Nişandan beri olan olaylar

İlk hata sizin ,İnsan aile tanışmalarında günler önce kıyafete karar verir,şak diye kapıya dayanmadilar. Günler önce belliydi tarih .Ben olsam bu günde ozenmeyen kişinin hakkında ön yargılı olurum .Nisanliniz laf taşımış ama arada çok kalmış sizde altta kalmamak için bütün sınırları zorlamuşsiniz yüzük tak çıkar yalama olmuş .Evlilikte bu hurmalar sizi çok tirmalar haberiniz olsun .İkinizdede evlilik olgunluğu yok.......

İlk hata sizin ,İnsan aile tanışmalarında günler önce kıyafete karar verir,şak diye kapıya dayanmadilar. Günler önce belliydi tarih .Ben olsam bu günde ozenmeyen kişinin hakkında ön yargılı olurum .Nisanliniz laf taşımış ama arada çok kalmış sizde altta kalmamak için bütün sınırları zorlamuşsiniz yüzük tak çıkar yalama olmuş .Evlilikte bu hurmalar sizi çok tirmalar haberiniz olsun .İkinizdede evlilik olgunluğu yok.......
Bugün konuştuk nisanlımla annemle annesi görüşüyor ben artık kendi ailemle de resmi olmam istiyorum bunları yasamak istemiyorum dedi ben de ailene hep saygı gösteririm zaten dedim senede bir kez gidicez dedi birbirimize öncelik verelim dedi zamana bıraktık zaten bu sene düğün düşünmüyoruz

Ben hatayı sizde buldum üzgünüm. Elbisenizin içi gerçekten görünüyor muydu,tesettürlü kadınlar buna dikkat eder diye düşünüyorum ama diyelim ki dikkatinizden kaçtı,nişanlınızın ailesi “biz bu kızı istemeyiz memlekete dönüyoruz” deyince neden “uğurlar ola sektirin gidin” demediniz? Ne olursa olsun,kıyafetinize karışma hakları yok,sizi kıyafetinizin kusurlarıyla yargılama hakları hiç yok,ne münasebet neden kendinizi ezdirdiniz,neden gidip de yalvardınız? O yüzüğü ilk ve son kez o zaman çıkarıp kafalarına fırlatacaktınız ve bitecekti bu iş.

Nişanlınız da Küçük Emrah gibi niye ağlıyor ay asabım bozuldu. Beyinsiz adam
Böyle tepki vereceklerini bilemedim dedi telefonda ailem gidiyor demedi sadece neden dikkat etmedin falan dedi yalvarmaya gitmedim o gün herkes bekliyor özlük üveylik var dedim sevgilim icin neden ağlıyor dedim onlarda bizim icim sacının kapalı olması önemli değil vücut hattın belli olmasın yeter dedi babası ben de bu konuyu bu sekilde konusmanız hos olmadı böyle bi günde dedim

Tamam siz dediniz diye ayrılayım hemen zaten ben almam gerekn dersi aldım nişanlımda benim yanımdaysa akıllı olursa mutlu oluruz
Çok soğumuşsunuz ya nişanliniza karşı, konuyu da o yüzden açmışsıniz. Barışmak, illa devam edeceğim diye direnmek mutluluk vermemiş ki size daha sonrasında versin. Nişanlıyken bu kadar sorun yaşayıp evlenince mutlu olacağınızı düşünmeniz hoş tabi.

Çok soğumuşsunuz ya nişanliniza karşı, konuyu da o yüzden açmışsıniz. Barışmak, illa devam edeceğim diye direnmek mutluluk vermemiş ki size daha sonrasında versin. Nişanlıyken bu kadar sorun yaşayıp evlenince mutlu olacağınızı düşünmeniz hoş tabi.
Soğumak söyle cok seviyorum o da seviyor bunu tüm kalbimde hissediyorum bu ilk basta tavrını koyamadığı icin ondan bunu beklemiyordum bugün ailenle de ailemle de resmi olmak istiyorum dedi bunu bekliyordum ben.Evlilikte bir sınır olmalı ben kimsenin kalıba sokulmaması gerektiğini düşünüyorum ailesi çok geri kafalı onları değiştiremeyeceğini biliyorum bu noktasa yanımda olursa ailesi zaten saygı duyar.Annenmle annesi normal konusuyor onlarda beni durmadan yüzük attığım icin istememiş ama bastan biz gidiyoruz demeler olayları buraya getirdi.Ben de bu saatten sonra ailene mesafe koyarsan benden bilirler dedim bilsinler yapacak bir sey yok dedi.Nişanlımın kp zamanında benden önce para göndermedin bana diye 3 ay küs kalmıs oğluyla.Benden bağımsız kendide sevmiyor ama kırmak istemedğinden basta bunlar oldu

Merhabalar, içimi daraltan bir konuyla geldim.Haklı ya da haksız olduğum noktaları görmek istiyorum ve sırasıyla yasananları anlatıyorum .

3 ay önce nişanlandım ama bu geçen 3 aydır nişanlımla çok tartısmalarımız oldu.Nişanlımın ailesi bize 18 saatlik uzak bir şehirde yasıyorlar,ilşkimin 10.ayında nişan yapma kararı verdik ki bence çok erken bi zamandı ama sorun bu değil.Bu süre zarfında annesiyle ve kız kardesiyle ara ara telefonda görüşürdük nişanlımda bize cok sık gelip giderdi tabi o zaman sevgiliydik.Gelip gitmesinin sebebi evlerimiz cok yakın ve ben annemle yasıyorum o yüzden birlikte oturduğumuz da olurdu dışarda gezdiğimizde.

Nişana kadar ne nişanlımın annemle ne benim nişanlımla bir sorunumuz olmadı.Nişanımız olmadan 3 gün önce ailesi geldiler.İlk geldikleri gün sevgilim,annesi ve kız kardesi geldiler (Babam olmadığı için babasını o gün almadık çünkü abimler ertesi gün gelecekti büyük tanısma olacaktı) o gün basiretim bağlanmıs gibi düzgün bir kıyafet giymedim normal bir eşofman sweatshirt şal ve makyajımı yaptım.(Belki bunca zaman telefonda görüntülü görüştüğümüz icin yabancı gelmediler o gün neden öyle giyindim bilmiyorum)

Ertesi gün bu kadroya erkek tarafından babası ve erkek kardesi eklendi.Ben 1+1 evde oturuyorum çok dar,o gün tek düşündüğüm sey bizimkilerde geliyordu eve nasıl sığıcaz insanlara ne yediricem derdiydi.Onlar gelmeye 15 dakika kala beyaz bir elbise giydim içinde de ten rengi zıbın vardı ablama da içim gözüküyor mu dedim hayır dedi.O günü de ağırladık bitti gitti ertesi aksama istememiz olacak bi ev tuttuk herkes sığsın diye istemenin olacağı günün sabahı sevgilim beni aradı telefonda ağlıyor..

Dedim noldu? Askim dün böyle elbise giymişsin icin full gözükmüş neden dikkat etmedin dedi ben saka yapıyor sandım 2 saat sonra cekime gideceğiz içerde akrablarım telefonda sevgilim ağlıyor.Neden ağlıyorsun dedim babamlar biz bu kızı istemeyiz ayakta su içip yemek yedi içi gözküyordu özensizdi biz memlekete dönüyoruz demişler..

O panikle sevgilim evden aldı beni kimseye bir sey demeden ailesnin yanına gittim problem ne diye, babası dedi ki basının kapalı olması önemli değil vücudun belli olmasın yeterli.Ben de dedim ben zaten kapalı bi kadımım bilerek böyle bir sey yapmayacağımı kimse söylemedi mi vs sinirlendim ağladım.Bizim köye gelince dikkat et yeter dediler konustuk ettik ben cıktım eve geldim o gün istememiz oldu..

Nişanlımla cekim evde oldu o sırada aksam aman sakin ol bir sey deme iyi sözler söyleyin falan dedi ama bu tavırlarından dolayı zaten hayal kırıklığı yasamıştım iyice gerildim.Babası dediki benim lafıma gelmeszse ben oğlumu reddederim falan sabah bunu demişti.Bunlar kafamda dolasıyo benim o günü unutamıyorum caresizliğimi.Haklı oldukları nokta var mı onlara göre var ama bu konu böyle konuşulmamalıydı ben o gün yemek bile yiyemedim.

Nişan takıldı edildi ben evime geldiğim an yüzük attım dayanamadım olanlara, zaten ailen böyle yaptı bide bana söyle böyle davran diyorsun babandan mı korkuyorsun dedim attım yüzüğü. 3-4 gün ağladı nişanlım böyle dememeleri gerekirdi böyle tepki vereceklerini ben de bilemedim dedi.Araya büyükler girdi ailesi geldi tekrar taktı yüzüğü gittiler ama bu 4 gün boyunca ben ortalığı ayağa kaldırdım tabi.Ailesi de bu kız çok konuskan seni ezer gibi laflar demişler ama gelip yüzüğü takıp gittiler.Babasının savunması şu benim dediklerim yanlıs değildi deme seklim yanlıstı siz birbirinizi sevin biz karısmıycaz diyip gittiler.

Ama o 1 haftalık sürecte nişanlıma demediklerini bırakmamıslar ye ilerde söyle olursa ya bize kinlenir bizi eve almazsa.. vb türevleri kurmuslar kafalarında Daha sonra nişanlım dediki onlar hatalı özür anlamında ayağına geldiler ama bi babama güler yüz göstermedin giderken bir sey olursa senden bilirim hakkımı helal etmem(babası tansiyon hastası benim tanısma gününde içim gözüktü diye sabaha kadar uyuyamayıp kalp krizi geçirecek babası,olayları bu kadar büyüten babası )

Ben bu cümleyi duyunca çıldırdım evden gider misin dedim yanında annesi de vardı sizle bi sorunım yok dedim annesine bu olayların üzerine yine geldi nişanlım.Herkes evine gitti biz kaldık yalnız..

Bu sürede bu olanları unutamayıp her annem dedikçe hakaret ettim çünkü bana annem babam deme zaten olanları unutamıyorum ben kendim onlara yapmam gereken seyi yapar saygımı gösteririm dedim.Geçtiğimiz hafta annesi geldi bana dediki nişanlım annem geliyor ne yapıyorsun? falan bundan dolayı fazla mı tepki verdim bilmiyorum,bundan sanane ne pişireceğim beni bağlar her seye karısıyorsun dedim o hafta depresyon ilacı kullanmaya basladım 5 gün ağırladık annesini .(Güya o zamanki hatasını telafiye gelmiş bana elbise alacakmıs annesi) birgün annesi grip olmus annem sana kuzum diyo kuzular annelerine kosar gibi sacma bi cümle kurdu ben o gün yine yüzük attım bunun üstüne annesi ortada bir sey yok kızınız durmadan yüzük atıyor bizlik sorun yok bunlar kendi anlasamıyor dedi..Nişanlım yine uğraştı ama bu sefer o da pes etti annesi demiş bu kız seni sevmiyor hep yüzük veriyor bize yaramaz..ve bunun üstüne annem arayıp annesine kına yakın ayrıldılar dedi yüzüğü ata ben annesine hakaret eden annem oldu nişanlımda bundan dolayı annemi kötü ilan etti

Arkadaşlarımda her ne olursa sen yüzük atmakla hata etmişsin ellerine koz vermişsin kaybetme nişanlını git peşinden dediler 1 hafta ben onun icin uğraştım normalde o da pes etmişti ve bitirmişti cünkü mutlu olacağımıza inancım kalmadı demişti.Tekrar barıştık ama ben ona karsı çok soğuğum bazı noktalarda ailesini tutması çoğu konuda haksızlar çok patavatsız bi ailesi var,ben de durumları iyi yönetemedim normalde mantıklı bi insanımdır ama olmadı.Bu sürecten sonra güya ailesinin bana güveni bitmiş bu kız seni bırakır bu sene birbirnize tanıyın istemiyoruz bu kızı dedik ama biz saygı duyarız demişler. Fikirlerinize ihtiyacım var detayları sorunca yazarım cok uzun oldu :KK43:(
Nişanlılık dönemi evliliğin fragmanıdır. Ons göre karar ver bence. Birde aile bu kız seni bırakır dedikleri için görün bakın bırakmayacağım diye gaza gelme. Bence ilerisi baya sorunlu. Herşeyden önce nişanlın ortayı bulmayı asla becerebilen biri değil. Evlenince bu kadar bile uğraşmaz seninle. Aileden duyduğu herşeyi filtresiz gelip sana anlatması olayları buraya getirmiş ama Allahın işi işte herkesin yüzü ortaya dökülmüş bu sayede

Soğumak söyle cok seviyorum o da seviyor bunu tüm kalbimde hissediyorum bu ilk basta tavrını koyamadığı icin ondan bunu beklemiyordum bugün ailenle de ailemle de resmi olmak istiyorum dedi bunu bekliyordum ben.Evlilikte bir sınır olmalı ben kimsenin kalıba sokulmaması gerektiğini düşünüyorum ailesi çok geri kafalı onları değiştiremeyeceğini biliyorum bu noktasa yanımda olursa ailesi zaten saygı duyar.Annenmle annesi normal konusuyor onlarda beni durmadan yüzük attığım icin istememiş ama bastan biz gidiyoruz demeler olayları buraya getirdi.Ben de bu saatten sonra ailene mesafe koyarsan benden bilirler dedim bilsinler yapacak bir sey yok dedi.Nişanlımın kp zamanında benden önce para göndermedin bana diye 3 ay küs kalmıs oğluyla.Benden bağımsız kendide sevmiyor ama kırmak istemedğinden basta bunlar oldu
Benim eski sevgilimde ailesinin birçok tavrına hakvermezdi hatta sinir olurdu ama kırmak istemezdi üzmek istemezdi onunda annesi küsüyordu hakkımı helal etmem diyordu şimdi sizi ikna etmek için sevgiliniz böyle yapıyor olabilir ama evlenince ben sanmıyorum yılda bir görüşeceğinizi ilk fırsatta ailesinin yanına götürmeye çalışır onlar gelir sizde uzun uzun kalır evlenince nasıl olsa böyle kolay bırakmazsınız diye farklı davranabilir şuan huyunuza gidiyor iyice tanıyın bu bir yılda her hareketine bakın deneyin onu

Bu geldiğinde kadın bir sey yapmadı Allah var hatta kv dedi ben set yapamam nişanlım dediki anne benim güzelimin kolları dolacak gerekirse kredi cekicez yapıcaz dedi annesnin yanında dedi bunu bu kızın suan bi bileziği var onu bile bana vermeye güveniyor dedi
Amacım asla yadırgamak değil lütfen yanlış anlamayın dediklerimi ama sizin balık baştan kokmuş hocam. Haberiniz olsun. Yüzüğünüz yalama olmuş. Ne siz ne de müstakbel eş adayı asla evlilik olgunluğuna erişememişsiniz.

Bu şekilde yüz göz olduğunuz kişiler ile siz aynı sofraya oturacak yemek yiyeceksiniz. Yeri gelecek aynı evde kalacaksınız. Yeri gelecek torunlarını çoçuklarını görmek için her gün size gelecekler. Mesela nişan yapmakla yüzük takmakla ya da düğün yapmakla bitmiyor ki. Asıl mesele zaten düğünden sonra.

Siz hala yok kollarım dolu olsun ,yok gerdanlık setim olsun diyorsunuz. Benim hatalarımı (yanlışlıkla içinizi gösteren bir elbise giymişsiniz ya ) hemen ilk tanışmada yüzüme söyleyen baba adayından ne koluma bilezik isterim nede boynuma set takmasını. Önce konuşmayı , hata yapılınca baba gibi nasıl uyarması gerektiğini bilecek ! Ondan sonra seni baştan aşağı altın ile donatsın kim ne diyebilir !

Sen kendine değer vermez isen hiç kimseden değer göremezsin.

Amacım asla yadırgamak değil lütfen yanlış anlamayın dediklerimi ama sizin balık baştan kokmuş hocam. Haberiniz olsun. Yüzüğünüz yalama olmuş. Ne siz ne de müstakbel eş adayı asla evlilik olgunluğuna erişememişsiniz.

Bu şekilde yüz göz olduğunuz kişiler ile siz aynı sofraya oturacak yemek yiyeceksiniz. Yeri gelecek aynı evde kalacaksınız. Yeri gelecek torunlarını çoçuklarını görmek için her gün size gelecekler. Mesela nişan yapmakla yüzük takmakla ya da düğün yapmakla bitmiyor ki. Asıl mesele zaten düğünden sonra.

Siz hala yok kollarım dolu olsun ,yok gerdanlık setim olsun diyorsunuz. Benim hatalarımı (yanlışlıkla içinizi gösteren bir elbise giymişsiniz ya ) hemen ilk tanışmada yüzüme söyleyen baba adayından ne koluma bilezik isterim nede boynuma set takmasını. Önce konuşmayı , hata yapılınca baba gibi nasıl uyarması gerektiğini bilecek ! Ondan sonra seni baştan aşağı altın ile donatsın kim ne diyebilir !

Sen kendine değer vermez isen hiç kimseden değer göremezsin.
Ben zaten altın beklemiyorum ki onlar kendi yapacaklarını söylediler benim icin altın önemsiz bu arada ailes cok uzakta nişanlım 5 yıldır burda yasıyor ben bayramdan bayrama gidiyorum senede bi bayram iznim olmuyor zaten dedi

Nişanlılık dönemi evliliğin fragmanıdır. Ons göre karar ver bence. Birde aile bu kız seni bırakır dedikleri için görün bakın bırakmayacağım diye gaza gelme. Bence ilerisi baya sorunlu. Herşeyden önce nişanlın ortayı bulmayı asla becerebilen biri değil. Evlenince bu kadar bile uğraşmaz seninle. Aileden duyduğu herşeyi filtresiz gelip sana anlatması olayları buraya getirmiş ama Allahın işi işte herkesin yüzü ortaya dökülmüş bu sayede
Ailesinden bana getirdiği laf suydu ilk bu olaylar olunca kız kardesn hiç mi tanımıyor beni savunabilirdi o kadar zamandır görüşüyoruz dedim zaten babamı annemle kardesim gazladı adam da kafasınsa kurdu dedi bunun dısında suan aklıma gelmiyor ben de dedim annsi de dedi söyleme konusulanları diye annesi beni konuskanım diye istemedi annem öyle söylüyor.Çevremde yakınen olaya sahit olan herkes sunu söylüyor kızım bu cocuk sana cok düskün ailesi evet seni gelmeden sevmiş ama buraya gelince cok kıskanmıslar dedi.Daha ilk tanısmada bile siz abimi istemeye gelmeliydiniz falan biz zaten cok az görüyoruz hep sizin yanınızda dediler belki annem üzüldüğü icin dediler bilmiyorum ama öğrendiğim sey erkek tarafıyla kesinlike mesafeli olunması gerektiği

Ben zaten altın beklemiyorum ki onlar kendi yapacaklarını söylediler benim icin altın önemsiz bu arada ailes cok uzakta nişanlım 5 yıldır burda yasıyor ben bayramdan bayrama gidiyorum senede bi bayram iznim olmuyor zaten dedi
Belki söylediklerimde yanılıyorumdur ama bu tarz şeyler köprüyü geçene kadar. Evlendikten sonra ilk izinde eşiniz ailesi ile görüşmek isteyecektir ve sizin aileniz ikinci planda bile kalabilir.

Bende yeni evliyim nişanlılık dönemim o kadar iyi geçti ki. Ta ki düğün tarihi yaklaşıncaya kadar. O zaman aileler her şeye dahil oldular. Eşim ne kadar anlatmak istemese de ben gördüm. Eşim bana hiç bir şeyi belli etmedi. Kendisi hep idare etti. Bugün evliyiz. Babası hala bir şeylere karışmaya kalkışır ama eşim bunu hep engeller.

Umarım yanlış düşünüyorumdur. İnşallah musmutlu bir aileniz olur. Allah kolaylık versin. Bu zorlu süreçte sabırlar diliyorum.

Belki söylediklerimde yanılıyorumdur ama bu tarz şeyler köprüyü geçene kadar. Evlendikten sonra ilk izinde eşiniz ailesi ile görüşmek isteyecektir ve sizin aileniz ikinci planda bile kalabilir.

Bende yeni evliyim nişanlılık dönemim o kadar iyi geçti ki. Ta ki düğün tarihi yaklaşıncaya kadar. O zaman aileler her şeye dahil oldular. Eşim ne kadar anlatmak istemese de ben gördüm. Eşim bana hiç bir şeyi belli etmedi. Kendisi hep idare etti. Bugün evliyiz. Babası hala bir şeylere karışmaya kalkışır ama eşim bunu hep engeller.

Umarım yanlış düşünüyorumdur. İnşallah musmutlu bir aileniz olur. Allah kolaylık versin. Bu zorlu süreçte sabırlar diliyorum.
Cok tesekkür ediyorum ben de nişanlıma bunu söylüyorum hani derler ya simdiden böyle olduysa evlenince neler olur diye.Nişanlım insanların evliyken yasadığı sorunları biz nişanlıyken yasadık aileme cok sinirliyim dedi benim haberim yoktu babasını falan aramamıs nişandan sonra ama haberim yoktu benim.Babasından ben sadece yüzük attığım icin özür diledim babası da dedi ilerde benim merhametimi görürsün dedi ben sana yüzük atma dedim sen dinlemedin birbirinize karsı saygılı olun dedi yoksa mutlu olamazsınız bizim sizle görüşeceğimiz senede bir ben ilk defa bu sene oğlumun evine geldim dedi.Annesi baya baskın bi karakter anneme foto gösteriyormus bizim oraya gelince bizle suraya buraya misafirliğe gelir mi diye ben bunu nişanlıma dedim zaten gideceğimiz bes gün biz tatile gidicez oraya dedi nereye götürecekmis seni dedi .baba tarafını nişanlım sevmiyor biz önceden arkadasken söylerdi bunu.Evet önceliği ailesine verebilir böyle düşünmekte haklısını çünkü genelde böyle oluyor.Ben nişandan sonra babasına cuma mesajı gönderiyordum bir kere cevap vermedi nişanlım dedi bosver o seni arasın sen onum gelinisin dedi demek ki benciller aramana gerek yok dedi

Cok tesekkür ediyorum ben de nişanlıma bunu söylüyorum hani derler ya simdiden böyle olduysa evlenince neler olur diye.Nişanlım insanların evliyken yasadığı sorunları biz nişanlıyken yasadık aileme cok sinirliyim dedi benim haberim yoktu babasını falan aramamıs nişandan sonra ama haberim yoktu benim.Babasından ben sadece yüzük attığım icin özür diledim babası da dedi ilerde benim merhametimi görürsün dedi ben sana yüzük atma dedim sen dinlemedin birbirinize karsı saygılı olun dedi yoksa mutlu olamazsınız bizim sizle görüşeceğimiz senede bir ben ilk defa bu sene oğlumun evine geldim dedi.Annesi baya baskın bi karakter anneme foto gösteriyormus bizim oraya gelince bizle suraya buraya misafirliğe gelir mi diye ben bunu nişanlıma dedim zaten gideceğimiz bes gün biz tatile gidicez oraya dedi nereye götürecekmis seni dedi .baba tarafını nişanlım sevmiyor biz önceden arkadasken söylerdi bunu.Evet önceliği ailesine verebilir böyle düşünmekte haklısını çünkü genelde böyle oluyor.Ben nişandan sonra babasına cuma mesajı gönderiyordum bir kere cevap vermedi nişanlım dedi bosver o seni arasın sen onum gelinisin dedi demek ki benciller aramana gerek yok dedi
İnşallah her şey gönlünüzce olur 🌸 siz evlenince gelin gezmesine hazır olun yine de kayınvalide sizi hava atmak için konuya komşuya gösterecek demek ki. Sürekli bunu dile getiriyor sonuçta. Bunların hepsi bir süreç. Bir zaman sonra onlarda bırakacaklar inşallah. Her şey dilediğiniz gibi olur inşallah 🤲🏻

hiç nişanlanmadım ama çekim yapılacak bir günde insan beyaz giymek gibi bir yürek yemişlik gösteriyorsa (ters ışıkta çiğ kalır, kilo belli eder, leke (koltuk altı ter vs.) belli eder, vs vs) bari önceden bir giyer prova eder onu
ben başkasının düğününde giyeceğim şeyi bile ışıkta nasıl dekoltesi nasıl iç gösteriyor mu bir bakıyorum herkes de bakar, bu kadar cahil misiniz?
Ya vallahi ben de karışmayayım buna yorum yapmayayım dedim ama. Yani aynen de böyle hiç daha önce giymediniz mi bakmadınız mı? İlk tanışmada da eşorfman giymişsiniz basiret bağlanması değil baya özensizlik bu yani. Ve nişanlının ailesinin cahilliğine diyecek sözüm yok neyse ki kocan kredi çeker kollarını doldurur zaten

Benim de nişanlımın ailesi çok uzakta yaşıyor, görüşeceğimiz zaman, ki bu 3 ayda bir oluyor, 2 3 hafta önceden ne giysem diye düşünüyorum. İlk defa tanışmaya geliyorlar, ilk gün eşofmanla , ikinci gün öylesine bir beyaz elbise giydim diyorsunuz. Beyaz elbisenin iç gösterebileceğini tahmin etmeliydiniz, bolca zamanınız varmış, denememişsiniz bile. Bu konuda sizi özensiz buldum. Aiesinin için göründü diye seni istemekten vezgeçmeleri, nişanlının ağlamaları, senin sürekli yüzük atıp hakaret etmen.... Yürümez bu iş kesinlikle, ayrılın

X