Nişan NEREDEN BÜYÜK BEDEN NİŞAN ELBİSESİ BULABİLİRİM?

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

zamankedisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2016
5
2
34
Arkadaşlar selam. Çok uzun zamandır dışarıdan forumu takip ediyordum, bugün kendi meselem olunca üye oldum ve konu açmaya niyetlendim, umarım beceriyorumdur :)

Benim 17 Ocak'ta sözüm oldu, 18 Haziran'da da nişanım var. Küçük bir düğün salonu tuttum nişan için, dolayısıyla nişan salonda olacağı için elbisem de ona göre güzel, şık ve dikkat çekici olmalı diye düşünüyorum. Ama fazla kilolarım problem... Hazir olarak satılan bedenime uygun kıyafetleri hiç beğenmiyorum, hatta baktıkça mutsuz oluyorum. Diktirmek istiyorum fakat 2.000-3.000 lira arasında fiyatlar veriyorlar. Nişan elbisemi sözlümün ailesi almak istiyor mutlaka, onlara bu fiyatları ödetmeye hem utanıyorum hem de gönlüm razı gelmiyor. Bana önerebileceğiniz modern büyük beden nişan kıyafetleri satan ya da daha uygun fiyatlara dikim yapan bir yerler var mı?

Edit: İstanbul'dayım.

Son düzenleme:
Dükkan adını bilmiyorum, FATİH te Cengiz AKTÜRK ve ESER magazalarının olduğu caddede abiye magazaları var Karşı tarafında küçük bir dükkan keşke öğrenebilme imkanım olsa. Çok şık elbiseler var şallarına kadar tamalanmış istersen pelerinleri var. Dediğim mağazaları öğrenip yolun karşı tarafına bak. İnşallah faydam olur bulursun

Dükkan adını bilmiyorum, FATİH te Cengiz AKTÜRK ve ESER magazalarının olduğu caddede abiye magazaları var Karşı tarafında küçük bir dükkan keşke öğrenebilme imkanım olsa. Çok şık elbiseler var şallarına kadar tamalanmış istersen pelerinleri var. Dediğim mağazaları öğrenip yolun karşı tarafına bak. İnşallah faydam olur bulursun
Çok teşekkür ederim. Hafta sonu gideceğim. Sanırım Fevzipaşa Caddesi.

Fatih'teki yerleri iyi dolaşın, genelde fiyat çıtaları yüksek. :KK43: Gerçi söz konusu abiye olunca her yeri iyi dolaşmak lazım. Bakırköy'deki abiye dükkanlarını gezebilirsiniz, çeşitleri çoktur. Ben nişan abiyemi Bakırköy'deki Podium'dan almıştım. Benim de örtmem gereken yerler vardı ondan çeşit ve fiyat konusunda orayı önerebilirim.

Fatih'teki yerleri iyi dolaşın, genelde fiyat çıtaları yüksek. :KK43: Gerçi söz konusu abiye olunca her yeri iyi dolaşmak lazım. Bakırköy'deki abiye dükkanlarını gezebilirsiniz, çeşitleri çoktur. Ben nişan abiyemi Bakırköy'deki Podium'dan almıştım. Benim de örtmem gereken yerler vardı ondan çeşit ve fiyat konusunda orayı önerebilirim.

Merhaba, çok teşekkür ederim öneriniz için. Biz Fatih'i ve Bakırköy'ü iyice bir gezdik. Fatih'te çok da bayılmadığım ama bedenime uygun elbiseler bulduk. Tadilatlarıyla falan birlikte ortalama 1.000-1.200 TL aralığında genelde. Bakırköy'de yeraltı çarşısında fiyatlar gerçekten çok uygun, öyle aşırı beğendiğim bir elbise yoktu ama alınabilecek şeyler vardı. Hatta bir tanesine karar vermek üzereydim ki akşam eve gelince vazgeçtim. Çünkü mor renkli düz bir abiyeydi (ben abartlı olan hiçbir şeyi pek sevmem zaten) ve sözlümün kız kardeşi aynı renkte bir abiye almış nişan için. Böyle olunca ben biraz daha farklı bir model arayışına girdim. Vee çok da beğenmediğim bir modele en az 1.000 TL vermektense, içime sinen bir kıyafete 1.500 TL vermeyi göze aldık, Bakırköy Gelincik Modaevi'yle anlaştık.:KK71:

X