Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 hamile kalmak isteyenler 🥰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar, Mart topiğini sessizce takip ettim belki gebelik olur da yazarım diye ama ne gebelik var ne de regl durumu. Bugün gecikmemin 3. günü test yaptım sabah ama negatif çıktı herhalde regl olurum bugün yarın, bir şey olsa silik de olsa çizgi belirirdi sanırım. Umudumuz nisana kaldı diyelim.
Yaşım 28, ikinci ayımız olacak korunmayı bırakalı, ilk çocuk da olduğu için heyecanlıyım biraz, beklemesi bile heyecan verici tek kötü yanı testte tek çizgi görmek ama her şeyin hayırlısı diyoruz vardır elbet zamanı meleklerimize kavuşmanın. Tablo oluşturulacaksa bu ay bende yazılmak isterim birlikte beklemek birbirimizin sevincine ortak olmak güzel olacaktır. :)

Bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine Allah bize de isteyen herkese de hayırlı evlatlar nasip eder inşallah. :KK68::KK68:

Merhaba, 29 yaşındayım. Mart ayında yumurtlama günümde birlikte olduk. Bat 25 Mart .
İlaç olarak şuan Devit kullanıyorum. Doktorum korunmayı bırakınca. D vit bırak folik asit e geç dedi. Ben de folidoce du sanırım o ilacı aldım fakat henüz başlamadım. Yoğun çalışmalara Nisan ayında başlayacağız kısmetse 😌

Kızlar iyi akşamlar bugün adetim bitti ovulosyon testi aldım bu ay ilk defa kullancam ama elime hala ulaşmadı ne zaman başlamam gerekiyor teste 1 gün sonra teste baslasam sknti olur mu

Merhaba kızlar inşallah hepimiz nisana hamile olarak gireriz, size bir şey sormak istiyorum ovilasyon testi için önerdiğiniz marka var mı netten alacağım t.. yol adlı sitede satılan ürünlerle alakalı biraz yorum okudum da bozuk çıkmış çoğu sizin önerebileceğiniz memnun kaldığınız marka var mı?

Merhaba kızlar inşallah hepimiz nisana hamile olarak gireriz, size bir şey sormak istiyorum ovilasyon testi için önerdiğiniz marka var mı netten alacağım t.. yol adlı sitede satılan ürünlerle alakalı biraz yorum okudum da bozuk çıkmış çoğu sizin önerebileceğiniz memnun kaldığınız marka var mı?
Ben ikidir gitti gidiyordan laboquick olandan alıyorum memnunum

Kızlar iyi akşamlar bugün adetim bitti ovulosyon testi aldım bu ay ilk defa kullancam ama elime hala ulaşmadı ne zaman başlamam gerekiyor teste 1 gün sonra teste baslasam sknti olur mu
Bence sıkıntı olmaz canım ben adetim bitince ilk 3 gün yapmıcam testler hep boşa gidiyor

Bir gebenin günlüğü sayfasından aldım ben. Çok ama çok memnunum. İlk kez yapıyorum testi ama kendisine ne zaman mesaj atsam dönüyor, ovulasyon testi mi yorumluyor.

Ben hiç ovulasyon takibi yapmadım henüz, bu ay belki netten alıp da denerim.
Buraya yazdıktan sonra regl oldum, BAT 6 Nisan bakalım. :)

X