Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Adet oldunuz mu artımed böyle olunca yanlış cıkıyor🥺🥲
Az önce yaptım testı olsaydı kesın cıkardı dıye dusunuyorum yone bi gölgelik var ama testten kaynaklı galiba artık bu sefer baska test almıstım

Eklentiler

• IMG_0500.jpeg
    IMG_0500.jpeg
    35 KB · Görüntüleme: 32
Arkadaşlar kimse benim mesajımı görmedi mi Ben yumurtlama adet zamanı olur mu diye sormuştum kuru incir yedim çok 2 gündür aşırı bir sızı var solumda normalde 11 gün falan başlardı ama 6 gün başladı galiba erken olgunlaştı yumurtalarım İnşallah geç kalmam çünkü henüz daha yıkanamadım yani yarım yıkanacağım adetim bitmiş olacak

Dış gebelik olma ihtimali var değil mi :KK43:
Yani tam bilgim yok. Görümcem şöyle bişi yaşadı. 7. Haftaya kadar kese görünmedi. Hatta kayınvalidem hem kızdı hem üzüldü iki çocuğu var sezaryenli üçüncüsüne niyetlendi kendi canının kıymeti yok diye. Betasını bilmiyorum ama 7. Haftada görebildi dr keseyi

Arkadaşlar kimse benim mesajımı görmedi mi Ben yumurtlama adet zamanı olur mu diye sormuştum kuru incir yedim çok 2 gündür aşırı bir sızı var solumda normalde 11 gün falan başlardı ama 6 gün başladı galiba erken olgunlaştı yumurtalarım İnşallah geç kalmam çünkü henüz daha yıkanamadım yani yarım yıkanacağım adetim bitmiş olacak
Ee incir erken oluşturur yumurtaları. Bende kürünü yapmıştım o ay erken yumurtladım ama üç gün önce falandı

Ee incir erken oluşturur yumurtaları. Bende kürünü yapmıştım o ay erken yumurtladım ama üç gün önce falandı
Evet dimi bunu bildiğim için yedim aslında ama hemen fayda edecegnı dusunemedm eşimin nöbeti var okulda gece nöbetleri oluyor haftada 2 yumurtlama oncesıne denk gelmesin dye yedım 🤣 umarm erkene gelır 1 gun de olsa. Suan tek korkum bugün yumurtlamak 🤣

44 çıktı canım
Canım bence tekrar kan vermene gerek yok bu kadar sık kan vermen iyi değil bebek senin kanından besleniyor ya bu dönemde ☺️ maşallah çok güzel artırıyor 2 gün aralıklarla bir kere daha verip beklemeni tavsiye ederim yazık stres oluyorsun boşuna

İncir erken olgunlaştırıda adetliyken yumurtlama olmaz ki en erken biter bitmez olur

Evet dimi bunu bildiğim için yedim aslında ama hemen fayda edecegnı dusunemedm eşimin nöbeti var okulda gece nöbetleri oluyor haftada 2 yumurtlama oncesıne denk gelmesin dye yedım 🤣 umarm erkene gelır 1 gun de olsa. Suan tek korkum bugün yumurtlamak 🤣
Her an olabilir öyle söyliyim ben size 🤣🤣🤣🤣

İncir erken olgunlaştırıda adetliyken yumurtlama olmaz ki en erken biter bitmez olur
İnşallah hanı bazen son gün çok acık kahve geliyor ya ozaman olur mu acaba diye korktum cunku hafif uzayan akıntım geldi ve sızım var. Öyleyse bosa gececek 1 ay umarm yumurtlama olmamıstır😌

Kızlarım Zumruduanka96 Zumruduanka96 tatluboncuk tatluboncuk Candy7777 Candy7777 Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi isimlerini etiketleyemediğim arkadaşlarım güncelleme geçmek istedim çatlatma iğnesinin 16. Gününde az önce adet olmuş bulunmaktayım hepiniz benden ümitliydiniz ama insan vücudunu tanıyınca cok da stres olmuyo bikaç gündür ödemim vardı yazıyodum bugünde belimin ağrısı tutmuştu az önce geldi benimkiler 🤣🤣🤣🤣 yeni bat ne zaman bilmiyorum uygulamaya girmeden size yazdım

Kızlarım Zumruduanka96 Zumruduanka96 tatluboncuk tatluboncuk Candy7777 Candy7777 Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi isimlerini etiketleyemediğim arkadaşlarım güncelleme geçmek istedim çatlatma iğnesinin 16. Gününde az önce adet olmuş bulunmaktayım hepiniz benden ümitliydiniz ama insan vücudunu tanıyınca cok da stres olmuyo bikaç gündür ödemim vardı yazıyodum bugünde belimin ağrısı tutmuştu az önce geldi benimkiler 🤣🤣🤣🤣 yeni bat ne zaman bilmiyorum uygulamaya girmeden size yazdım
Hayırlısı kuzum zamanı değilmiş demek. İnsan gerçektende vücudunu tanıyor. Şimdiki planın ne

Ya canını sıkma canım çatlamandan eminsen Yani geç yerleşmiş falan olabilir
Takvime göre ovuşasyon her zaman için 1 gun sonra oluyor lh testleriylede öyle ögrendim ama olmuyor demekki sadece suan üzüldüğüm nokta yarın asılamaya baslamak istediğim için randevum vardı 2 gune diye ama olmadı 🥹

X