Nerde kalcagimi bilmiyorum

dayının evinden sonrasını okuyamadım yaa :KK14:
siz gerçekseniz tavsiyem => eşinile gidin, o gittiği şehirde eşyalı tutar idare edersiniz, sonra da evinizi kurarsınız.
gerçek değilseniz => biraz gayret pleaseee, dayı evi malum dizilerdeki klişelere döndü...

Meslek sahibi ablalarda varmış tövbe tövbe. Kal işte bir yerde kayınvalide babanne amma sorun olduuu yaaaa

2 yillik evliyim kirada oturuyoruz eşim jandarma uzmanlığı kazandı her an cagirabilirler. 3 aylik gebeyim ayni zamnda. Eşim gideceği zmn evi dagiticaz eşyalar kaynanamin üst katına gidecek orda duracak. Benim sorunum şu arkadaşlar. Kaynanamla aram ii değil iki kızı var 7 24 kavga halinde bağırış çağırış eksik olmuyor evlerinden. Eşim gidince ben onlarda kalamam bu halimle sıkıntı stresten uzak olmam gerek. Annem babam ayrı annem izmirde oturuyo durumu pek ii dgl şuan işe girdi o da anca kendine yetio ve imam nikahlı eşi var uzakta çalıştığı için haftada bi gelip gidiyor. Baba desen kendine hayrı yok Durumumuz olmadigini bildigi halde eşimi borca soktu her ay kavgali gürültülü ödüyor geciktiriyor bazende. Iki kiz kardesim var bbmla kaliolar bi uygulama var erkeklerle konusarak haftalik bin lira bazen fazla para alıyosun kirayi fln onlar ödüyo evi onlar geçindirio bbmin haberi yok kozmetik satarak para kazanıyo zannediyo bazen çocuklarndan parada istiyo.onlarin yannda ztn kalamm bbmla konusmuyorum. O haram parayida yemek istemiyorum dogmamis cocugumads yedirmek istemiyorum. Bulunduğum yerde bi yaşlı babannem var onunda çocuklari istanbulda suan bitanesi karısı cocuklariyla aylardir yaninda ama gidecek onlarda. Bbannem gitmek istemiyor bakan yannda duracak kimse olmadigindan götürmek istiyorlar. Götürmeyin yannda ben dururum mu desem bilmiyorum napsam kimin yanında kalicam bilmiyorum yemin ederim kafayi yiycem akıl verin bana
hem babaanneye bak , hem barın , bebek de gelir , küçük huzurlu aile oluverin👩🏾🤝🧑🏽

"Minaredenatbeni, post: 68442675, member: 766378"]
Bir de şunu anlamadım şimdi sen buralara konu açacak kadar sıkışmışsın
Kocan ne işe yarıyor
Hamile karısı nerde kalacak asıl onun derdi olmalı normalde
Karı-koca hiç mi konuşmuyorsunuz plan yapmıyorsunuz
[/QUOTE]
Konu sahibi arkadaşın altınları ile aile binasında üst katın içini yaptırıp oraya yerleştirmeyi teklif etti arkadaşa eşi..konu sahibi arkadaş bunu kabul etmedi.

"Minaredenatbeni, post: 68442675, member: 766378"]
Bir de şunu anlamadım şimdi sen buralara konu açacak kadar sıkışmışsın
Kocan ne işe yarıyor
Hamile karısı nerde kalacak asıl onun derdi olmalı normalde
Karı-koca hiç mi konuşmuyorsunuz plan yapmıyorsunuz
Konu sahibi arkadaşın altınları ile aile binasında üst katın içini yaptırıp oraya yerleştirmeyi teklif etti arkadaşa eşi..konu sahibi arkadaş bunu kabul etmedi.
[/QUOTE]
Ben mevzuyu biliyorum. Önceki konusunu hatırlıyorum.
konu sahibi hiçbirşeyi kabul etmiyorki
Ya düşünsene hamilesin kocan eğitime gidecek düşmüşsün ortalığa ondamı kalsam kalmam bundamı kalsam kalmam diye dolanıyorsun, kocan da benim karım şurada kalacak demiyor, karı koca oturup kadının nerede kalacağını bile konuşup planlamıyorlar. Konu sahibinin eşi karısına bizim kadar bile değer vermiyor farkında mısın?
Konu sahibine de laf anlatacağına deveye hendek atlat daha kolay. Seçeneklerini kendi söylüyor şunu seç sokakta kalmaktan kurtul diyoruz yok ses varmış banyo yapamazmış yatamazmış. Bütün gün boş beleş yatacağına şu hayatını düzenlemek için az uğraşsa zaten bu hallere düşmeyecek. Kendi yerin dibinde burnu kaf dağında. Böyle hayat mı olur, böyle evlilik mi olur, bir insan bukadar mı gerçeklere kör olur. Yazık gencecik kadın kendine hayrı yok bir de anne olacak. O çocuğa ne verecekler

2 yillik evliyim kirada oturuyoruz eşim jandarma uzmanlığı kazandı her an cagirabilirler. 3 aylik gebeyim ayni zamnda. Eşim gideceği zmn evi dagiticaz eşyalar kaynanamin üst katına gidecek orda duracak. Benim sorunum şu arkadaşlar. Kaynanamla aram ii değil iki kızı var 7 24 kavga halinde bağırış çağırış eksik olmuyor evlerinden. Eşim gidince ben onlarda kalamam bu halimle sıkıntı stresten uzak olmam gerek. Annem babam ayrı annem izmirde oturuyo durumu pek ii dgl şuan işe girdi o da anca kendine yetio ve imam nikahlı eşi var uzakta çalıştığı için haftada bi gelip gidiyor. Baba desen kendine hayrı yok Durumumuz olmadigini bildigi halde eşimi borca soktu her ay kavgali gürültülü ödüyor geciktiriyor bazende. Iki kiz kardesim var bbmla kaliolar bi uygulama var erkeklerle konusarak haftalik bin lira bazen fazla para alıyosun kirayi fln onlar ödüyo evi onlar geçindirio bbmin haberi yok kozmetik satarak para kazanıyo zannediyo bazen çocuklarndan parada istiyo.onlarin yannda ztn kalamm bbmla konusmuyorum. O haram parayida yemek istemiyorum dogmamis cocugumads yedirmek istemiyorum. Bulunduğum yerde bi yaşlı babannem var onunda çocuklari istanbulda suan bitanesi karısı cocuklariyla aylardir yaninda ama gidecek onlarda. Bbannem gitmek istemiyor bakan yannda duracak kimse olmadigindan götürmek istiyorlar. Götürmeyin yannda ben dururum mu desem bilmiyorum napsam kimin yanında kalicam bilmiyorum yemin ederim kafayi yiycem akıl verin bana
Eşinin eğitimi bitene kadar kend evinde kal. Sonrada tayin olduğu yere eşyalarınla taşın evi dağıtma sakın kimsedede kalma

hamilesin hasta değil.
eğitim bitince nereye dönecek bu adam.
evlisin ve başını sokacak evin yok sence normal mi bu?
kocan tek koyamıyor ama sana düşüncelerini sormadan nevi dağıtıyor öyle mi?
ne romantik.

X