Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Olsun kuzum kırmızılsr gelene kadar umut hep var bu ay olmazsa önümüzdeki ay inşallah
Hayırlısı olsun inşallah hiç regl olacakmısım gibide gelmiyor ya gögüslerim bana oyun oynuyor yada bir durum var farkında degilim cunku agrım var karnımda ve bacaklarıma vuruyor psikolojikmende bedenende cok yoruldum haşa isyan etmiyorum çöktüm gercekten sadece bu

Hayırlısı olsun inşallah hiç regl olacakmısım gibide gelmiyor ya gögüslerim bana oyun oynuyor yada bir durum var farkında degilim cunku agrım var karnımda ve bacaklarıma vuruyor psikolojikmende bedenende cok yoruldum haşa isyan etmiyorum çöktüm gercekten sadece bu
Zor çok zor senı cok iyi anlıyorım ama ansızın 🔮 gelecek

Kızlar ben hep duzenlı adet olurum şükür yasım 34.5 ama bı kac yıldır artık sadece 2-3 gunu yogun dıyebılecegım sekılde adet oluyorum sonrası cok cok az gelıyor yanı toplasanız 3-4 pedle bitiyor mens donemi. Bu durum hamıle kalmayı etkıler mı bı arkadasım bana eğer iyice sökülmezse içerde pislik kalır hamile kalmauı zorlastırır dedi bilgniz var mı?
Kuzum öyle saçma bişey mi olur benim sadece bir gün normal oluyor diğer günler neredeyse hiç gelmiyor damla damla şuan ikinciye hamileyim. Doktora sormuştum bana bir ped dolması bile yeterli demişti

Bana adetimin 4. ya da 5.günü gel demişti rahim yeniden kalınlaşmaya başlamadan net görebilmek için. Hormonlara da 2-5 günler arası bakıyorlar bildiğim kadarıyla. Özel hastanede de mi yer yok imkanınız varsa oraya gitseniz. 6.gün oluyor Salı hormon testi için geç olabilir belki ama ultrasonla bakar tabii. Ben tam yumurtlamadan 2 gün sonra gitmiştim rahim kalınlaştığı için net görememişti. 6.gün o kadar kalınlaşmayabilir.
Evet evet özelde iyi bir doçent buldum bu konularda ihtisası ama hiç yer yok

Kuzum öyle saçma bişey mi olur benim sadece bir gün normal oluyor diğer günler neredeyse hiç gelmiyor damla damla şuan ikinciye hamileyim. Doktora sormuştum bana bir ped dolması bile yeterli demişti
Ohhh valla rahatladım kac gundur de onu takmıstım kafaya ya😢

Cok sevindim senin adına. Rüya gibi kurtulmuşsunuz. Bende artık politik davranıyorum onlargibi akşam. Olmam gereken yerde ölüyorum ve onlar rahatsız oluyor. Eşimde gerçek yüzlerini göruyor. 4 yıldır evliyim son 1 yilimi zehir ettiler boşanma aşamasına getirdiler. Sabrettim eşimin gerçek niyetini bildiğim için şimdi doğruları görebiliyor. 41 yaşıma girdim. Aynen yasımız geçiyor ve çocuk olsun diye çok çaba sarfettim inşallah allahin izniyle olacak. 3.5 aylık bebehimin kalbi durdu. Dis gebelik yaşadım. Dusukler oldu. Tüp bebekler denedim. Ama artık akışına bıraktım yine hamile kalacağım. Ailemi tamamlayacağız inşallah. Artık ezik gibi yok saygı filan düşünmüyorum tavırlı mi davraniyrlar aynısını yapıyorum. Konuşmuyorum. Eşimde yanımda. Akşam yine bir durum oldu. Eve gelip esime sormadım ne oldu diye. Huzurumu onlar için kacirmiyorum artık. Allah'tandır isim var onlarla muhatap olmuyorum. Kendimiz olunca ilk önce benligimize değer verdigimizde mutlu olacağız. Aman o aman bu kırılmasın yok artık. Sadece eşimin annesine babasına gidiyorum bir bulasik yemek elime yapışmaz. Eşim mutlu oluyor yeter bana. Hamilelik te olursa keyfim 10 numara olacak. Sanada banada nasip eder rabbim inşallah.
Yaaa tez ama tez zamanda kavuşmanı diliyorum bebegıne ,,❤️ ben de 32 yim şu anki aklım yıllar öncesınde olsaymıs keske sen benden de tecrubelısin bende akıl verir gibi konusmusum kbakma 🙈 Eşler herşeyi görüyorlar onemlı olan yanında olması fakat bir yere kadar işte tamamen bagları da kopar diyemiyoruz. O politiklik olayını çok yaptım çokk o zaman bile birşeyler buldular 🤣 insanlar değişmez bizim tutumumuzu degıstırmemız lazım gerçekten. Bence duaların kabul olcacak hamile kalacaksın aminnn 😌😍😍😍

Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi @prensesannesi32
Günaydınnn canımm kızlar bugunki testim gecikmenin 4. Gunu gögüslerim asırı hassaslastı 🥹 sizi kac gundur burda darlıyorum özür dilerim 🌼hakkınızı helal edin🤲🏻 ben ümidimi kestim olsaydı sımdıye cokdan kop koyu cıkardı
YAa eczane yok mu peki. Gerçekten gecikmen baya olmuş test bozuk gibi geliyor bana sanki hamılesn ama çıkarmıyor gb ,🥺

YAa eczane yok mu peki. Gerçekten gecikmen baya olmuş test bozuk gibi geliyor bana sanki hamılesn ama çıkarmıyor gb ,🥺
İnşallah öyledir cok isterim büyük süpriz olur bizim için eşim persembe gunu tahlil verdi degerlerimiz şükürler olsun cok iyi çıktı ml55 miyon toplam 165 milyon ileri hiz ise 81 cıktı cok mutlu oldum öyle oluncada bi ümitlendim ama işte belki o unutlandıgım içinde gecikmiş olabilir diye dusundum

İyi geceler herkese :)
Bir fikir istiyorum 😊
Yarın beklenen regl günüm
3 gün kala yani 15inde normal kaset test yapmıştım negatif çıkmıştı burada sormuştum size sonradan değişebilir dediniz 😊
Dün gece regl olacak gibi ağrılarım vardı
Fakat bugün yok
Biraz tansiyon düşmesi gibi bir his vardı bugün ama aç kalmış olabilirim :)
Regl öncesi de bende mide bulantısı vs olur beden halim bir değişir.
Dün geceki ağrılarla regl olacağım dedim zaten negatifi de gördüm diye.
Bugün yine de içimden bir hisle erken gebelik testi aldım.
Elimde bir de normal test var
Yarın regl olmazsam sizce birini yapmalımıyım?
Yapacaksam siz olsanız erken mi normal mi yapardınız ?
Yoksa biraz daha beklemeli miyim?
Tüm gün de sokakta olacağım.
İlk denediğimiz ay o nedenle tecrübesizim
Siz ne yapardınız? 😌
Ben dün gece fikrinizi almak istedim 🫣
Evden çıkmadan ne yapsam beklesem mi diye yeniden geride kalınca sormak istedimm 😊

İnşallah öyledir cok isterim büyük süpriz olur bizim için eşim persembe gunu tahlil verdi degerlerimiz şükürler olsun cok iyi çıktı ml55 miyon toplam 165 milyon ileri hiz ise 81 cıktı cok mutlu oldum öyle oluncada bi ümitlendim ama işte belki o unutlandıgım içinde gecikmiş olabilir diye dusundum
Ama sen yumurtlamanı biliyorsan ve yumurtlama olduysa zamanında gecikmek imkansız herkesin luteal fazı maksimum 15 gün ortalama 14. Peki canım bir şey soracağım Bu sperm saydırma olayı ne zaman istiyor doktorlar bir kızımız var ve uzun bir süre beklemedik yani ikinci çocuğa şimdi deniyorum ne kadar süre olmayınca Doktorlar istiyor eşten de

Ben dün gece fikrinizi almak istedim 🫣
Evden çıkmadan ne yapsam beklesem mi diye yeniden geride kalınca sormak istedimm 😊
Merhaba canım erken gebelik testini şu an bile yapsan bence çıkar keşke sabah ilk idrarla yapsaydın ben erken test ile kızımı 9 gün kala öğrendim düşün 😌

Ama sen yumurtlamanı biliyorsan ve yumurtlama olduysa zamanında gecikmek imkansız herkesin luteal fazı maksimum 15 gün ortalama 14. Peki canım bir şey soracağım Bu sperm saydırma olayı ne zaman istiyor doktorlar bir kızımız var ve uzun bir süre beklemedik yani ikinci çocuğa şimdi deniyorum ne kadar süre olmayınca Doktorlar istiyor eşten de
Biz kadın dogumdan önce urolojıye gidim baktırmak istedik orda sonuclarım kotu ide tup bebek bile zor dedi yıkıldım 21 den beri takviyeler kürlerle degerimi bugunlere geldi şükür

Merhaba canım erken gebelik testini şu an bile yapsan bence çıkar keşke sabah ilk idrarla yapsaydın ben erken test ile kızımı 9 gün kala öğrendim düşün 😌
Yumurtlamamıda bilmiyorum inan akıntımda olmadı olduysada bu ay hiç dikkat etmedim memleketteydim geldim 14 gunden beri degerlendiriyoruz

Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi @prensesannesi32
Günaydınnn canımm kızlar bugunki testim gecikmenin 4. Gunu gögüslerim asırı hassaslastı 🥹 sizi kac gundur burda darlıyorum özür dilerim 🌼hakkınızı helal edin🤲🏻 ben ümidimi kestim olsaydı sımdıye cokdan kop koyu cıkardı
Canım merhaba. Ne özrü hepimiz aynı umutları taşıyoruz aynı şeyleri yaşıyoruz. İçim rahat etsin diyorsan kan ver bence. Eğer yoksa da inşallah öbür aylara hepimize kısmet olur. Umudumuzu kaybetmeyelim. Ben de hala adet olmadım. Ama negatif. Olduktan sonra kadın doğuma gıdecem ne sorun var anlamadım canım kist mi var ne var...

X