Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Kesinlikle var bu testlerde çizgi görmek konusunda acayip profumdut🤣🤣 hayırlı olsun bu arada erken gebelik testi daha hassas kızımda 9 gun kala ıncecık çıktı grı gb düşün ☺️
Yaaaa gerçekten inşallah böyledir ❣️🥰🥰🥰 ben 3 gün geciktim ama tekrar ne zaman yapsam daha netleşir sizce. Elimde 1 tane kaset kaldı

Yaaaa gerçekten inşallah böyledir ❣️🥰🥰🥰 ben 3 gün geciktim ama tekrar ne zaman yapsam daha netleşir sizce. Elimde 1 tane kaset kaldı
Merak ettiğim şey kaset testi yaptın mı peki canım ya böyle canım falan yazıyorum ama ben kızıma hamileyken de kadınlar kulübündeydim burada sanki siz biz de yazınca Bir acayip geliyor 🙊 samimi gelmiyor . Bak kızımda yaptığım testi yukluyorum arada 4 gün var

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-04-19-15-14-708_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-05-04-19-15-14-708_com.miui.gallery.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 42
Merak ettiğim şey kaset testi yaptın mı peki canım ya böyle canım falan yazıyorum ama ben kızıma hamileyken de kadınlar kulübündeydim burada sanki siz biz de yazınca Bir acayip geliyor 🙊 samimi gelmiyor . Bak kızımda yaptığım testi yukluyorum arada 4 gün var
4 gün sonra tekrar yapayım. Evet bir tane kaset yaptım bugün pek göremedim onda. Bu arada problem değil ben samimiyet severim burda aile gibiyiz artık :)

Bende öyle düşündüm ama öyle dedikleri için hatta ben pozitifken erken gebelik testi negatif gösterdi falan dediler. İnşallah vardır sağlıkla ve hayırlısı ile. Peki geç döllenme ise ne kadar beklemem gerek🎈🥰
Ne kadar geç döllendiğine bağlı iki gün sonra tekrarla bence varsa daha belirgin çıkar. Görümcem 15 gün gecikmeyle testte pozitifi gördü şuan hamile sata göre 3 hafta geriden geliyor bebeği 10 hafta falan olması lazım ama 7 hafta demiş doktoru yani herşey olabiliyor

Ne kadar geç döllendiğine bağlı iki gün sonra tekrarla bence varsa daha belirgin çıkar. Görümcem 15 gün gecikmeyle testte pozitifi gördü şuan hamile sata 3 hafta geriden geliyor bebeği 10 hafta falan olması lazım ama 7 hafta demiş doktoru yani herşey olabiliyor
Oyle yapayım eğer gecikirsem tekrarlarim 🥰

4 gün sonra tekrar yapayım. Evet bir tane kaset yaptım bugün pek göremedim onda. Bu arada problem değil ben samimiyet severim burda aile gibiyiz artık :)
Bence 4 gün beklemene gerek yok 2 gün sonra tekrarlayabilirsin kaset teste 5 gün kala yaptım ben de snradan cızgı çıktı acaba dedım. Şimdi çarş yada Perşembe adet olacagm elimde kaset test var yapsam mı dyordum ama ckmaz glb senin de erken testte 3gun sonra ckmıs acaba geç döllenme mi senin canm

Bence 4 gün beklemene gerek yok 2 gün sonra tekrarlayabilirsin kaset teste 5 gün kala yaptım ben de snradan cızgı çıktı acaba dedım. Şimdi çarş yada Perşembe adet olacagm elimde kaset test var yapsam mı dyordum ama ckmaz glb senin de erken testte 3gun sonra ckmıs acaba geç döllenme mi senin canm
Evet erkende çıkıp kasette çıkmadı geç döllenme muhtemelen

Peki yumurtlama zamanından emin misin genelde yumurtlama zamanı bellıyse gec döllenme olmuyor sanırım kanına ve idrara hcg gec gecmıs olablr 🥲
Emin değilim çünkü takip yapmadım 2 günde bir ilişki oldu bizde. 17 si gibi test yaptım koyulaşma oluyordu muhtemelen 20-21 i yumurtlama oldu pik diye düşünüyorum

Emin değilim çünkü takip yapmadım 2 günde bir ilişki oldu bizde. 17 si gibi test yaptım koyulaşma oluyordu muhtemelen 20-21 i yumurtlama oldu pik diye düşünüyorum
Canım Bu arada senden rica etsem kaset test duruyorsa birkaç saat sonra bakar mısın acaba benim testlerimi gördün mü bilmiyorum ama birkaç saat sonrası inanılmaz çizgi çıkmıştı tam yeri 6 gün kala HCG azdı da belirdi mi acaba diye düşünmeden edemiyorum

Kızlar ovulasyon testim pik mı

Eklentiler

• Screenshot_20240506_191539_Gallery.jpg
    Screenshot_20240506_191539_Gallery.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 40
Canım Bu arada senden rica etsem kaset test duruyorsa birkaç saat sonra bakar mısın acaba benim testlerimi gördün mü bilmiyorum ama birkaç saat sonrası inanılmaz çizgi çıkmıştı tam yeri 6 gün kala HCG azdı da belirdi mi acaba diye düşünmeden edemiyorum
Kuzu 1 saat falan oldu çöpten aldım baktım şimdi hala aynı öyle çizgi çıkmamış

Aaa yok hiç böyle bir şey yok bendee
Cumartesi sabaha yapmıştım yarın sabah elimdeki ile baksam mı acaba diyorum ben de tek test var . Belirtilerim o kadar çok ki göğüs sızısı batma şişkinlik iştahım çok fazla iki gündür adet ağrıları yaşıyorum Bir iki saat sürüp geçiyor son bir hafta içinde çok fena batmalar ve bıçak saplanmaları yaşadım kasıklarımda onlar biraz hafifledi vücut ısım yüksek mesela geçen ay gün içi bile 36.2 falandı şimdi 37'lerde bakalım 🙊

Cumartesi sabaha yapmıştım yarın sabah elimdeki ile baksam mı acaba diyorum ben de tek test var . Belirtilerim o kadar çok ki göğüs sızısı batma şişkinlik iştahım çok fazla iki gündür adet ağrıları yaşıyorum Bir iki saat sürüp geçiyor son bir hafta içinde çok fena batmalar ve bıçak saplanmaları yaşadım kasıklarımda onlar biraz hafifledi vücut ısım yüksek mesela geçen ay gün içi bile 36.2 falandı şimdi 37'lerde bakalım 🙊
Benimde aynı belirtilerim özellikle göğüslerim çok acıyor💆🏻‍♀️

Benimde bugün adet olmam gerekiyor olmadım halsizliğim çok var aşırı derecede var arada sancı gelip gidiyo sizinki nasıl oluyo
Adet günümde öğrenmiştim ben 3 gün boyunca adet olacakmış gibi ağrılarım vardı hala ara ara ağrılar oluyor halsizlik yorgunluk ben regl olduğum zamanda oluyordu belirtiler yani birebir ayırt etmek zor

X