Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

O zaman doğru canım tahmini yumurtlama günü ve ertesi gün 36.3 çıkmış bu Perşembe ve Cuma yani. Hayırlısı bakalım işin kötüsü yumurtlama gününü değerlendiremedik. Nasip bakalım ya. Bu ay vücut ısımın düzenini öğrenmiş olurum en azından olmadıysa da.
Yumurtlama gününden 1 ve 2 gün öncesine değerlendirdiysen en yüksek ihtimaller öncesi aslında canım üzülme benim az önce su gibi akıntım geldi Yani resmen hamile olsam suyum geldiderdim yani dua ediyorum İnşallah tesadüftür vücut ısısı falan yoksa anlamıyorum neden böyle oldu çok üzülürüm hiçbir ilişki yakalayamaz ki haliyle yeni yıkandım bir tane ilişki oldu dün gece 7 gün yumurtladıysam geçmiş olsun 🥺

@asiliris beyazmanolya66 beyazmanolya66 @prensesannesi32 Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi kızlar günaydın yine ben geldim 😂 kafayı tırlatmama ramak kaldı bugun iki testi aynı anda yaptım üstteki test artımend alttaki ise first diye bir marka umarım testlerın acizliğine ugramıyorumdur beni bu sefer cok yıkar cunku damlatır damlatmaz cıktı 🥹
Hemenn kan verin bencede kesin güzel sonucu alcaksınız gibi geliyor bu kadar testlerde yanılma olamaz allahın izniyle seni mayısta hamiş cıkcaksın bence sonucu bizimle paylaşırsın canım en az 30 -50 falan cıkar heralde kan testinde 💖🫶🏻

Yaaa tez ama tez zamanda kavuşmanı diliyorum bebegıne ,,❤️ ben de 32 yim şu anki aklım yıllar öncesınde olsaymıs keske sen benden de tecrubelısin bende akıl verir gibi konusmusum kbakma 🙈 Eşler herşeyi görüyorlar onemlı olan yanında olması fakat bir yere kadar işte tamamen bagları da kopar diyemiyoruz. O politiklik olayını çok yaptım çokk o zaman bile birşeyler buldular 🤣 insanlar değişmez bizim tutumumuzu degıstırmemız lazım gerçekten. Bence duaların kabul olcacak hamile kalacaksın aminnn 😌😍😍😍
Amin amin Allahim sesimizi duysun. Estağfurullah ben yaş durumuna bakmam hepimizin tecrübesi var. Herkesten bir şeyler öğreniyoruz. Dediğin gibi politik olmakta yetmiyor yapiyorlar yine yapacağını. Esim dün dediki ben bunları böyle sürekli çekemem şehir dışından guzel bir yer alıp ev yaparım keyfimize bakarız. Esim bile bıkmış. Allahim insallah saglikli evlatlar nasip etsin tez zamanda sanada banada tüm bekleyen kadınlara 🥰🥰🥰😘😘😘😇😇😇

Zaman dolmustur umarım artık herkes icin rabbim kimselere aratmasın zor imtihan 🥹🤲🏻
Merhaba ben albi marka test ile yapmıştım 9 gün varken çok silik çıkmıştı. Bence çok hassas bi test albi marka alın yapın varsa çıkar zaten düşük beta hcg varsa bile

Yumurtlama gününden 1 ve 2 gün öncesine değerlendirdiysen en yüksek ihtimaller öncesi aslında canım üzülme benim az önce su gibi akıntım geldi Yani resmen hamile olsam suyum geldiderdim yani dua ediyorum İnşallah tesadüftür vücut ısısı falan yoksa anlamıyorum neden böyle oldu çok üzülürüm hiçbir ilişki yakalayamaz ki haliyle yeni yıkandım bir tane ilişki oldu dün gece 7 gün yumurtladıysam geçmiş olsun 🥺
Ovulasyon testi alıp baksan mı acaba canım belki daha yumurtlama olmamıştır. Stres oluyorsun böyle. Bizim de tahmini yumurtlamadan 2 gün önce ilişki oldu bir de 1 buçuk gün sonra bilemedim yani olursa anlarız böyle de tutuyormuş diye😅 28’inde filan test yaparım herhalde ya da 27’sinde

Merhaba ben albi marka test ile yapmıştım 9 gün varken çok silik çıkmıştı. Bence çok hassas bi test albi marka alın yapın varsa çıkar zaten düşük beta hcg varsa bile
Al Bi’yi ben de geçen ay kullandım başka test pozitif çıkardı Al Bi negatif çıkardı ki negatifmiş zaten hemen o gün kan testi vermiştim. Yani Al Bi güvenilir gibi geldi bana.

Al Bi’yi ben de geçen ay kullandım başka test pozitif çıkardı Al Bi negatif çıkardı ki negatifmiş zaten hemen o gün kan testi vermiştim. Yani Al Bi güvenilir gibi geldi bana.
Evet gerçekten güvenirliğine inandım yani insnılmaz hassas henüz 9 gün varken göstermeye başladı bugün kan verdim 156 çıktı yani

Albi markayı gectigimiz aylarda kullandım adet gunumda cıkmıstı 2 saat sonra adet oldum hemfe baya belli bir cizgiydi markayı kötüleyemem benim sansıma öyle cıkmıs olabilir ☺️ elimde son bir testim kaldı sabah onuda yapıp rendevum vardı ona gidicem inşallah 🌼🤲🏻

Evet gerçekten güvenirliğine inandım yani insnılmaz hassas henüz 9 gün varken göstermeye başladı bugün kan verdim 156 çıktı yani
Hayırlı olsun inşallah saglıkla kucagınıza almak nasip olsun cok sevindim adınıza banada dua edin olurmu beklerim 🌼🤲🏻

Ovulasyon testi alıp baksan mı acaba canım belki daha yumurtlama olmamıştır. Stres oluyorsun böyle. Bizim de tahmini yumurtlamadan 2 gün önce ilişki oldu bir de 1 buçuk gün sonra bilemedim yani olursa anlarız böyle de tutuyormuş diye😅 28’inde filan test yaparım herhalde ya da 27’sinde
Ovulasyon testine hiç ihtiyaç duymadım kızımdan önce kullandım sadece normalde yumurtlamamı anlıyorum vücut belirtilerim bir kere bile beni yanıltmadı ve kızım doğduğundan beri beş buçuk yıldır yumurtlamam olur yumurta akı gelir ve göğüsucucuma asla dokunamam Yani ilk defa böyle vücut ısısı yanılttı Ama dediğin gibi tribe girmiş olabilirim boşuna havalar da etkilemiş olabilir belki vücut ısımı havalar ısındı sabahtan beri yine bir sızı var dur bakalım boşuna tribe girdim galiba 🤣

Kızlar merhaba merhabalar raabim hepimize evladımıza kavuşmayı nasip etsin ben 2 gündür test yapıyorum ve pozitif gördüm silik şekilde bat tarihim iki gün sonra dün adet sancısı gibi sancım oldu kasıklarımda çok korktum ama dun özellikle ayağa kalktığımda ya da abi hareket ettiğimde yaşadım bunu ve baya akıntım başladı bunu yaşayan var mı hamilelik belirtisi olarak bugün yok çok şükür kaşık ağrım ama endişelendim tabii

X