Nil Erkoçlar erkek oldu.!

Nil'in böyle bir işe kalkışmasının şımarıklıkla ne alakası var? Parası vardı, işi vardı istese çok rahat bir hayat sürebilirdi ayrıca çok da güzel bir kızdı istediği kişiyle mutlu olabilirdi ama demekki gerçekten mutlu olamıyordu ki böyle bir şeye kalkıştı. bunu anlayabilmek için uzman yada alim olmaya gerek yok. kimse keyiften cinsiyet değiştirmez. Kendini ait hissetmediği bir bedende yaşamaya yaşamak denir mi? Kanser, migren, ülser... gibi bu da bir hastalık. Allah kimsenin hormonlarını oynatmasın.
Dinimizce dogru yada yanlış. Bu artık Rüzgar ile yaradanı arasında. Kimseyi ilgilendirmez. Bizim doğrularımızda başkalarına yanlış gelebilir. Farklı fikirlere tahammülümüz olsun.
Bu arada Rüzgar da yakışıklı oldu umarım mutlu olur. :)

Ben asla ve asla mutlu olacagini dusunmuyorum, eskisinden dahada kötu olacak. Eskiden kizdi, simdi ne?? Tam bir erkek oldumu hayir! Asla bir yuva kurup ailesi olmayacak, baba olamayacak, artik ne anne olabilecek ne baba..Ha simdi evlat edinir diyenleriniz olacak, ayni seymi! Veya tamam aile kurmasin tamam, bu yaptigi sey onu hep altust edecek zamanla,cunku iki arada bi derede kalmislik bu, ve öyle devam edecek..ben birde birlikte oldugu kizi anlamiyorum..O kiz kizlardanmi hoslaniyor, erkeklerdenmi? Ha, kizlardan hoslaniyor dersek, o zaman simdi bir erkekle ne isi var. yok erkeklerden hoslaniyor desek, eskiden bir kizla neden birlikteydi? Allahim ne islerle ugrasanlar var, Allah kimseyi bu yola sokmasin. Bence hisleri neyse, mucadele edicekti, Allahdan yardim dileyecekti,belkide duzelirdi..

Ben asla ve asla mutlu olacagini dusunmuyorum, eskisinden dahada kötu olacak. Eskiden kizdi, simdi ne?? Tam bir erkek oldumu hayir! Asla bir yuva kurup ailesi olmayacak, baba olamayacak, artik ne anne olabilecek ne baba..Ha simdi evlat edinir diyenleriniz olacak, ayni seymi! Veya tamam aile kurmasin tamam, bu yaptigi sey onu hep altust edecek zamanla,cunku iki arada bi derede kalmislik bu, ve öyle devam edecek..ben birde birlikte oldugu kizi anlamiyorum..O kiz kizlardanmi hoslaniyor, erkeklerdenmi? Ha, kizlardan hoslaniyor dersek, o zaman simdi bir erkekle ne isi var. yok erkeklerden hoslaniyor desek, eskiden bir kizla neden birlikteydi? Allahim ne islerle ugrasanlar var, Allah kimseyi bu yola sokmasin. Bence hisleri neyse, mucadele edicekti, Allahdan yardim dileyecekti,belkide duzelirdi..

:) yaklasım güzel haklısınn da eskiden de kız değilmiş sadece görünüşü kızmıs yine erkek gibi davranıyor kızlarla sevgili oluyormuş yaptıgı tamamen iğrenclik :KK53: hep rol yapmıs anlıyacagın çok zorlanmıstır haliyle :KK43:

Emret Komutanımda da saçlar kısacıktı. Hareketleri erkek gibiydi. Fotoğraf çekip duruyordu. Önceden yüz olarak kız ama tavır olarak erkek gibiydi. İki arada bir derede kalmaktansa hissettiği gibi yaşaması daha iyi. En azından ne olduğu belli.
Allah kimseyi doğru yoldan ayırmasın. :21::nazar:

Alışıldık bir olay olmayabilir ama insanların ruh durumunu bu kadar ayak altına almamalısınız

Reyting kazanmak için yapmadı bunu yada başka bir şey için sonuçta belli. Bugüne kadar da kadın olmamış olamamış.İstediği gibi giyinememiş davranamamış. Bizim için konuşması kolay ama 26 yıl bunu yaşayan bir insan için zor.

Yaptığı şey iğrenç diyorsunuz da gidip birini mi öldürmüş taciz mi etmiş tecavüz mü etmiş işkence mi etmiş? Dünyada o kadar iğrenç insan varken cinsiyet sorunu yaşayan bir insana iğrenç denilmez bence

Ben de çok şaşırmıştım duyduğumda ama sonuçta bu onun sorunu değil mi ?

Burada o kadar anne var. Sizinde,hepimizinde oğlu/kızı cinsiyet sorunu yaşayabilir. Bu güzel bir şey değil elbette ben demiyorum ki çok hoş bir şey. Ama bunu da düşünmeliyiz değil mi

Umarım kimse böyle bir şey yaşamaz. Yaşarsa da mutlu olacağı bir yol bulur

Son düzenleme:
X