Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Arkadaşlar aramızda pkoslu olanlar var aklımda kalanları etiketleyecegim yeni bir konu açtım pkoslu olanların paylasım yapacağı hepimizin fikir paylastıgı bir yer olsun maalesef gebelikte -1 ile başlıyoruz bu yola C cidooss 2kediannesi kızlar son konuşmalarda sizleri gördügümü hatırlıyorum pko ile savaşta olan "Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım " Grup adı bu bekliyorum oraya da

Merhaba Çilekeş bacılarım bu yolda hepimiz aynı durumdayız biliyorum maddi manevi yıprandık eşlerimiz olsun biz olalım zorlu yollardan geçiyoruz hepimiz sağlıklı bir evlat sahibi olmak istiyoruz. Ben 3 yıllık evliyim 2,5 yıldır çocuk sahibi olmak istiyoruz her türlü yollardan geçtik tedaviler olduk ama bir sonuç olamadık ekteki fotoğrafı görüyorsunuz o ilaçları kullanıp gebe kalan çok insan varmış bu ilaçları bağlı olduğum sağlık ocağının hemşiresi tavsiye etti bayağı bir pozitif sonuç alanlar var ben de bu ay başladım gerçekten enerji olsun psikolojik olsun bana çok iyi geldi inşallah pozitif sonuç alırım ve size de tavsiye ederim benim gibi isteyen herkesin kucağını boş bırakmasını Rabbim

Eklentiler

• IMG20240424122643.jpg
    110,8 KB · Görüntüleme: 61
sabah ilk idrarla yaptım kızlar ama 15 nisanda yumurtam çatladı ovulasyon testine göre. İlişkinin üstünden 9 gün geçti acele mi ettim acaba ya geçen ay kimyasal gebelik kanamam 24 martta başlamıştı bu ay 23ü adet olmam lazımdı geçen ay aynı testle 12. Günü öğrenmiştim heveslendim bi an ya çıkarsa diye ya

Eklentiler

• IMG_3266.jpeg
    139,7 KB · Görüntüleme: 61
çok erken daha kuzum bende senle aynıyım 15 benimde yumurtlama yı gördüm bekliyorum erken yapmıyorum üzülmeyim diye her hamilelik aynı değil kuzum bence bekle hatta bekleyelim

Yerleşme kanamasıdır inşallah Yumurtlamadan yaklaşık 7-10 gün sonrası yerleşme kanaması oluyor.

Kizlarr hamile olanlara bi sorum var şimdi bikac gündür bendeki kasik ağrısi devam ediyor ama hafif yani bazen sızı gibi oluyor ben ayaktayken çok hissetmiyorum oturunca farkediyorum öyle bi ağrı mi oluyor acaba merak ettim

Ben ağır grip oldum kızlar bu ay birsey çıkmaz benden gibi görünüyor bütün ağrılarım birbirine girmiş durumda dayanamayıp gece yatmadan ilaç alacağım çünkü şu yazıyı bile zor yazıyorum. İnşallah mayısa dipçik gibi olurum

Benimde 1 sene ya hiç şaşmaz adete 5 gün 1 hafta kala boğaz enfeksiyonu oluyorum ilaç lçmemek için dayaniyorum leke gelir gelmez alıyorum antibiyotik ilacı hasta geçemeyen ayım yok

Melisa_04.

Yaaa geçmiş olsun canım kendine dikkat et hele ki bebiş varsa bide daha çokkk

Benimde 1 sene ya hiç şaşmaz adete 5 gün 1 hafta kala boğaz enfeksiyonu oluyorum ilaç lçmemek için dayaniyorum leke gelir gelmez alıyorum antibiyotik ilacı hasta geçemeyen ayım yok
Canm antibiyotik içmek bağışıklığı düşürür sürekli içiyorsan hep hasta olman normal antibiyotik yerine takviye alsan daha iyi bence hastalığın geçtiğinde. Ben de antibiyotik içtiğim zaman daha çok hasta oluyorum. Çok mecbur kalmadıkça içmiyorum

kızlar 9 nisanda doktora muayene oldum çatlama olmuş dedi. 23 nisanda adet olmam gerekiyodu hâlâ olmadım. Ama yaptığım testler de negatif. Böyle bi şey yaşayan var mı? Anlam veremedim adetim de düzenlidir gecikme olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…