Nerde Nasıl Davranmam Lazım Yol Gösterin Lütfen (Değerli Fikirlerijizi Esirgemeyin)

Arkadaşlarınızı daha düzgün insanlardan seçmeye çalışın. Sizi yüreklendiren, cesaretlendiren arkadaşlardan.
Çok saçma söyledikleri, unutun gitsin.

Arkadasiniz sizin bu psikolojik sorunlarinizi bilmiyor mu?iyiliginizi isteyen biri gitsin de acilsin diye dusunur o aksine kostek olmus.eger orasi size iyi gelecekse bence kim ne der dusuncesini bir kenara birakip 2 ay da olsa rahatlayin.ayrica isini iyi yapan insan bu devirde herkes arar oldu,isi iyi ogrenip yaparsaniz,bi bakmissiniz baska yerden bi kapi acilmis.

Senin iyiliğini istediğini hiç sanmıyorum düşünceler dediği herseyi o kendisi düşünüyor senin için.,Üzgünüm ama böyle hayat senin hayatın öyle derler vs diye diye bi bakarsın bu"iyilik elçisi "arkadaş da dahil herkes yolunu çizmiş sen ortada kalmışsın. .böyle insanlara restitution çekin dost mu düşman mı.?

Şu andaki işimi yıllar önce ,staj yapma zorunluluğum olmadığı halde mutlaka bana bir artısı olur düşüncesiyle yapmış olduğum staj sayesinde edindim..
Yanlızca işe gidip gelmekle yetinme, hem işi öğrenmeye çalış hemde ordaki insanlara kendini sevdirmeye çalış,Herzaman güler yüzlü ol ,herkeze yardımcı olmaya çalış sabahları günaydın de hal hatır sor. bilmediğin şeyleri ısrarcı olmadan sor .

arkadaşım hastane ortamını çok bilmiyorum ama genelde stajyerin az konuşanı makbuldür :) Yani sizin tavrınızda sıkıntı yok. Bence siz sadece işle ilgili konularda soru soruyor, ve kimseyle kişisel bir yakınlaşma amacı gütmüyorsanız neden size eş arıyor yaftası yapıştırsınlar ki. Arkadaşınız iyi niyetliyse bile biraz işgüzarmış yani. Nereden aklına gelmiş.
Bence siz memnunsanız devam edin. Değişik yerler insana her zaman tecrübe kazandırır. Size de iyi gelmiş hem.
İmkanınız varsa, buradan ayrılınca başka yerde de staj yapın yani. Vaktiniz ve maddiyatınız buna uygunsa kendinizi geliştirmek için tüm ihtimalleri değerlendirirn genç yaşınızda. Her daim faydasını görürsünüz.

Tüm yorumları okumadım ama mutlaka söyleyen olmuştur. ..o arkadaştan uzak dur.kesinlikle iyiligini filan düşünmüyor senin.destek olacağı yerde söylediği sacmaliklara bak.fesat kıskanç biri.
Kendine güven. Başarılı olabilirsin.o arkadaş musvettesini dinleme.

siz ne kadar staj yapmak istiyorsanız o kadar yapın eğer amacınız koca bulmak deilse sorun yok bence sosyal olmak istiyorsanız kurslara katılın ...

Arkadasından ayrıl bence ısınden değil.. Bizde staj yaparak meslegı ogrenmeye basladık.. Siz kendınız ıcın ıyı bır adım atmıssınız.. Munkunse devam et bence..

X