Nişanlık ve sadece 1 kez giyilmiş süper abiyeler! Bakmadan geçmeyin!..

_BaByLoVe_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2013
154
8
34
Merhabalar, nişanlığımı ve sadece 1 kez giydiğim abiye kıyafetlerimi kilo aldığım için ve bir daha giyme ihtimalim olmadığı için satıyorum. Satıştan elde ettiğim gelirleri bir hayır işinde kullanacağım. İlla alın diye söylemiyorum ama aldığınız takdirde hem işiniz görülmüş olacak hem de dolaylı yoldan bir hayıra vesile olmuş olacaksınız..Daha detaylı resim isterseniz gönderebilir, sorularınızı cevaplayabilirim...

$ali 710.jpg $ali 711.jpg $ali 713.jpg $ali 712.jpg $nisankıyafet.jpg $nisankıyafet2.jpg

Büstiyer ve kabarık boğumlu etekten oluşan iki parçalı bu nişanlığın fiyatı 250TL. 36 bedendir. yanar dönerli tafta kumaştan yapılmıştır. (kadıköy Diren'den aldım) nişanlık+tarlatan+bolero+şal+kese+4 adet saça takmak için yapay çiçeği birlikte veriyorum. Benim gibi mor sevenler için kaçırılmaz bir fırsat.

$ali 699.jpg $ali 700.jpg $kınakıyafeti.jpg

Kına gecesinde giydiğim kıyafet. Üzeri krınkl, altı saten uzun etekli.Başka bedeni olmadığı için 42 beden olarak almıştım fakat daralttırdım. 38 bedene olur.Boyundan bağlı olması nedeniyle zayıf ama iri göğüslü bayanlar için ideal. Fiyatı 40 TL.

$ali 706.jpg $ali 707.jpg $ali 709.jpg

Abimin düğününde giydiğim zümrüt yeşili, şifon,uzun, dökümlü elbise... 38 bedendir. Üzerindeki ceket boleroyu özel olarak diktirdim. Çiçekleri çıkabiliyor.Aslında iki çiçek de elbiseye ait fakat ben birini cekete takarak kombinledim. Bu elbisenin fiyatı ise bolerosuyla birlikte 60 tl.

$ali 705.jpg $ali 704.jpg

Asimetrik kesimleri olan dantelli gül kurusu kısa elbise... likralı kumaştan olduğu için bedeninize oturmama şansı yok. 36 ve 38 beden giyebilir. Fiyatı 45 TL

$ali 702.jpg $ali 703.jpg $ali 701.jpg

Hakim yaka bolerolu yine dantel ve yine mor,diz boyunda bir elbise. 36 bedendir. Fiyatı 30 tl.

$ali 723.jpg $ali 722.jpg $ali 725.jpg $ali 726.jpg

Bal köpüğü saten ceket ve aynı renk zemin üzerinde kahverengi dantelli bluz ve uzun etekten oluşan 3 parça abiye kıyafet. Sözümde giymiştim. Etek boyu kısaltılabilir ya da buluzuyle birleştirilebilir. Şahsen ben daha kullanışlı olur açısından böyle düşünmüştüm ama bedenim artık uymuyor. Bu takım da 38 bedendir. Fiyatı ise 50 TL

$ali 720.jpg $ali 721.jpg

Bu da yine özel günlerde giymek için saten toprak rengi bir bluz. Doğum günü hediyesiydi. Hiç giyilmedi. Bedeni 1 yani 36-38 bedene denk geliyor. Fiyatı 20TL.

$ali 716.jpg $ali 718.jpg

Bu ceket de hem klasik hem de spor denebilecek özellikte siyah tek düğmeli Vivid markalı bir ceket. Beymen'den almıştım. Fiyatı 30 TL.

$ali 727.jpg $ali 728.JPG

Son olarak beyaz platformlu,deri, 39 numara gelinlik ayakkabım. Kadıköy Seçkin'den almıştım. Çok yüksek ayakkabı giymeye alışık olmadığım için rahat olması açısından ayakkabıcıda taban boşluğuna bir destek koydurmuştum. İstemezseniz çıkarttırabilirim. Yüksekliği yanlış bilmiyorsam 13 pont yani 8-9 cm. Doğal olarak bunu da sadece bir kez giydim.O zaman aldığım ayakkabıcı eğer ilerde istersen rengini değiştirebiliriz demişti. Bilginize... Fiyatı 45 TL

Bu arada bu ürünlerin hiçbirini yıkayamazsınız, yani yıkanacak olanlar varsa bile maalesef bozulma ihtimali var. Benim eşim kuru temizlemeci. O yüzden size göndermeden önce temizlemesini ütüsünü yapıp güzelce paketleyip göndereceğim. İstanbul Anadolu yakasındakiler için belki eve teslim etme şansım olabilir ancak oturduğunuz bölgeye bağlı. Ya da mağazalarımıza gelip hiç kargo ücreti ödemeden, zarar görmeden teslim alabilirsiniz. İsmini ve yerini burada veremiyorum. Özelden paylaşabilirim..

Eklentiler

• $ali 715.jpg
    $ali 715.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 176
Fiyatlar fazla geldiyse emin olun bende en az 2 katı yüksek rakamlara aldığım içindir.Ama bir miktar pazarlık payı olabilir. Kargoda da kolaylık sağlayabilirim:KK34:

Kış geldi diye nişanlanan evlenen yok galiba..Ben hem kışın nişanlandım hem de evlendim:KK16: Hiç de üşümedim:KK9: Hadi kızlar canlandıralım biraz, bu fiyatlara bu elbiseler kaçmazzzz:KK52::KK9:

İstanbul Anadolu yakasındayım ben..Eğer bu taraftaysanız elden de ulaştırabilirim. Aksi takdirde kargoyla göndereceğim..

Neredeyse 2 sene olmuş konuyu açalı, talep olmayınca kapandı sandım. Meğer hala duruyormuş hiç güncellememişim:)) Son 3 ürün yok, diğerleri duruyor. Fiyatlarda kolaylık sağlarım. Siz beğenin yeter :KK66: Maksat elimden çıksın artık boşuna yer kaplamasın :))

Uzun süre geri dönüş olmayınca bazı şeyleri farklı şekilde elimden çıkardım.maalesef şuan sadece abiyelerim mevcut:110:

X