Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişan kıyafeti

ben evde olan nişanlarda uzuna biyeyi pek yakıştırmıyorum..hem zaten eve gelenler de çok abartı giymezler nasılsa.o yüzden mini ya da dizaltı güzel ve şık olur bence..ince askı daha şık duruyor bence de..

Taşlı olmayan uzun elbise giyilebilir bence. Dizaltı bir elbise giyildiğinde de günlük kıyafetten farksız oluyor. Ev konusu sıkıntı :KK50:

kızlar merhaba,benim bu yaz nişanım olucak.Biraz farklı bir kafadayım arada elbise bakıyorum falan yok napıcam bilemiyorum.Şu gelinliğe benzeyen renkli elbiseler varya nişan diyince hoop onları çıkıo karşıma tiksindim resmen asla öyle bir şey giyemem ben.Nerelere baksam bana bir akıl verin minyon tipli bir kızım neler yakışır sizce??

ben begenmedım pembe elbıseyı
güpür dantel modelleri sevıyorum
yada straplez ama yerlere kadar

Bende bi elbisesinin üst kısmını beğenmiştim altı düz ipek şifon düşünmüştüm.
Model bu, bu da tarık edizmiş :)
Kuzenim basit bulduğu için modeli daha araştırmamı istedi, bakmaya devam ediyorum bende. :KK34:
Eki Görüntüle 1011301

bunu cok beğendim :KK16:ben de böyle bir kıyafet alacagım
tam ev nişanına uygun bence:KK12:

Basitliği giydiğiniz mekana, saçınıza makyajınıza göre değişir bence.

Daha güzel modellerde bulabilirsinşz ama buda çok hoş bi elbise.

Evde olacak, dış çekimde yaptıracağım için çok düz birşey olmasın dedim ama yine de etek kısmını daha düz düşünmüştüm hafif kuyruklu ipek şifon hem sade, hem romantik :)

Aslında tam benim tarzım da bakalım hayırlısı :KK34:

$straplez-yeþil-þifon-gece-elbiseleri-2013.jpg $z-dantel-detayli-abiye-elbise-4119-bordo-modaysa-53317.jpg
Bunlarda çok hoş bence .
2 elbise daha var ama ekleyemiyorum :KK50:

boyunuzu sıkıntı ettiginiz icin yerinizde olsam goguse oturan sonrasında ya alta dogru vucuda oturup yavas yavas acılan (Ama tam balık gibi degil) ya da yine gogse oturup sonrasında ipek veya sifonla ucusan birsey tercih ederdim ki vucudun gogusten sonra vucut bir butun olarak gozuksun goze daha uzun gelsin.
belinize ve kalcanıza gore de gogus altına yakıstırmanıza gore karar verirsiniz. boynunuz cok uzun degilse straplez tercih edin bence. ya da ince askılar.

bu modellerin hepsi cok icime sinmedi ama tarifimi anlatmak icin begendiklerimden birkac tane koyuyorum.
$2013-Ýlkbahar-Yaz-Abiye-Elbise-Trendleri-2013-Yaz-Modasý-....jpg $2014-abiye-modeli11.jpg $2014-mor-uzun-abiye-modeli.jpg $Tarik-Ediz-2013-2014-22.jpg $Abiye-Modelleri-2014-Kreasyonu.jpg

yazın benmde nişan var.. ama evde olacak aile arasında. acıkcası sıkısık bir zamanda olacak... kpss-sevglmn askerligi derken bize sadece 10 günlük süre kalıyor.. elbiseler genelde cok hos ama sevglm istemez acık giymemi ya.. bi benimki mi asırı kıskanc :KK14: hayır bide izmirliyim bunca vakit rahat rahat yasa... biriyle beraberlige basla adam gelmis gecmis en kıskanc tip cıksın.. ceza resmeeeenn :KK47:

bayıldım bunlara ben :KK16::KK16::KK16: gelinliğim çok kabarık diye kına da böyle birşey istıorum fotoğraflarda farklılık olsun diye ama dış çekim de kabarık daha guzel olur dior kuzenlerım :KK15: kararsızımmm:emir_bebek:

kızlar merhaba,benim bu yaz nişanım olucak.Biraz farklı bir kafadayım arada elbise bakıyorum falan yok napıcam bilemiyorum.Şu gelinliğe benzeyen renkli elbiseler varya nişan diyince hoop onları çıkıo karşıma tiksindim resmen asla öyle bir şey giyemem ben.Nerelere baksam bana bir akıl verin minyon tipli bir kızım neler yakışır sizce??

cnm nısanın oldu mu bılmıorum ama tül şifon efil efil bir şey tercih etmelisin bence uzun toz pembe falan olabılır :KK16:

bayıldım bunlara ben :KK16::KK16::KK16: gelinliğim çok kabarık diye kına da böyle birşey istıorum fotoğraflarda farklılık olsun diye ama dış çekim de kabarık daha guzel olur dior kuzenlerım :KK15: kararsızımmm:emir_bebek:

cnm nısanın oldu mu bılmıorum ama tül şifon efil efil bir şey tercih etmelisin bence uzun toz pembe falan olabılır :KK16:

hayır henüz olmadı temmuz 12 diye karar verdik :) ben de biraz daha yaz modellerinin çıkmasını beklemeye karar verdim.ama bu uçuş uçuş modellerden bakıcam çok güzeller :) buraya eklemeyi düşünüorum baktıklarımı :):KK34::KK34:

magazalarda dolaşıp gezmek daha mantıklı
bende nişanımda abiye giydim. öyle kabartmalı olandan vs. degildi
hafifde kuyrukluydu cok güzeldi :KK16:

hayır henüz olmadı temmuz 12 diye karar verdik :) ben de biraz daha yaz modellerinin çıkmasını beklemeye karar verdim.ama bu uçuş uçuş modellerden bakıcam çok güzeller :) buraya eklemeyi düşünüorum baktıklarımı :):KK34::KK34:

cnm eğer istanbuldaysan bakırkoy de bi de fatih te harika abıye magazaları var :KK16:

nişanlıgım sonraki tekli laciye benziyodu. dedigim gibi biraz kuyrukluydu:KK14:

Onunla ilgisi olduğuna inanmıyorum canım, ya da ben nişanlığı kabarık sevmediğimden böyle düşünüyor olabilirim. Bir arkadaşım yıldız hisar da yaptı nişanını, bir butiğe diktirmiş elbisesini nişantaşında, o kadar sade ve hoş bişeydi ki, eteği dizlerden kiloş geliyor ve A pile vardı etek kısmında kuyrukluydu o da dış çekim yaptırmıştı, gelinlik zaten kabarık nişanlığında farklı olması kanaatindeyim. Tabiki herkesin kendi zevki, kendi kararı..:KK31:

Onunla ilgisi olduğuna inanmıyorum canım, ya da ben nişanlığı kabarık sevmediğimden böyle düşünüyor olabilirim. Bir arkadaşım yıldız hisar da yaptı nişanını, bir butiğe diktirmiş elbisesini nişantaşında, o kadar sade ve hoş bişeydi ki, eteği dizlerden kiloş geliyor ve A pile vardı etek kısmında kuyrukluydu o da dış çekim yaptırmıştı, gelinlik zaten kabarık nişanlığında farklı olması kanaatindeyim. Tabiki herkesin kendi zevki, kendi kararı..:KK31:

kesınlıkle bende aynı fıkırdeyım sadece kızlar bıraz kafamı karıstırdı :KK16:
bı elbıse bulmustum bedenı kalmamıştı zaten işlerim yolunda gıtse şaşarım bugun 2 olumsuz haber aldım of off:KK31:

aman neyse bosver benı senin nişanın mı olucak cnm oldu mu ya da :KK16:

$2014-abiye-modeli11.jpg $Siyah-balýk-abiye-elbise-modelleri.jpg $Sýfýr Kol Dantelli Balýk Kuyruklu Kadife Elbise-500x500.jpg $saks-mavisi-balýk-abiye-elbise.jpg $payetli-abiye.jpg $etek-kýsmý-güllü-çok-þýk-deniz-kýzý-elbise-modeli.jpg $dantel-elbise-modelleri-örneði-2014-2015.jpg $balik-etek-abiye-modelleri (4).jpg $2014-tarik-ediz-elegant-pink-cap-sleeve-appliqued.jpg $siyah-üstü-dantel-balýk-abiye-elbise-2014.jpg

Benimde haziranda nişanım balık elbise düşünüyorum internette bulduğum hoş balık elbiseler ama dışarda daha güzelleri var bence bi düşün çok şık duruyor gerçekten

kesınlıkle bende aynı fıkırdeyım sadece kızlar bıraz kafamı karıstırdı :KK16:
bı elbıse bulmustum bedenı kalmamıştı zaten işlerim yolunda gıtse şaşarım bugun 2 olumsuz haber aldım of off:KK31:

aman neyse bosver benı senin nişanın mı olucak cnm oldu mu ya da :KK16:

Yok canım daha olmadı, olacak Allah kısmet ederse Mayıs gibi, imza çizelgeme Mayıs sonunu baz alarak yazdım ama aslında belli değil, başında da olabilir. Tam bir muamma, anlayacağın. :KK14:

Şimdiden Mayıs ayı fullenmiş neredeyse fotoğraf çekimleri için, kaldı ki ben kabarık değil ama uçuş uçuş şifon elbise giymek istiyordum ama düşünüyorum bir taraftan da evde olacağı için hareket etmek çok sıkıntı olacak, çünkü isteme+söz+nişan bir arada yapacağız kahve dağıtması falan, tepsiyle yerde kalırım mazallah..
:KK52:

Yok canım daha olmadı, olacak Allah kısmet ederse Mayıs gibi, imza çizelgeme Mayıs sonunu baz alarak yazdım ama aslında belli değil, başında da olabilir. Tam bir muamma, anlayacağın. :KK14:

Şimdiden Mayıs ayı fullenmiş neredeyse fotoğraf çekimleri için, kaldı ki ben kabarık değil ama uçuş uçuş şifon elbise giymek istiyordum ama düşünüyorum bir taraftan da evde olacağı için hareket etmek çok sıkıntı olacak, çünkü isteme+söz+nişan bir arada yapacağız kahve dağıtması falan, tepsiyle yerde kalırım mazallah..
:KK52:

hehehehehe ay cnm benım emınım ıstedıgın gıbı bısey bulucaksın boyle ısler hep son anda hızlıca oluor bızım oyle oldu :KK16:

ama ne ıstıyosan giy sen o gunun yıldızı olucaksın sonucta :KK49:

dur bak sana bı fıkrım var mesaj atıorum hemen

X