Nigde///51

sen geldin ben kaçtım hadi canlarım öpüyorum sizi karnım açıktı yaf şu interneti icat eden neden içine birde karın doyuran bişey koymamış ayrılmazdım şimdi netin başından neyse sacmaladım gidiyim bebişimi uyandırıyım komşuya gideceğim kızlar hadi çıkın gelin kısır partisi vaaarrrr.

niğdeli değilim ama uzun yıllar niğdede kaldım. eşimle orada tanıştım. şimdi şırnak silopideyiiz ve niğdeyi çoooooooooooooooooooooooooooooooooooook özledim. burnumda tütüyor mecburiyet caddesini, o buz gibi havasını lapa lapa yağan karını çok özledim. 2,5yıldır buradayım ve 1damla kar görmedim silopiye benim şansımdanmıdır nedir 6yıldır kar yağmıyormuş. şimdi orada olup buz gibi havasını derin derin içime çekmek vardı ama anca yazları gidiyoruz oraya ve yaza daha çooook vaar.
ağlamak istiyorum. arkadaşalarımı özlediiiiiim. severim niğdenin insanını en yakın arkadaşlarım niğdelidir. gençlik yıllarım orada geçti. of offfffffffffff

Merhaba handeyavas,ben niğdenin bor ilçesinde oturuyorum,bu sene pek kar yağmadı,yağdı hemen eridi,artık eskisi gibi kar yağmıyor,yağmur daha çok yağıyor .

slm hanımlar

sayfamız gerilere düşmüş yahu

ebrulum 2009 bana çok uğurlu geldi bile :asigim:

Son düzenleme:
Sevindim Selen Ay,2009 yılı sana başarı,mutluluk,sağlık,huzur getirsin.

Merhaba handeyavas,ben niğdenin bor ilçesinde oturuyorum,bu sene pek kar yağmadı,yağdı hemen eridi,artık eskisi gibi kar yağmıyor,yağmur daha çok yağıyor .
kar yağmasada sorun değil diyroum ya buz gibi havasını o soğukta buz gibi esen rüzgarını dahi özledim. ayrıca bende evlendiktan sonra bor da adana caddesinde oturdum. çok özlediiiiiiiiimsenağlamasenağlama

kömürüm gelmiş hoşgelmiş
ne yaptın
düğün ne zamana bakalım
:1hug:

şekerlerim selammmm
giremiyorum artık eskisi gibi
:KK43:
öpüyom hepinizi iyi bakın kendinize
selenay cok mutlu oldum canım daha da güzel ugurlu gelir inşallah bir tanesi
smsmshms heheheh ismini yazamıyom hehehe
öpüyommmmmmmm

cadı ebru neden gelemiyosun bakalım eskisi gibi heee
küsüyoruz ozaman

e nerdesiniz yahu aaaaaaaa aşkolsun kaç günlerdir girmiyorum bir kelime dahi yazan olmamış ben yokum diyemi yazmıyorsunuz yoksa hııııııııııııııı öpüyorum sizi çok ösledim yazın yahu boş bırakmayın burayı
bende sana küstüm smsmhm cadısı

hanımlar slm
anam ben uğrayamadım buraya kimseciklerde yazmamış yahu
nasılsınız nerlerdesiniz, neler yapıyorsunuz :)
ebrulum niye çok giremiyon bacım artık

amanın site etkinliğim bile 0 lara düşmüş tatlım ev misafir dolu inan giremiyorum
sizi seviyom ben :) hemşolarım benim yaza geliyom bekle selenayyy

Merhabalar,yarı yıl tatili diye kimse yok mu,bende bu günlerde giremedim,oğlandan sıra gelmiyor ki,sağolsun beşiktaş maçı varda meydan bana kaldı. Nasılsınız herkes iyi mi,bor bir kaç gündür çok güzel sanki bahar gelmiş gibi.Sömestr tatiline de az kaldı,inş.herkes yine burada toplanırlar,kendinizi fazla özletmeyin hadi geliverin garik.

nöruyonuz kızlar:nazar: neden kımse yok bakın sıze uğur getrdım

niğdeli ablalar selam:)))bu sene niğdeyi kazandım henüz keşfedemedim ama güzel bi yere benziyor.. hele mecburüyet caddesi süper:)))

niğdeli ablalar selam:)))bu sene niğdeyi kazandım henüz keşfedemedim ama güzel bi yere benziyor.. hele mecburüyet caddesi süper:)))

Hadi bakalım Allah zihin açıklığı versin diyelim o halde..
Bizim yerimizede havasını bol bol içine çeker buradan bizlere yollarsın olurmu şekerim:nazar:

X