Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Aminnn canım

Ay şaka gibi ya nasıl anlamıyorlar 😌 Sen hiç düşünme sağlığına dikkat et kan verdiğin zaman da bence çok güzel değerler göreceksin erken testler nitekim Çok hassas. Buradan senin gelişmelerin takip edeceğim merakla 🌹
Yaa çok teşekkür ederim. Rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı olanı nasip etsin inşallah ❣️🙏🏻

Yaa çok teşekkür ederim. Rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı olanı nasip etsin inşallah ❣️🙏🏻
Amin çok aminn canım ben bebek çok özledim yani bir de herkesin bebeği tabii ki de kendine güzel dünyada her anne dünyanın en güzel bebeğine sahiptir ama kızımın bebekliği o kadar maşallah şimdi de öyle de o kadar tatlı ve güzeldi ki özel mesajların açık olsa sana göndereceğim İnşallah öyle bir bebişin olsun amin 🙈😆🥲

Kızlar özellikle hamilelik yaşayanlar yardımcı olabilir mi bat 6 kaldı. Kasık ağrım azaldı gece sadece sanki kasığıma incecik bir iğne girip çıkıyormuş gibi oldu sıçradım birden. Bir de idrarda koyulaşma var. Göğüs ağrısı yok ama uçları hassas. Bunları yaşayan var mıydı?

Kızlar özellikle hamilelik yaşayanlar yardımcı olabilir mi bat 6 kaldı. Kasık ağrım azaldı gece sadece sanki kasığıma incecik bir iğne girip çıkıyormuş gibi oldu sıçradım birden. Bir de idrarda koyulaşma var. Göğüs ağrısı yok ama uçları hassas. Bunları yaşayan var mıydı?
Canım hamilelik yaşadım ama pek belirtim olmamıştı. Herkeste farklı oluyor bilemiyoruz ki. İnşallah hamilelik belirtisidir yaşadıkların🤲 Birkaç gün daha sabredersen testte çıkar🥰

Teşekkür ederim ister istemez her şeyi belirti sanıyorum. İnşallah adet görmem ☺
Ben de geçen ay o kadar belirti yaşadım ki ilk hamileliğimde nerdeyse hiç belirti yaşamamış olmama rağmen baya umutlanmıştım🥲 O yüzden çok iyi anlıyorum. Bu ay yumurtlamam geçince kendimi başka şeylere vericem inşallah yoksa gece gündüz düşünüp durmak çok yorucu yıpratıyor insanı. Varsa illaki öğreneceğiz zaten🙏

Benim 3 artmış dımı kuzu 🥹
aynen canım benimde hep bu şekilde arttı 😍 vitaminlerini al düzenli beslen gerisini rabbime bırak 🫶 bende bugün tekrar kan vereceğim artışı takip edip doktora gitmek için ben en son 62 felaandı sonra 5 gün felan geçti verdim 500 küsür çıktı 3 gün önce 1307 çıktı hemen hemen 2 katı şeklinde yada en fazla 3 artıyor bende de istersen 3 - 4 gün sonra ver sürekli yıpranmazsın. Ben hep şunu düşündüm beklerken kanama gelirse kimyasal dır kanama gelmediği sürece beklemekte daha konforlu stressiz oluyor 5 günde 3 günde bir verince daha rahat geçiyor bu süreç bence sende dene kuzum 🙏🍀

aynen canım benimde hep bu şekilde arttı 😍 vitaminlerini al düzenli beslen gerisini rabbime bırak 🫶 bende bugün tekrar kan vereceğim artışı takip edip doktora gitmek için ben en son 62 felaandı sonra 5 gün felan geçti verdim 500 küsür çıktı 3 gün önce 1307 çıktı hemen hemen 2 katı şeklinde yada en fazla 3 artıyor bende de istersen 3 - 4 gün sonra ver sürekli yıpranmazsın. Ben hep şunu düşündüm beklerken kanama gelirse kimyasal dır kanama gelmediği sürece beklemekte daha konforlu stressiz oluyor 5 günde 3 günde bir verince daha rahat geçiyor bu süreç bence sende dene kuzum 🙏🍀
Doğru kuzum sağlıkla devam etsin inşallah bende salı günü vereceğim tekrardan rabbim yardımcımız olsun inşallah 💚🙏

Kızlar sag ya da sol kasıktaki ağrı beneğin cinsiyeti için bi fikir verebilir mi tecrubeliler var mı bu konuda?

X