Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Pko olduğu için bende full pik çıkıyor kuzum malesef kötü denk geldi bayram tatili falan girince
Nasıl yani canım ben pkolu olanlarda gördüğüm kadarıyla biraz geç olsa da pik gören oluyor sen gördüğünde yumurtlamani yakalamış olmayasın devam ettin mi 1 ay boyunca ovulasyona hiç hemen bıraktın mi

Ettim kuzum ben zaten pko olduğumu bilmiyordum ovulasyonla öğrendim yeni başladı sayılır

Off şu pko valla belirtiniz varsa 30. Gündem itibaren beş gün arayla yapın

. Kızlar birşey söyleyin ben mi deliriyorum belirti ararken basına gelen var mı

. Kızlar birşey söyleyin ben mi deliriyorum belirti ararken basına gelen var mı
Canm yardimci olmak isterdim inan bilemiyorum hiç belki de hamilesindir ovuya devam et bakalım. Bu konuyla ilgili başlıklar vardır belki o gruplara da sorabilirsin pkolu olup hamile olanlar grubu falan bi bak istersen

Kızlar merhaba. Bendede Pko var. 6 aylık evliyim 3 aydır bebek istiyoruz. Bu ay ovulasyon testini denedim. Pik göremediğimi düşünüyorum (bununla alakalı konu açmıştım). Bat 21 Nisan ama henüz regl olmadım. Test yapmaya cesaretimde yok çünkü kaşık ağrısı, bel ağrısı ve göğüslerimde şişkinlik var (tipik regl belirtileri). Bende gruba katılmak istiyorum benide alabilir misiniz?

Tabi ki alırız sat nedir

Benide ekler misiniz 29 mar sat
Bat 30 nisan

Benim bugün yumurta akı gibi akıntım oldu kafam karıştı alt bel tarafimdada ağrı var biraz ilişki sabah oldu bakalim

kızlar regl gecikmesi 4.gün döngümün ise 39.günü regl olmadım bel ağrısı kasık ağrısı var ama lekelenme akıntı vs yok.

artımed erken gebelik testi vardı sadece eczanede onu aldım. kullanan hata almayan var mıdır? cok ucuz olunca güvenemedim

Artı med olunca güvenme sanırım hepimizi hayal kırıklığına uğratmişliği vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…