Nişan Nişan yastığı hakkında

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

Siz olsanız hangisini nişanda kullanırdınız?

• Ankete Katılan
    29

my_sakura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2008
571
-1
38
Merhaba bayanlar merak ettiğim birşey var bu yastıkları nasıl kullanıyorsunuz yani yüzükleri nereye koyuyorsunuz mesela düz bir alan olmadığı için kaymıyor mu ben düşer diye rahatsız olurum galiba

Sizce hangisi daha güzel siz hangisini tercih edersiniz (soru tarz olarak sorulmuştur yani tamamen bunlar olacak diye değil böyle bir tepsi yada yastık)
1)
nianyast1pz8.jpg
nianyast2tx0.gif
nisanyastikb6.jpg

2)
a4mh6.jpg
bilgul_gulay02.JPG
tepsi-1.JPG

kullananlar yardımcı olursa sevinirim a.s.

ben de yastık olsun istiyorum cnm tepsiden değişik ve şık durduğu için ...sen üzerinde yüzükleri sabit durması için şeyler düşünebilirsin aslında ben internette gezinirken görmüştüm bişiler

cevapladığınız için teşekkürler bayanlara.s.opuyorumnanaktan
ortak karar yastık yönünde yani yerimseniben
ben de yastık olsun istiyorum cnm tepsiden değişik ve şık durduğu için ...sen üzerinde yüzükleri sabit durması için şeyler düşünebilirsin aslında ben internette gezinirken görmüştüm bişiler

mesela nasıl birşey tatlım

evet gerçekten de nasıl duruyor yüzükler o yastıkta??
ama çok güzel..bağlasan açmaya uğraşma ihitmali var bir de :))

ya bence yüzüğe yakın kurdele kısmında nazar boncuklu bi çengelli iğneyle yastığa tutturulabileceği gibi birde burada anlatabilecekmiyim bilmiorum ama kimonolarn yada benzer gömleklerin fln düğmemsi bağlama şeyleri olur bir kısım da delik diğer tarafı ufak top gibi onunlada yastığa tutturulabilinir ve bence en güzelide o olur.Ben bunu yapmayı planlıorum...
umarım anlatabilmişimdir kızlar...Yine internette daha önce gördüklerimi görebilirsem eklerim :hulya:

canım ben arkadaşıma yapmıştım adıyamanlıydı kendisi çokta basit bişiydi ama kullanmış herkes çok beğenmiş ama ben ona aynı şekilde tepside yapmıştım yüzükler yastıkta takılacak altınlar tepsideydi çok hoş olmuş öle dedi kendisi

levrekçim canım böyle nazar bocukları varya içi boş ordan kudale geçirdim ben yastığı dolandırıp tekrar içinden geçirdim böylece iki ucuda sarkmış oldu

X