Nişan atma kavgalar

Konu sahibi evli veya nişanlı değilim , ama evlilik dönemi maddi manevi çok yıpratıcı oluyor çevremde gördüğüm kadarıyla , nişanlınızın benim evime demesi çok çok yanlış ama sizde keşke raf yaptırırken ona danışsaydınız sonuçta ortak eviniz o danışmasa sizde alınırdınız. Ailelerin yanında kavga etmeniz kötü olmuş belki ailesi de size karşı soğumuştur nişanlınızı da etkilemiş olabilirler , bu 3 günde size iyice bilenip silmeye karar vermiş . Keşke ailemi ara vs diye de mesaj atmasaydınız sessiz kalmanız daha iyi olurdu. Pandemi dönemi de herkesin psikolojisini bozdu , nişanlınıza maddi olarakta büyük bir yükün altına girmiş karakterini en iyi siz bilirsiniz normalde bu tür tavırları yoksa belki de bunların etkisi ile böyle davrandı bilemiyorum aslında oturup sağlıklı bir şekilde aileleri karıştırmadan sakince konuşmanız çok güzel olur , ama sizi sildiği için de bir adım atın diyemiyorum bir süre sessiz kalın eğer iletişim kurmazsa siz adım atın , istemezse de sizde silin gitsin aklınızdan hakkınızda hayırlısı olsun

X