gelebilecek kolay seçenek sanırım..yada ahşaptepsi al 2 kişilik oluyor mesela onu boya süsle ikide fincan koy üstüne annene heiye olabilir herhalde..ya yeteneğin nedir neler yapabilirsin hiç bir fikir yok ondan kimsede yazadı geliba..bu arada senin fikrin içinde sağol arkadaşım..

X