Nişan nişanlığımm:)))

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

34bilgen84

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
671
97
39
iki gün sonra yani ayın 9 u anneler gününde nişanım var buda nişanlığımın son provadaki haliydi bakalım beğenicekmisiniz belki başkalarınada fikir olur:asigim::nazar:

nişan saçım makyajımm onlarda böyleydii:nazar::asigim:

Uploaded with ImageShack.us

Eklentiler

• $SAM_5133.jpg
    $SAM_5133.jpg
    11,3 KB · Görüntüleme: 66
  • $SAM_5132.jpg
    $SAM_5132.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 49
  • $klk.jpg
    $klk.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 68
  • $ölş.jpg
    $ölş.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 68
  • $ujhj.jpg
    $ujhj.jpg
    16,8 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Cok guzelmıs canım allah tamamına erdırsın cok yakısmıs sana valla sende sımdı nasıl sıtres vardır heyecan gecen haftada benım vardı elım ayagım tıtredı ......masallah cok yakısmıs ama......

.çok teşekkürler sağol büyük resim ekleyemedim ama birazdan hallederim herhalde heycan stres mutluluk tüm duygular karmakarışık rabbim alnımızın akıyla çıkmayı nasip etsin

sağolun arkadaşlar nişanım oldu bitti çok şükür herşey yolunda ve güzel geçti şu resim ekleme sorunumu hallettiğimde size güzel güzel resimlerimi ekliycem saçımı makyajımı görebilirsiniz

Son düzenleme:
çok hoşmuş vede nişanınız olmuş rabbim hayırlısıyla düğününüzün olmasınıda nasip eylesin inşallah mutluluklar

saçındaki çiçek daha çok hoşuma gitti benim ama tabi tuvaletinde güzelyerimseniben

teşekkür ederimm elbisemdede aynı çiçeklerden vardı uyumlu olsun istedim üstlerini bile dantel kaplattımkaydirigubbakcemile3

ii yapmışsın kız bende dantel çok severim böyle kocaman gül nişanda çok hoş oluyo yani bende düşünüorumkaydirigubbakcemile3

X