Nikah Şekeri Mevzusu

lanetli

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2017
41
9
31
Kızlar merhaba ,
Düğünde dağıtılacak olan nikah şekerini erkek tarafı almaktan vazgeçti daha doğrusu görümce hanım vazgeçti.Üstelik bir ay boyunca whatsapptan resim attı şunu yaptırsak bunu mu yaptırsak diye.Ben tam seçtim beğendim
Gereksiz olduğunu ve maliyet ayırmak istemediğini belirtti.
Bende onlardan habersiz yapmak istiyorum.Yaptıradabilirim ama özellikle kendim yapıp gözüne sokmak istiyorum.
Ancak bu üstünde ki etiketleri nasıl tasarlayıp nerden bastırabilirim bilgisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler şimdiden.

Görümceye ne bundan?
Düğün sizin masraf sizin.
Ortak beğenin gidin yaptırın başkalarını niye karıştırıyorsunuz ki? Onun keyfine yapılıyor vazgeçiliyor falan.
Neyse sorunuzun cevabı: kırtasiyelerden minik yazılar olarak çıktı alıp zımbalayabilirsiniz şeker süsüne.
Veyahutta daha kalın bi kağıda bastırıp silikonla şekere yapıştırabilirsiniz.

Görümceye ne bundan?
Ortak beğenin gidin yaptırın başkalarını niye karıştırıyorsunuz ki? Onun keyfine yapılıyor vazgeçiliyor falan.
Neyse sorunuzun cevabı: kırtasiyelerden minik yazılar olarak çıktı alıp zımbalayabilirsiniz şeker süsüne.

Herşeye atladığı için ne yazık ki böyle oldu.

Yazıcınız varsa kendiniz yapabilirsiniz o işi. Ya da arkası yapışkanlı etiket satan siteler var. Tasarımı seçip isimleri belirtiyorsunuz. İstediğiniz adette basıp evinize postalıyorlar.

Görümce kör kepçe ömrümce görmeyim mümkünse :KK67:ne boş işler keşke benimde böyle bi derdim olsa

Atlamasına izin vermeyin. Tatsızlık çıkmasın diye hııı bakarız deyip kendi bildiğinizi okuyun. Kimseye minnet ettirmeyin yani. Sonra yardım ettim herşeye koştum diye başınıza kakabilir.

Aramızda 30 yaş var bekar saygısızlık yapmak istemediğim için sürekli diyalog kuruyoruz tamamen kendisini bize endeksledi.

Aramızda 30 yaş var bekar saygısızlık yapmak istemediğim için sürekli diyalog kuruyoruz tamamen kendisini bize endeksledi.
Valla saygı ile alakası yok.
Kusura bakmasın, sizin gününüz, sizin şekeriniz, sizin kararınız, hanım abla az ötede dursun.
Eş adayınız neresinde bu durumun.
Bu kadar karışmasına izin vermeyin.
Gönlünüzden geçeni bütçeniz el verdiğince yapmaya çalışın :KK66:

Kimseye minnet etme neyde hevesini varsa yap yaptırt.. Cirkeflesilecekse tam zamanı istiyorum de ya yaparlarsa ne ala yapmazlarsa da yap kendin içinde kalması hiçbirşey.. Sonradan iç geçiriyor insan heves ettiği şeyler olmayınca.. Bi düğün pastam bile yoktu benim salak gibi ısrar etmedim sünnet mevludum oldu resmen...

Canim pcde yazin isimlerini yazi stilini falan o yazilari komple alt alta yazin bir sayfa yap sonra usb yukle yazici yoksa internet cafelerden istedigin kadar ciktisini al cok basit.

Kızlar merhaba ,
Düğünde dağıtılacak olan nikah şekerini erkek tarafı almaktan vazgeçti daha doğrusu görümce hanım vazgeçti.Üstelik bir ay boyunca whatsapptan resim attı şunu yaptırsak bunu mu yaptırsak diye.Ben tam seçtim beğendim
Bende onlardan habersiz yapmak istiyorum.Yaptıradabilirim ama özellikle kendim yapıp gözüne sokmak istiyorum.
Ancak bu üstünde ki etiketleri nasıl tasarlayıp nerden bastırabilirim bilgisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler şimdiden.
1489083447225-218008392.jpg

Belki fikir olur kendim yapmistim keçeden.

Görümceye ne bundan?
Gecen bi gorumce konu acmisti babasi rahatsizmis herseyle ilgilenmrye calisiyorum hangisi daha uyguna gelir fakan diye acaba cok mu karisiyorum demisti

O geldi aklima o gorumce konu sahibinjn gorumcesi olmasin

Kızlar merhaba ,
Davetiyecinizden rica etseniz onlar bile ayarlar. Ki benim bildiğim şeker satanlar da ayarlıyor o yazıları.

Kızlar merhaba ,
Zaten isi gorumceyle yapmaya calismabiz hata. Nikahsekeri yazin google vir suru site var. Secin tasarlayin siparis verin.

X