Nisan 2021 hamile kalmak isteyenler ­čą░

Egeveefeninannesi

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Aral─▒k 2020
63
40
38
Umutlar nisana kald─▒ daha mart 1 dedik regl oldum olsun Nisan da in┼čallah olur bebi┼č varm─▒ nisana umut ba─člayan anne aday adaylar─▒­čśü
Nisan ay─▒na umutlar tablomuz

─░simya┼čbatbekleme s├╝resibebi┼čler
Egeefeninannesi381.4.20211 ay

Son d├╝zenleme:

142536

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
3 ┼×ubat 2021
230
95
23
Umutlar nisana kald─▒ daha mart 1 dedik regl oldum olsun Nisan da in┼čallah olur bebi┼č varm─▒ nisana umut ba─člayan anne aday adaylar─▒­čśü
T├╝m aylara ismimizi yazd─▒rd─▒k heralde bu son ay olsun in┼čallah bebi┼čimizi kuca─č─▒m─▒za al─▒r─▒z

tiniminihaniim

Deli Gibi Sevmek Ruhumuzda Var ­čĹ╗ÔŁĄ´ŞĆ
Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
20 Aral─▒k 2020
1.255
4.919
Pazar g├╝n├╝ne kadar beklemedeyim e─čer olmazsa gelirim can─▒m ama in┼čallah hay─▒rl─▒s─▒yla olmam da g├Ânl├╝m├╝zce olsun in┼čAllah ­čĄ▓­čĆ╗­čśŹ

Gizemm0

Pop├╝ler ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 Mart 2019
5.452
14.171
─░n┼čallah olur can─▒m sa─čl─▒caklaa­čśŹ g├╝zel haberler gelsin bahara:dua:
├çok te┼čekk├╝r ederim can─▒m ­čą░­čą░ sizler ne kadar s├╝redir istiyorsunuz peki bizim 3 y─▒l oldu 2 de kimyasal gebelik ge├žirdim ├Âyle i┼čte Ôś║´ŞĆ

tiniminihaniim

Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
20 Aral─▒k 2020
1.255
4.919
├çok te┼čekk├╝r ederim can─▒m ­čą░­čą░ sizler ne kadar s├╝redir istiyorsunuz peki bizim 3 y─▒l oldu 2 de kimyasal gebelik ge├žirdim ├Âyle i┼čte Ôś║´ŞĆ
Can─▒m ben daha yeni ba┼člad─▒m 2ay filan ├Âncesi vaj─▒nusmus hastas─▒yd─▒m 3y─▒l─▒m ├Âyle ge├žti ne yaz─▒k ki ┼čimdi san─▒yoruz ki hemen hamile kalacaz filan Rabbim sizlerin i┼čini daha kolayla┼čt─▒rs─▒n hay─▒rlara ├ž─▒kars─▒n g├Ân├╝lden dilerim ki hemen olsun­čĄ▓­čĆ╗­čśŹ

Gizemm0

Pop├╝ler ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 Mart 2019
5.452
14.171
Can─▒m ben daha yeni ba┼člad─▒m 2ay filan ├Âncesi vaj─▒nusmus hastas─▒yd─▒m 3y─▒l─▒m ├Âyle ge├žti ne yaz─▒k ki ┼čimdi san─▒yoruz ki hemen hamile kalacaz filan Rabbim sizlerin i┼čini daha kolayla┼čt─▒rs─▒n hay─▒rlara ├ž─▒kars─▒n g├Ân├╝lden dilerim ki hemen olsun­čĄ▓­čĆ╗­čśŹ
Bende vajinismusu yendim ama 1.5 ay s├╝rm├╝┼čt├╝ sizin uzun s├╝rm├╝┼č ama ┼č├╝k├╝r yenmi┼čsin Ôś║´ŞĆ Rabbim isteyen herkese ve bize de nasip etsin ­čĄ▓

tiniminihaniim

Pro ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
20 Aral─▒k 2020
1.255
4.919
Bende vajinismusu yendim ama 1.5 ay s├╝rm├╝┼čt├╝ sizin uzun s├╝rm├╝┼č ama ┼č├╝k├╝r yenmi┼čsin Ôś║´ŞĆ Rabbim isteyen herkese ve bize de nasip etsin ­čĄ▓
Ay ne g├╝zel ben erteledimm ├žok korktum ne varsa­čśŐ├žok ┼č├╝k├╝r geldi ge├žtii can─▒m in┼čallah g├╝zel haberler vermek dile─čiyle­čîŞ

Gizemm0

Pop├╝ler ├ťye
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 Mart 2019
5.452
14.171

Egeveefeninannesi

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Aral─▒k 2020
63
40
38
Pazar g├╝n├╝ne kadar beklemedeyim e─čer olmazsa gelirim can─▒m ama in┼čallah hay─▒rl─▒s─▒yla olmam da g├Ânl├╝m├╝zce olsun in┼čAllah ­čĄ▓­čĆ╗­čśŹ
─░n┼čallah gelmezsin buraya bebi┼čin g├Âb├╝┼č├╝ndedir dualar─▒m seninle

Egeveefeninannesi

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Aral─▒k 2020
63
40
38
T├╝m aylara ismimizi yazd─▒rd─▒k heralde bu son ay olsun in┼čallah bebi┼čimizi kuca─č─▒m─▒za al─▒r─▒z
─░n┼čallah bu son olur sende hami┼č olursun

Egeveefeninannesi

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Aral─▒k 2020
63
40
38
Aha haa ben ben :KK72::KK6::KK73::KK73: bende a┼č─▒lama yapt─▒rcam bu ay hadi bakal─▒m ­čî║
Hadi hay─▒rl─▒s─▒ g├╝zel haberlerle in┼čallah umar─▒m u─čurlu post olurburas─▒ hepimize

Egeveefeninannesi

Yeni ├ťye
Anneler Kul├╝b├╝
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
29 Aral─▒k 2020
63
40
38
Benim bebe─čim do─čumda vefat etti ┼čimdi yeni bebek istiyorum Allah izin verirse