Nereden başlayacağımı bilmiyorum? Üç gün önce nikahlandım yani evlendik ve olanlar, olaylar başladı.

"Sende bir eşyam vardı, yadigardı" eski sevgiliyle muhabbet başlatmak için söylenen yüzyılların yalanı..
Nişanlısı gerçekten dediği kadar mükemmelse eski defterleri açmaz, geçmiş aklına bile gelmezdi. Belli ki yoklamış. Eşinizden olumlu bir şey duysa şimdiki nişanlı ex nişanlı olacakmış gibi hissettim.
Eşiniz seviyeli bir karşılık verip artık evlendiğini ve size değer verdiğini belli eden dille bir yanıt verseydi yine de sorun yokmuş.
Ama buradaki asıl sorun eşinizin yazdıklarında. İnat için evlendim minvalinde şeyler yazıp sizi düşürdüğü pozisyon yenilir yutulur değil. Bu ancak evliliğinizin fragmanı olur.

Cok degerliymis yadigar 2 sene nie beklemis istemek icin?

3 5 cumlenin sonunda da almaktan vazgecmis zaten.

Hep, " seni rüyamda gördüm" yalanı ile yarışir zaten bu bahane 😁

Daha evliligin ilk gunlerinden size bu durumu yasatan esiniz evliliğin ciddiyetini anlayamamıs bence.Bence ayrılın.siz bu durumun üstünü örterseniz eşiniz cesaret alır "nasılsa ısrar eder affettiririm kendimi" der her buyuk hatasında.Eger affedecekseniz de baya bir sürünsün.aileler de bu durumu bilsin bence.yani size yapacagı bir yanlısın yanına kâr kalmayacağını anlasın.sanki eski sevgiliye nispet olsun diye mi evlenmis gibi.çok sacma.Allah kolaylık versin size.insAllah en hayırlı şekilde atlatırsınız bu durumu.hislerinize güvenin ama tamamen de duygusal düşünmeyin.hic kimse vazgecilmez degildir 🌸🌸

Neyin vicdan azabını duyuyormuş pardon yaaa? Kadın mutluyum diyor, kadın nişanlımı çok seviyorum diyor. Kadın ne tarafa şükredeceğini şaşıyor. (Eşiniz naptı ise artık zamanında?) Dönsün kendine yansın, daha 3.günde yuvasına ateş düşmüş. Kadın mutlu, kadın 4 kaşık almış oynuyor şu an. Eşiniz kendini ne sanıyor, nerde görüyor?

Vicdan azabı duyuyorum = Benim gibi mikkkemmel bi adamı ellere kaptırdı, tühhh.
Ya o kadar yorum okudum bi türlü anlayamadım ben bu mevzuyu.bu kadının neresi mutlu?mutlu olan insan eski sevgilisinin evlendiği gün arayıp yadigârmı ver der mi?madem bu kadar önemliydi nikah gününü buldu.evlendim dediğinde o kadar kıymetli şeyinden vazgeçer mi?mutlu olan insanın aklına eski sevgilisinde kalan her neyse bu yadigar olan şey gelir mi Allah askina?Ben mi anormalim acaba?

Ya o kadar yorum okudum bi türlü anlayamadım ben mevzuyu.bu kadının neresi mutlu.mutlu olan insan eski sevgilisinin evlendiği gün arayıp yadigârmı ver der mi.madem bu kadar önemliydi nikah gününü buldu.evlendim dediğinde o kadar kıymetli şeyinden vazgeçer mi?mutlu olan insanın aklına eski sevgilisi de kalan ne neyse bu yadigar olan şey gelir mi?Ben mi anormalim acaba?
Mutluluk anlayışımız o eski sevgili ile bir değil işte. O telefondan sonra eski sevgilisi mutlu oldu çünkü adam diyemedi ki '' Adres ver neyin varsa yollayayım, ben evli bir adamım karımı da seviyorum, lütfen bir daha irtibat kurma benimle. '' diye. Egolar tavana vurdu. Gerçi adam da laciverdi. Bensiz ölüp biter dediği kız nişan takmış, ne ölmesi kadın çoğalacak. Onun da egodan kaleler tuzbuz oldu mu? Bunların ego savaşı bitmez yahu, bir arada kalamazlar, ayrı da yapamazlar. Konu sahibi aklını başına alsın çekilsin aradan, yoksa ezilecek.

Mutluluk anlayışımız o eski sevgili ile bir değil işte. O telefondan sonra eski sevgilisi mutlu oldu çünkü adam diyemedi ki '' Adres ver neyin varsa yollayayım, ben evli bir adamım karımı da seviyorum, lütfen bir daha irtibat kurma benimle. '' diye. Egolar tavana vurdu. Gerçi adam da laciverdi. Bensiz ölüp biter dediği kız nişan takmış, ne ölmesi kadın çoğalacak. Onun da egodan kaleler tuzbuz oldu mu? Bunların ego savaşı bitmez yahu, bir arada kalamazlar, ayrı da yapamazlar. Konu sahibi aklını başına alsın çekilsin aradan, yoksa ezilecek.
Çok haklısın tabi ki mutlu oldu.bir de dikkatimi çeken şu değerli yadıgarı duruyormu diye sormamış bile.durdugundan o kadar emin ki.kiz adamın peşini birakmiyo yapışmış adamcağız kurtulmaya çalışıyo ama kıza nispet için de kalp atan kızla başlıyo ilişkiye.yapiskan eski sevgiliden kurtulmaya çalışan adam niye nispet yapsın.valla neresinden tutsak elimizde kaliyo.

Eski sevgili işsiz güçsüzse öğretmen diye bile evlenmiş olabilir. Sırf şu bile sebep olabilir
Ya da cevval bir kızdı. Adama yaramadı. O da daha böyle ağzı dili olmayan, sakin bir kadın aradı. Ama eski de aklında kaldı. Olamaz mı? Olabilir.

Çok haklısın tabi ki mutlu oldu.bir de dikkatimi çeken şu değerli yadıgarı duruyormu diye sormamış bile.durdugundan o kadar emin ki.kiz adamın peşini birakmiyo yapışmış adamcağız kurtulmaya çalışıyo ama kıza nispet için de kalp atan kızla başlıyo ilişkiye.yapiskan eski sevgiliden kurtulmaya çalışan adam niye nispet yapsın.valla neresinden tutsak elimizde kaliyo.
Adamın kurtulmak istediğini de kim söyledi? 😁 Ha dese koşup gidecek. O kız da bal gibi biliyor bunu.

Çok tehlikeli duşarda yüzülmüş uzun ve takıntılı aşklar yaşayanlarla ayrıldıktan kısa süre sonra sevgili olmak çok riskli bence .Benim tanıştığım birisi bizat beni yarabandı olarak kulncakdı ben anladım ayrıldım ağlar ağlar 😂sonra eski sevgilisi ile evlendi ve komşumuz oldu 🙄eşimin arkadaşı gene sevgilisinden ayrışdı nişanlandı sevgilisini tek sözüne nişanı attı geri sevgilisiyle evlendi .Dilerim eşiniz şu saaten sonra yoluna bakar sizi üzmez

Nikahın üstüne de yapılır mı bu. İnsanda evliliğin heyecanı olur. Kız mesaj attığında dur sen de allasen ortalık zaten karışık diye cevap vermesi gerekirken. İlk aşk unutulmaz mesajları üstüne ıssız adamı oynamış.
Ben yutamazdım bu muameleyi.
Kızın nişanlısının attığınız mesajı doğru buluyorum.
Hakkınızda hayırlısı

Ya da cevval bir kızdı. Adama yaramadı. O da daha böyle ağzı dili olmayan, sakin bir kadın aradı. Ama eski de aklında kaldı. Olamaz mı? Olabilir.

Konusahibi dediğini yaparsa -ki sanmıyorum muhtemelen bi süre sonra sesi soluğu kesilecek çünkü kocişkosuyla barışacak- öncekinden daha cevval olmuş olacak 🤓

Eski nişanlıya kadar ulaşmış ama ailelere anlatmıyor nedense, resmen ortalığı alevlendirmeden süründürüp pişman edecek kendince. Şuan bol bol yalvarmasını istiyor.

Konusahibi dediğini yaparsa -ki sanmıyorum muhtemelen bi süre sonra sesi soluğu kesilecek çünkü kocişkosuyla barışacak- öncekinden daha cevval olmuş olacak 🤓

Eski nişanlıya kadar ulaşmış ama ailelere anlatmıyor nedense, resmen ortalığı alevlendirmeden süründürüp pişman edecek kendince. Şuan bol bol yalvarmasını istiyor.
Şimdi sadece telefonla arıyormuş ya, YALV diye kaydetsin, adam her aradığında içi soğur. Kapıda paspas olması gereken adam, totoyu yaydığı yerden telefon açıyor, ne büyük pişmanlık ne muazzam efor ama.

Şimdi sadece telefonla arıyormuş ya, YALV diye kaydetsin, adam her aradığında içi soğur. Kapıda paspas olması gereken adam, totoyu yaydığı yerden telefon açıyor, ne büyük pişmanlık ne muazzam efor ama.

Adam zaten her işini telefondan görüyor, yalvarma burdan ihanet burdan 😂😂 Bence ceza versin günde bi saatten fazla tableti ayy pardon telefonu eline vermesin adamın , bu gidişat iyi değil.

Adam zaten her işini telefondan görüyor, yalvarma burdan ihanet burdan 😂😂 Bence ceza versin günde bi saatten fazla tableti ayy pardon telefonu eline vermesin adamın , bu gidişat iyi değil.
Ay yıkıldım ya ahahahah. Ergen çocuk gibi. Şu heriflerden nasıl soğumuyorlar? Libido katili resmen.

Ay yıkıldım ya ahahahah. Ergen çocuk gibi. Şu heriflerden nasıl soğumuyorlar? Libido katili resmen.

Üç günde boşanmaya karar vermek her yiğidin harcı değil ki katip bacı, hiçbir şey engellemese bile bu sürece kadar harcanılan para boşa gitmesin diye düşünür koca kişisi, şehirlerarası yapılan yol masrafları bile yeter,bi de diğer kızçe de yeni birini bulmuş zaten o vapur da kaçmış elde bi bu öğretmen kızımız var, yaşlar 30 u geçmiş yeni birilerini bulması var, sonracığıma polismiş eşe dosta açıklaması amire anlatması var ohoo çoktan kaç kişi tebrik etmiştir o kamili bürosunda para toplanmış altını alınmıştır, kızımız öğretmen hemde kadrolu bunu demiş miydim bu üç beş sebebe değer bi durum çünkü,velhasıl erkek tarafı için söylüyorum yalvarmak için çoookkk sebep var, yalvarmasını direk aşka yorarsa bu kızımızın saflığındandır.

Üç günde boşanmaya karar vermek her yiğidin harcı değil ki katip bacı, hiçbir şey engellemese bile bu sürece kadar harcanılan para boşa gitmesin diye düşünür koca kişisi, şehirlerarası yapılan yol masrafları bile yeter,bi de diğer kızçe de yeni birini bulmuş zaten o vapur da kaçmış elde bi bu öğretmen kızımız var, yaşlar 30 u geçmiş yeni birilerini bulması var, sonracığıma polismiş eşe dosta açıklaması amire anlatması var ohoo çoktan kaç kişi tebrik etmiştir o kamili bürosunda para toplanmış altını alınmıştır, kızımız öğretmen hemde kadrolu bunu demiş miydim bu üç beş sebebe değer bi durum çünkü,velhasıl erkek tarafı için söylüyorum yalvarmak için çoookkk sebep var, yalvarmasını direk aşka yorarsa bu kızımızın saflığındandır.
Ben de onu diyorum, bi ton iş. Sadece yalvarmakla kalıyorsa ağzı ile kuş tutacağı yerde. Büyük sıkıntı. Evlilik devam ederse, yükü kimin taşıyacağı çok belli, değil mi?

Ben sizi haklı buldum. Kız belki eşinizin evlendiğini bilmiyordu ama nişanlısına karşı saygısızlıkmış yaptığı. Aşabiliyorsa aşsın o zaman siz ateşe verdiniz gerisi sizi bağlamaz. Gerçi ilahi adaleti mi bekleseydiniz daha iyi çıkardı o zaman ama neyse. Olmuş bitmiş artık. Siz bu adamla evli kalırsanız ne olur bilmiyorum. Size karşı sevgi ile dolu olacağına inanasım gelmiyor. Sanki hep, " bu kadını aldatırsam, bi yamuğum olursa ağzıma eder " korkusu olur :) Bu da sağlıklı bi evlilik mi? Nayır. Artık siz karar verin ama bu adam sizi sevse o kızın o eşyasını saklamaya devam edeceğini söylemezdi. İki ucu.. yani. Çok argoyum bugün kusura bakmayın :))

X