Nişan nişan elbisesi

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

akslepios

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
469
152
Kızlar hepinize güzel pazarlar :)
Sabah sabah burada olan varsa ne mutlu bana çunku oglen gibi alısverıse cıkma ıhtımalımız var yardımınız olur :)
Dun nişan elbisesi baktık ancak 300- 350 lıra gıbı bı butce ayırdık ve bı turlu o fıyatta olup da guzel olan bı sey bulamadık. Tam bulduk mukemmel oldu dedık bu sefer de elbıse beyazdı ve uzerımde tarlatanı vs olmamasına ragmen duvak olsaydı gelınlık dıyebılınecek gıbı durdu.
Size soracagım soru nişanda beyaz elbise giyilir mi? Siyahın giyilmemesi gerektiğinden eminim ancak beyaz konusunda kararsız kaldık.
İsteme sırasında pudra ya da beyaz dantelli bi elbise giymeyi dusunuyorum ama
akşamına nişanda abiye olarak beyaz giyilir mi? yardımınız olursa ne mutlu bana

Sabah sabah burada olan varsa ne mutlu bana çunku oglen gibi alısverıse cıkma ıhtımalımız var yardımınız olur :)
Dun nişan elbisesi baktık ancak 300- 350 lıra gıbı bı butce ayırdık ve bı turlu o fıyatta olup da guzel olan bı sey bulamadık. Tam bulduk mukemmel oldu dedık bu sefer de elbıse beyazdı ve uzerımde tarlatanı vs olmamasına ragmen duvak olsaydı gelınlık dıyebılınecek gıbı durdu.
Size soracagım soru nişanda beyaz elbise giyilir mi? Siyahın giyilmemesi gerektiğinden eminim ancak beyaz konusunda kararsız kaldık.

bencede olmaz canım ilerde pisman olursun ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bence içine hangi renk sindiyse alabilirsin canım, şu bu giyilmez olmaz cümleleri bana biraz saçma geliyor. sonuçta evde yapıcaksın anladığım kadarıyla nişanını, salon tarzı bir yerde yapsan belki evet olmazdı ama evde bence olabilir.

bence içine hangi renk sindiyse alabilirsin canım, şu bu giyilmez olmaz cümleleri bana biraz saçma geliyor. sonuçta evde yapıcaksın anladığım kadarıyla nişanını, salon tarzı bir yerde yapsan belki evet olmazdı ama evde bence olabilir.

yok canım ya evde olmayacak. gelenlerin aaa beyaz giymiş miymiş demesiyle ugrasamam. bugun yine gezdık yıne mukemmel bi elbise buldum ve yıne eger duvak taksan sade ve çok şık bir gelinlikti aslında. ve nasıl oluyorsa en ucuz olan ürünler de onlardı.
ama dediğim gibi kimsenin lafını dınleyecegime beyaz giymem daha iyi. hafta ıcı gelıyor bıraz sorun olacak ama bı ogle arasında ya da iş cıkısında oleg cassini ye gidicez bi de orda deneyecegız sansımızı bakalım. neyse daha cok var ona guvenıyorum. 20 eylulde nişanım.
burada da herkes giyme dediğine gore artık kesın giymem sanırım :)
suan kesın karar verdıgım model oldu. o da halter tarzı v yaka olup goguslerden drapelı yukarı kolların gittigi model.şunun gibi bişey.
Eki Görüntüle 1067258

Çok tatliymis bu.ama pudra pembe yada lacivert olmali

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok canım ya evde olmayacak. gelenlerin aaa beyaz giymiş miymiş demesiyle ugrasamam. bugun yine gezdık yıne mukemmel bi elbise buldum ve yıne eger duvak taksan sade ve çok şık bir gelinlikti aslında. ve nasıl oluyorsa en ucuz olan ürünler de onlardı.
ama dediğim gibi kimsenin lafını dınleyecegime beyaz giymem daha iyi. hafta ıcı gelıyor bıraz sorun olacak ama bı ogle arasında ya da iş cıkısında oleg cassini ye gidicez bi de orda deneyecegız sansımızı bakalım. neyse daha cok var ona guvenıyorum. 20 eylulde nişanım.
burada da herkes giyme dediğine gore artık kesın giymem sanırım :)
suan kesın karar verdıgım model oldu. o da halter tarzı v yaka olup goguslerden drapelı yukarı kolların gittigi model.şunun gibi bişey.
Eki Görüntüle 1067258

bu model çok güzelmiş, buna yakın bir model vardı oleg cassini de ist forumdaki mağazasında, arkadaşım kına için bakmıştı...içine ne siniyorsa onu al canım; senin nişan tarihinde ben de evleniyor olucam :)

bu model çok güzelmiş, buna yakın bir model vardı oleg cassini de ist forumdaki mağazasında, arkadaşım kına için bakmıştı...içine ne siniyorsa onu al canım; senin nişan tarihinde ben de evleniyor olucam :)

hahaha : ) aaa inanmiyorum cok guzel :)
ulkenin bir baska ucunda ayni anlarda gulup eglenen mutlu anlarimiz olacak insallah o zaman : ) tesekkur ederim verdigin bilgi icin de canim gidince bulurum belki kim bilir. :)

Benimde 3 ay once yani ocak ayinda nisanim oldu bordo renk abiye elbise dusunuyordum ama arkadaslarim kinada o renk giyersin baska renklerde dusun dediler ben yine alisverise giderken bordo dusunuyordum giydim de o renk elbise ama saks mavisi inci detayli yakasinda mini dekoltesi olan bir elbise giydim ve nisanlim bayildi fiyati 380 tlydi 350 liraya aldik pendikten cok sik ve guzel modeller var o tarafta oturanlar bakabilirler. Sözümde siyah icinde kırmızı serit gecen kollari dirsekte biten dizde bir elbise giymistim.yakasinin cok acik olmamasina ozen gostermistim kahve servisi yaparken egilecegim Icin:KK66:)

Merhaba yardımcı olmak isterım benim bir kez gıydıgım we hiç gıyılmemiş gibi duran bi pudra pembe kıyafetım war moda ewınden alındı bi bakın isterseniz

nişanda beyaz giyilmez.

X