nısan ayıında hamıle kalmak isteyen var mı

benim bugun adet olmam lazım ama henuz bırsey yok. dun aksamdan berı sag tarafımda bole gıdıklanma gıbı bısı oluo. bacagımın arkasında hala ara ara batmalar olusuyor. pazar gunune kdr adet olmazsam testi yapcam

benim bugun adet olmam lazım ama henuz bırsey yok. dun aksamdan berı sag tarafımda bole gıdıklanma gıbı bısı oluo. bacagımın arkasında hala ara ara batmalar olusuyor. pazar gunune kdr adet olmazsam testi yapcam

Kızlar kirpik karışması hamilelik belirtisi mi ya:what:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

oyle diyorlar esracım ama kirpik karışması nası bişe ki acaba. :44:
Alt kirpiklerin üst üste geliyor iki üç tanesi falan çarpı işareti gibi oluyormuş Off nelerden medet umuyoruz ya

yok daha neler ya o kdr da dikkat etmiyorum kendime valla. sadece canımı acıtan batmalar oluo o zaman anımsıyorum. bu kadar takmayalım bence

yok daha neler ya o kdr da dikkat etmiyorum kendime valla. sadece canımı acıtan batmalar oluo o zaman anımsıyorum. bu kadar takmayalım bence

Benimde sol kasıkta batma oluyor ama akıntı yok dün erken gebelik Testi yaptım negatif çıktı çok üzüldüm

Bnmde adetime 1 hafta var adet belirtilerini yaşıyorm iki gündür kendimi kaptrmaktA istemiyorum ama hayrlısı

benimde adet tarihim 30 nisan... rabbim inşallah boş cıkarmaz. bu 4.ayımız. cok istiyoruz rabbim isteyen herkese nasip etsin banada inşallah.. beklemek zor..

İyiyim canım Sağol sen nasılsın

esra var mı sen de gelişme ? ben sabah dayanamadım test yaptım. bembeyaz bi negatif çıktı. azıcık çizgi çıkaydı sevinseydim bari neyse kısmet değilmiş bu ayda. ama hala regl olmadım. regl olunca yenı batımı da yazarım

kızlar merhaba benim bugün adet günüm...cok heycanlıyım. ptesine kadar beklicem. 9 nisanda negatif cıkmısdı kanda...

bende de hiç adet olcakmışım gibi belirti yok. eğer olmazsam pzrt kan tahlili isticem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…