nısan ayıında hamıle kalmak isteyen var mı

kızlar test yapyım çıkmadı 2.çizgi yaaaaaaaaaaaaaa.....................hayret ettım valla 5 gun gectı adetım stres yaptım ondan gecıktı sanırım.........
barı adet olsamda bı dakı ay ıçın umutlanırdım(((8

Hayırlısı olsun canım, testi yapınca yaz buraya olur mu. Bende pazar günü yapmayı düşünüyorum bakalım ne çıkcak. Sende belirti var mı? kasık batması vs

hatıncım gunaydın test yaptım yıne çıkmadı 2.çizgi ((((((.............................stres yaptım ondan gecıktı sanırım yaaaaaaaa.................

hatıncım gunaydın test yaptım yıne çıkmadı 2.çizgi ((((((.............................stres yaptım ondan gecıktı sanırım yaaaaaaaa.................

Yaa canım bende bu sabah test yaptım negatif çıktı, bikaç saat sonrasındada adet oldum şaşırdım bayagı erken geldi, neyse inşallah önümüzdeki ay hayırlısıyla nasip olur :). Moralimizi bozmayalım. Rabbim ne zaman ol derse o zaman olcak, elimizden dua etmekten başka bişey gelmez :)

mer res tatlım oralardamısın hap kullanmasakta vucud korumaya alır mı kendını.......................5 gun gectı adetım test yaptım yıne negatıf((

aaaaaaaaaaa...........erken olmuşsun......ya adet olsam bıtcektı yarın zaten.....anlamadım vucudumu:)))))...........dedıgın gıbı hayırlısı artık

aaaaaaaaaaa...........erken olmuşsun......ya adet olsam bıtcektı yarın zaten.....anlamadım vucudumu:)))))...........dedin gıbı hayırlısı artık

Evet canım erken oldu hemde bayagı bi :) ama sevindim madem hamile değilim adetim biran önce bitsinde yeniden yumurtlayayım dimi ama :). senindr inşallah biran önce belli olur durumun :)

Evet canım erken oldu hemde bayagı bi :) ama sevindim madem hamile değilim adetim biran önce bitsinde yeniden yumurtlayayım dimi ama :). senindr inşallah biran önce belli olur durumun :)

aamınnnnnnnnnnn...............tatlım ınş cıktım ben goruşuruzz.)))))))))))

mer res tatlım oralardamısın hap kullanmasakta vucud korumaya alır mı kendını.......................5 gun gectı adetım test yaptım yıne negatıf((

ben de hiç hap filan kullanmadım esim korundu hep ama aynı seninki gibi oldu benimki de kan testi de yaptırdım eczane idrar testide ama cıkmadı 5 gün sonra oldum adet ben de hamilelik dısında baska birsey olamaz diyordum 1 gun bile gecıkmezdım senınle aynı benim de korunmayı bıraktıgım zaman martın 20 sinden sonra yani korunmayı bıraktıgım ilk ayki adetimdi senin de öyle yanılmıyorsam

aynen tatlim dedigin gibi ayniyiz senle bizde 20sinden sonra biraktik korunmayi
yumurtlama donemine denk getirelim die adet olsam benimdde bitcekti bugun
ama hala beklemedeyim.....napalim artik ilk denemiz sonucta bu ay hamis oluruz insallah
sende ogretmendin dimi Allah yardim etsinde nisan mayis haziran gibi hamile.olalim

evet canım ben de öğretmenim de hayırlısı olsun temmuza kadar hamıle kalırsak izne denk geliyor

Bat 17 nisan. Az kaldı sonucu ogrenmeye. Bu ay kendime soz verdim test almıycam diye. Cunku hayal kırıklığı oluyor benim için. En iyisi beklemek. Bu arada psikolojikmididir bilmem on gun oncesinden adet ağrısı gibi kasıklarım ağrıdı dunde kalçam ağrıyordu. Adet yaklastıgı için olabilirmis ama daha once hiç ağrımazdi. İns hamişlik belirtisidir

inşallah hamilesindir benim 5 ayim bndede nedense bu ay bi umutsuzluk var sanki hamile değilim gerçi adetime 13 gün var ama içimden hp yok diye gecio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gecmiyor son hafta... 21 nisan bat ve benim tahlil yapma gunum 19 nisan..tek yaptigim bol bol dua etmek. Ama sag tarafimda burkac gundur bir agri var. Hayra yoruyorum insallah gelmistir ikinci melegim

Benimde 22 nisan çatliyorum meraktan ya benimde solda batma var hayırlısı

kizlar dun aksam adet oldum (((((....umutlanmistim baya ama hayirlisi tabi...
insallah bu ay olur ya ilk deneme zaten umutla bu ay devam edelim bebislerimizi beklemeye

cok uzgunm kızlar bugun kan testı yaptırdım sonuc negatıf adetıme 4 gun var ve martın 29 dan berı korunmuyoruz.eger tutsa ıdı kesın sonuc kanda cıkardı bır arkadasımda cok erken kan testı yaptırmıssın dıyo adetıne 4 gun varken kesın sonuc adet gecıkmesınde cıkar dıyor sızce yanılma payı varmıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…