Nerde kalcagimi bilmiyorum

Girls5

Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
277
-157
2 yillik evliyim kirada oturuyoruz eşim jandarma uzmanlığı kazandı her an cagirabilirler. 3 aylik gebeyim ayni zamnda. Eşim gideceği zmn evi dagiticaz eşyalar kaynanamin üst katına gidecek orda duracak. Benim sorunum şu arkadaşlar. Kaynanamla aram ii değil iki kızı var 7 24 kavga halinde bağırış çağırış eksik olmuyor evlerinden. Eşim gidince ben onlarda kalamam bu halimle sıkıntı stresten uzak olmam gerek. Annem babam ayrı annem izmirde oturuyo durumu pek ii dgl şuan işe girdi o da anca kendine yetio ve imam nikahlı eşi var uzakta çalıştığı için haftada bi gelip gidiyor. Baba desen kendine hayrı yok Durumumuz olmadigini bildigi halde eşimi borca soktu her ay kavgali gürültülü ödüyor geciktiriyor bazende. Iki kiz kardesim var bbmla kaliolar bi uygulama var erkeklerle konusarak haftalik bin lira bazen fazla para alıyosun kirayi fln onlar ödüyo evi onlar geçindirio bbmin haberi yok kozmetik satarak para kazanıyo zannediyo bazen çocuklarndan parada istiyo.onlarin yannda ztn kalamm bbmla konusmuyorum. O haram parayida yemek istemiyorum dogmamis cocugumads yedirmek istemiyorum. Bulunduğum yerde bi yaşlı babannem var onunda çocuklari istanbulda suan bitanesi karısı cocuklariyla aylardir yaninda ama gidecek onlarda. Bbannem gitmek istemiyor bakan yannda duracak kimse olmadigindan götürmek istiyorlar. Götürmeyin yannda ben dururum mu desem bilmiyorum napsam kimin yanında kalicam bilmiyorum yemin ederim kafayi yiycem akıl verin bana

Eşiniz bu konuda ne düşünüyor?
Evde yalnız kalmayı neden düşünmüyorsunuz?
Babanne ile ilgili durum diğerlerine nazaran daha mantıklı gibi görünsede de gebelik öyle günlük gülistanlık bir dönem olmayabilir yaşlı birine bakım gerekir sizin de dinlenmeniz bunları da düşündünüz mü?

Eşiniz bu konuda ne düşünüyor?
Evde yalnız kalmayı neden düşünmüyorsunuz?
Babanne ile ilgili durum diğerlerine nazaran daha mantıklı gibi görünsede de gebelik öyle günlük gülistanlık bir dönem olmayabilir yaşlı birine bakım gerekir sizin de dinlenmeniz bunları da düşündünüz mü?
Elbette düşündüm fakat ev dayilarinin ve cikmamizi istiyorlar evlerini istiorlar. Evde yalniz kalmama zaten esim musaade etmez gebe oldugum icin yanmda biri olsun ister

Elbette düşündüm fakat ev dayilarinin ve cikmamizi istiyorlar evlerini istiorlar. Evde yalniz kalmama zaten esim musaade etmez gebe oldugum icin yanmda biri olsun ister
Hamile olunca ne oluyormuş da yalnız kalamıyorsunuz?

Dayısının evinden çıkmanız gerekiyorsa başka eve taşının.

O konuyu hiç açma
daha önce sayfalarca konuşuldu
Evi öyle kabul et
Asla başka ev olamıyor yaşadıkları yerde o z

Maddi durum mu yok? İlk ay maaşını almaya başlayacak zaten. Güzelde maaşı vardır eşinizin . Uygun fiyatlı bir ev tutamıyor mu Yani?
Suan icin o da orda neyle karsilasacagini bilmiyor gidince belli olacak. Şuan icin gittiginde ben nereye gidicem onu bilmiorum

Adam jandarma, iyi bir para alıyor çoğu mesleğe göre. Karısına 1+1 eşyalı ev kiralayacak kadar parası yok mu?
Sacma geldi bana..neden birinin yanında sığıntı gibi yerleşesin ki kocan dururken.
"Tek başıma eve çıkmama izin vermiyor" gibi sacma bir cümle okudum yukarıda. O zaman sen de onun tek başına calismaya - eğitime gitmesine izin verme. İkiniz de tikilin aynı şehirde. Neden ona özgürlükler derya denizken size damlacık kadar?

Aklınız varsa sığıntı gibi kimsenin yanında yaşamayın! Böyle evlilik olmaz. Daha 11 haftalık hamilesiniz, görende karnınız burnunuzda sanır . Eşiniz yalnız kalmanıza alışmalı.insanın evi gibisi mi var.
Suan icin o da orda neyle karsilasacagini bilmiyor gidince belli olacak. Şuan icin gittiginde ben nereye gidicem onu bilmiorum

Sizin için de en mantıklısı kayınvalideye gitmek bana göre
Zaten şimdiye kadar fazlasıyla plansız yaşamışsınız hayatınızı karı koca
Bir süre de sonuçlarına katlanmanız gerekecek ne yazık ki
Hem her istediğimi yapayım hem de hiç ayağım taşa değmesin bi hayat olduğunu düşünmüyorum
Siz de sanırım bu sayede öğreneceksiniz

X