Nerede hsg çekilmeliyim?

p0ly__

'OL' der ve OLUR.
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2016
1.215
995
31
Kızlar hsg(rahim filmi ) çekilmem gerekiyor bu konuda tecrübeli arkadaşlar istanbul Avrupa yakasında nerelerde çektirdiniz önerebileceginiz bir yer var mı sonuçlarıniz nasildı ? Anestezilimi anestezisizmi?

Kızlar hsg(rahim filmi ) çekilmem gerekiyor bu konuda tecrübeli arkadaşlar istanbul Avrupa yakasında nerelerde çektirdiniz önerebileceginiz bir yer var mı sonuçlarıniz nasildı ? Anestezilimi anestezisizmi?

cnm ben rizede ozel hastanedecejldim sali sabahleyin cekldim anestezili olarak cektler ck korkmustum basta bayan dojtormdu kendi dojtorm cekti 15 dakika surmus islem yarm saat uyumusum snra bi uyandm esm basmda bekkyidu hic bir agri hissetmedm okadar rahat cekldim ki ve hemende ayaga kalktm hemsire bile sasrdi hemen kalktm die yarm saat icinde uyanp giyindm snra eve gttm ck rahatti anestesili ama bazilarida anestezi olmadan ceklyolar agrilair olmyomus ben aneztezili yaptm hic en ufak bi agri bile hissetmedim ck kisa bi islemmis ve sonclarda guzeldi allaha sukur hic biside ckmadi

Bende kararsızım anestezilimi yaptırsam diye düşünüyorum bazı çeken yerler ağrısız diyor ama bilemiyorum cevap verdiğin için teşekkür ederim K Kucuk prensesim
Başka çektiren varsa Allah rızası için cvp versin bakıp geçmesin lütfen

Bende kararsızım anestezilimi yaptırsam diye düşünüyorum bazı çeken yerler ağrısız diyor ama bilemiyorum cevap verdiğin için teşekkür ederim K Kucuk prensesim

bana dktorm anestezi olmazsa agri cekersn dedi baskalari anestezisiz cektrmsler baska knlara yazan var ck agrilair olmams rahat yapmslar ama anestezilide okadar rahattiki hic bisi anlamadm ben sende anestezili ysptrablrsn

Poly cim nasılsın. Ben çektirmiştim canım imkanın varsa anestezili yaptır. Ben hayatımda bu kadar çok acı hissetmedim çok kötü bişey korkutmak degil niyetim ama çok acıyor bilgin olsun.

Poly cim nasılsın. Ben çektirmiştim canım imkanın varsa anestezili yaptır. Ben hayatımda bu kadar çok acı hissetmedim çok kötü bişey korkutmak degil niyetim ama çok acıyor bilgin olsun.
Hummey canım iyiyim sn nasılsın
Anestezili çektircem büyük ihtimalle

Bende varım bugün adet oldum bekliyorum çekilecek sonra da bende karar veremedim hem yeri hem anestezi olup olmama konusunda şişli ekhomar çok iyi diyor lar da bilemedim

İmkanınız varsa anestezili çektirin. Bir de yanınızda birisi olsun yalnız gitmeyin.

Ben anestizili oldum uyandgmda yataga bez sermsler di beze kan gecms ama uyandgmda daha kan gelmyodu uyanana kadar durmus ole bez kanliydi ole gyndm yanmda petde var di ama gerek kalmadi sadece hafif bi leke gelyo uyanana akdar gecms olyo kan gelmesi

Bende varım bugün adet oldum bekliyorum çekilecek sonra da bende karar veremedim hem yeri hem anestezi olup olmama konusunda şişli ekhomar çok iyi diyor lar da bilemedim
Evet bende echomar duydum 550 TL fiyat olarak ç kollu rontgenmiş son teknoloji olduğu için ağrısız dediler. Bide ultra emar'a sordum bakirkoydeymiş anestezisiz 400 anestezili 500 lira dediler . Echomar'dan çoğu kişi memnun kalmış ağrı çekmemiş bi aklımda orda yaptır boşuna anestezi alma diyor ne zor kadın olmak kızlar offf

Evet bende echomar duydum 550 TL fiyat olarak ç kollu rontgenmiş son teknoloji olduğu için ağrısız dediler. Bide ultra emar'a sordum bakirkoydeymiş anestezisiz 400 anestezili 500 lira dediler . Echomar'dan çoğu kişi memnun kalmış ağrı çekmemiş bi aklımda orda yaptır boşuna anestezi alma diyor ne zor kadın olmak kızlar offf
Aynen canım çok zor. Bende çok kararsız kaldım Hayırlısı bakalım öyle ya da böyle olacak da nasıl olur bilmem

Ben fakülte hastanesinde çekindim canım ya baya pldu geçen sene orucun ilk gününe dek gelmişti orda anestezi yapmadılar ama ben böyle bir acı görmedim
Kaç dk sürüyor cnm bide acıyı tarif edebilirmisin

Kaç dk sürüyor cnm bide acıyı tarif edebilirmisin

Valla aletleri takması uzun sürüyor biraz benim o an çok kanamam oldu göremedi adam bende bagırdım ona bitir aetık diye sonra ilaç sıkmaya başlıyor adet savcısının en en en şiddetlisi bu ilacı sıkıyor tüpler açıksa rahim boşluğuna dökülüyor tamam bitti diyo o an dünyalar benim olmuştı

Kızlar
Ben bugün rahim filmi çektirdim ve hiç acımadı iyiki şişli echomar Cevat bayrak 'a gitmişim normal muayeneden farksiz boşuna korkmuşum içeri girerken öyle korkuyodumki anlatamam elim ayağım buz kesti korkudan ama Cevat bey çok rahatlattı ve agrisiz sakın korkmayın dedi gercektende 0 acı iyiki boşuna anestezi almamışım :KK68:

Kızlar o kadar büyütülcek birşey değil 10 dk ya yakın oldu özelde çekildim 300 verdim 30 u muaneydi biraz ağrılı oluyor fazla kanaman olmuyor çok az oluyor , yanımda annem vardı benim öyle koluna girerek felanda yürğmedim ilaç verilirken ağrın oluyor kimisinde olmuyor bile

Benim toplasan giyinmem hazirlanmam film çekimi toplamda 5 dk sürdü herşey Allaha sukur tüpler açık çıktı 550 lira tuttu ama hiç hissetmedim bile durumunuz varsa kesinlikle şişli echomar ı tavsiye ederim kizlar

X