Nişandan beri olan olaylar

Konuyu nerden ele alsan elinde kaliyor.Hic insan ailelerin tanisma gununde eşofman giyer mi ? Nasil bir akil tutulması geldi size dunyaya o ara meteor mu carpti da şaşkınlıktan aklınız tutuldu.

Hadi onu gectim beyaz giymişsin icin gözükmüş madem nisanda kv seni niye kenara cekip uyarmadi? Kp'e düştü bunu söylemek o kim ki bu mevzudan nisan mi atilir.
Nisanlina gelicem bu nasil bir toyluk herif a.cik ağızlı ordan oraya laf taşıyor.Bu evlenince de böyle yapar araniz hepten kopar ben sana söyliyim.
Sende yalama yapmışsin ama yüzüğü at cikar cocuk oyuncağı mı bu keske kendi aranizda liseliler gibi söz yüzükleri taksaydiniz cikarip atardiniz rahat rahat mis cunku olgunlugunuz bu seviyede

hiç nişanlanmadım ama çekim yapılacak bir günde insan beyaz giymek gibi bir yürek yemişlik gösteriyorsa (ters ışıkta çiğ kalır, kilo belli eder, leke (koltuk altı ter vs.) belli eder, vs vs) bari önceden bir giyer prova eder onu
ben başkasının düğününde giyeceğim şeyi bile ışıkta nasıl dekoltesi nasıl iç gösteriyor mu bir bakıyorum herkes de bakar, bu kadar cahil misiniz?
kesinlikle katılıyorum.Şahsen Beyaz etek giyeceğim zaman içim gözükmesin diye beyaz tayt + etek içliği giyerim hatta içim rahat etmez güneşli alanlarda yürümeyi tercih etmem.beyaz Çok yanlış bir tercih olmuş.Bunun dışında ailede olumsuz bir yer edinmişsiniz, zorlasanız evlenirsiniz ama eşiniz aranızda sınırları net koyamazsa -öyle görünüyor- en ufak bir anlaşmazlıkta biz demiştik moduna girecekler, hakkınızda hayırlısı.

Ben daha cok sizi suclu ve sorunlu buldum ilk kez tanisirken ve nisand neden sacma sapan seyler giydiniz ozenseydi iz deger verseydiniz insan gunlerce dusunur boyle durumlarda ne giyecegini evet kapali birisi giydigine cok dikkat etmeli beyaz giyerken ozellikle karsi tarafin dusuncesi cok hakli ayrica yuzugu surekli atarak zaten onlari hakli cikardiniz evet ilerde birakirsiniz evinizde istemezsiniz onlar dusuncelerinde okadar haklilarki. Tamam onlarda hatali olabilir ama hatanin buyugu sizde olmaz bu is yalama olmus artik

Ben daha cok sizi suclu ve sorunlu buldum ilk kez tanisirken ve nisand neden sacma sapan seyler giydiniz ozenseydi iz deger verseydiniz insan gunlerce dusunur boyle durumlarda ne giyecegini evet kapali birisi giydigine cok dikkat etmeli beyaz giyerken ozellikle karsi tarafin dusuncesi cok hakli ayrica yuzugu surekli atarak zaten onlari hakli cikardiniz evet ilerde birakirsiniz evinizde istemezsiniz onlar dusuncelerinde okadar haklilarki. Tamam onlarda hatali olabilir ama hatanin buyugu sizde olmaz bu is yalama olmus artik
Nişanlım emek vermek istiyor bize zamanla güvenirler ben sana güveniyorum diyo

Hatalar silsilesi. Al birini vur ötekine. Bir adet normal davranan yok. Siz nasıl isterseniz öyle yapın ama bu konu içinde beni en rahatsız eden Kp'in zevzegin, sapığın teki. Yok sizin fotoyu görünce dili tutulmus, yok tansiyonu çıkmış sizin iciniz görünüyor diye. İciniz gorunuyorsa kafasını cevirseymis. O adam normal değil emin olun.

Konuyu nerden ele alsan elinde kaliyor.Hic insan ailelerin tanisma gununde eşofman giyer mi ? Nasil bir akil tutulması geldi size dunyaya o ara meteor mu carpti da şaşkınlıktan aklınız tutuldu.

Hadi onu gectim beyaz giymişsin icin gözükmüş madem nisanda kv seni niye kenara cekip uyarmadi? Kp'e düştü bunu söylemek o kim ki bu mevzudan nisan mi atilir.
Nisanlina gelicem bu nasil bir toyluk herif a.cik ağızlı ordan oraya laf taşıyor.Bu evlenince de böyle yapar araniz hepten kopar ben sana söyliyim.
Sende yalama yapmışsin ama yüzüğü at cikar cocuk oyuncağı mı bu keske kendi aranizda liseliler gibi söz yüzükleri taksaydiniz cikarip atardiniz rahat rahat mis cunku olgunlugunuz bu seviyede
Evet beni de üzen o oldu basta ağzından kaçırdı babamı annem doldurdu diye benle ilgili olan neyi söylemiştir bilmiyorum sevdiğim icin kalmak istedim o da çok uğrasıyor diye hep dedim aramızdaki sey 3.kişiye gitmesin bu 3 aylın süre zarfında annesine arada soruyormus acaba düzeltebilir miyim anne yapabilir miyim diye

İlişkinizi zamana yayma fikri iyi olmuş bu hızla evliliğe giderseniz evlilik sonrası açacağınız konuları tahmin edebiliyorum, acele etmeyin iki tarafta iyice düşünsün taşınsın olmazsa yol verin.
Nişanlım ben seni bırakmam her sey düzelecek zamanla sana alısacaklar saygı duyacaklar dedi ama işte nişanlımın basta ağırlık koyamaması acaba ilerde de böyle bir sey yasatırmı sorusunu aklıma takıyor

Haklısınız ama herkes bu is olmaz falan demiş annemle annesi konusuyor bende babasından yüzük attığım icin özür diledim nişanlımlada bu konuları zamana yayarak konusma kararı aldık siz ne düşünüyorsunuz ben de cok anneci olduğunu düşünmüyorum ama kafam ister istemez karıstı
Annecide olabilir ne var bunda anlamyrm sizin degerinizi bildikten sonra anneci olsa ne olur benim eşim annesine düşkün bende anneme çok düşkünüm ama bunun birbirimize zararı yok ki ben anlamyrm anneci olmaktan korkmak nedir sizin hatanız önce bitiriyorsunuz iki kere sonra kendiniz dönüyorsunuz ve donmenize rağmen hala çocukta hatalar yapacak gibisiniz kafanız karışık çocuğu değiştirmeye calsyrsnz bırakın nişanlılık uzun uzun sürsün birbirinizi tanıyın sizde olgunlasin nisanlinizda

Annecide olabilir ne var bunda anlamyrm sizin degerinizi bildikten sonra anneci olsa ne olur benim eşim annesine düşkün bende anneme çok düşkünüm ama bunun birbirimize zararı yok ki ben anlamyrm anneci olmaktan korkmak nedir sizin hatanız önce bitiriyorsunuz iki kere sonra kendiniz dönüyorsunuz ve donmenize rağmen hala çocukta hatalar yapacak gibisiniz kafanız karışık çocuğu değiştirmeye calsyrsnz bırakın nişanlılık uzun uzun sürsün birbirinizi tanıyın sizde olgunlasin nisanlinizda
Annesini sevmesinden korkmuyorum ki bana nişanlım adetlerinden geleneklerinden bahsetmedi kv anneme bunu demiş bizim oraya gelince suraya gelir misafirliğe buraya gelir kadın onun istediği gibi birisi olmamı istiyor senin kızın dik kafalı diyo e öyle olunca nişanlımı dolduruyor derdim bu yoksa ben annesine babasına saygısızlık yapmam ama bi kıyafet icin bu kadar tepki verince ben de ilersi icin korktuk normal olarak

Hatta nisanlım dedi biz oraya gidince 5 gün anca kalırız zaten gezmeye gideriz annem seni nereye götürecekmiş dedi sonra bunun sucunu bile benden bilir kadın

Ben hatayı sizde buldum üzgünüm. Elbisenizin içi gerçekten görünüyor muydu,tesettürlü kadınlar buna dikkat eder diye düşünüyorum ama diyelim ki dikkatinizden kaçtı,nişanlınızın ailesi “biz bu kızı istemeyiz memlekete dönüyoruz” deyince neden “uğurlar ola sektirin gidin” demediniz? Ne olursa olsun,kıyafetinize karışma hakları yok,sizi kıyafetinizin kusurlarıyla yargılama hakları hiç yok,ne münasebet neden kendinizi ezdirdiniz,neden gidip de yalvardınız? O yüzüğü ilk ve son kez o zaman çıkarıp kafalarına fırlatacaktınız ve bitecekti bu iş.

Nişanlınız da Küçük Emrah gibi niye ağlıyor ay asabım bozuldu. Beyinsiz adam

Annesini sevmesinden korkmuyorum ki bana nişanlım adetlerinden geleneklerinden bahsetmedi kv anneme bunu demiş bizim oraya gelince suraya gelir misafirliğe buraya gelir kadın onun istediği gibi birisi olmamı istiyor senin kızın dik kafalı diyo e öyle olunca nişanlımı dolduruyor derdim bu yoksa ben annesine babasına saygısızlık yapmam ama bi kıyafet icin bu kadar tepki verince ben de ilersi icin korktuk normal olarak
Peki neden bitirdiğini halde üçüncü adım olarak siz döndünüz iki kere siz bitti demisssiniz zaten korkuyorsunuz da kafalarınızda uygun degl besbelli insanlar aile ele evleniyor inanın aile çok çok üç noktalarda size hele saygı göstermiyorsa değiştiremezsiniz asla herkes kendi yoluna gider. Evlilik boşanmak daha zor bence kızınız dik kafalı demiş annesi belkide oylesiniz belkide onlarda sizden korkuyor biz napicagiz bu kızla diye iki taraf içinde geçerli bencil olmamak lazm erkek kız diye düşünmeyin benim yengemde anneme. Siz dogulusunuz misafiriniz çok olur benim kızım calsyr çok misafir istemeyiz dedi kızların annesi söyleyince bişey olmuyor erkek anneleri söyleyince mi sorun anlamyrm.

Peki neden bitirdiğini halde üçüncü adım olarak siz döndünüz iki kere siz bitti demisssiniz zaten korkuyorsunuz da kafalarınızda uygun degl besbelli insanlar aile ele evleniyor inanın aile çok çok üç noktalarda size hele saygı göstermiyorsa değiştiremezsiniz asla herkes kendi yoluna gider. Evlilik boşanmak daha zor bence kızınız dik kafalı demiş annesi belkide oylesiniz belkide onlarda sizden korkuyor biz napicagiz bu kızla diye iki taraf içinde geçerli bencil olmamak lazm erkek kız diye düşünmeyin benim yengemde anneme. Siz dogulusunuz misafiriniz çok olur benim kızım calsyr çok misafir istemeyiz dedi kızların annesi söyleyince bişey olmuyor erkek anneleri söyleyince mi sorun anlamyrm.
Seviyoruz çünkü nişanlım o kadar zayıfladı ki bu sürecte herkes dedi bu cocuk kanser falan olur sen idare et kızım diye ailesi bize 18 saat uzaklıkta zamanında nişanlım onları buraya yerleştirmek istememiş gelmemişler şimdi nisanlanınca kıymetli oldu cocukları.Kv her seye karısıyor yakında olsa zaten direkt ayrılırdım elini tutturma az görüşün yüz verme bunları diyor durmadan iyi niyetli mi diyo bilmiyorum annemin 4 gelini var gelinlere hiçbir zaman demedi sunu bunu yap diye öyle sık gidip gelme bizde de olmaz çünkü ben akrabalı büyümedim onlar birbirlerine cok gidiyorlarmıs nişanlım dedi sadece bayramda 4-5 günlüğüne gidicez dedi

Ben nişanlımın ve benim sevgimden eminim sadece ailesi bozar mı diye korkuyorum onlar da benden korkuyor olabilir ama ben napabilirim ki onlaea her fırsatı sundum ben nişan yapıldı ertesi gün imam nakahı olacak dediler sok oldum bize sormadan karar vermişler bizde düğünde yapılır imam nikahı nişanlım da bir sey demedi yapalım falan diye yapmadık

X