Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Nişanlıkta hala kararsızım:(:(

dilyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2013
66
8
34
Merhaba arkadaşlar daha önce de sizinle iki fotoğraf paylaşmıştım yaptığınız yorumlar için hepinize çok teşekkürler ben son kararımı eklediğim manken üzerindeki elbiseden yana kullanmak üzereyim.Üzerime cok güzel oturdu arkasında fiyonku var kuyrugu var fakat öndeki fiyonk hoşuma gitmedi orada sadece taş işlemesi kalsın istiyorum.Ama hala kararsızım sizce bu elbise nasıl?Keşke üzerimde resmini koyabilsem fakat izin vermediler:KK43: Bir de bir resim daha koyuyorum onu öylesine denedim tam prenses model de denememiş olmayayım diye renk konusunda mor düşünmüyorum hani olursa pembe olur yine sizin yorumlarınızı bekliyorum öncelikle mankendeki elbise için :KK43: $Screenshot_2014-07-08-23-26-32.jpg $prrrenses.jpg

Merhaba arkadaşlar daha önce de sizinle iki fotoğraf paylaşmıştım yaptığınız yorumlar için hepinize çok teşekkürler ben son kararımı eklediğim manken üzerindeki elbiseden yana kullanmak üzereyim.Üzerime cok güzel oturdu arkasında fiyonku var kuyrugu var fakat öndeki fiyonk hoşuma gitmedi orada sadece taş işlemesi kalsın istiyorum.Ama hala kararsızım sizce bu elbise nasıl?Keşke üzerimde resmini koyabilsem fakat izin vermediler:KK43: Bir de bir resim daha koyuyorum onu öylesine denedim tam prenses model de denememiş olmayayım diye renk konusunda mor düşünmüyorum hani olursa pembe olur yine sizin yorumlarınızı bekliyorum öncelikle mankendeki elbise için :KK43:Eki Görüntüle 1199740 Eki Görüntüle 1199746

Tatlimm zevk meselesi ,ama bence ikisi de agiirr dugun abiyesi... Ben de boyle seyler baktimm ama biseyler eksik diyordum sonra bebek mavisi krem dantelli ucus ucus bi elbise aldkkk iste bu dedimm, boyle romantik ucus ucus elbiseler lazim nisana bence

Tatlimm zevk meselesi ,ama bence ikisi de agiirr dugun abiyesi... Ben de boyle seyler baktimm ama biseyler eksik diyordum sonra bebek mavisi krem dantelli ucus ucus bi elbise aldkkk iste bu dedimm, boyle romantik ucus ucus elbiseler lazim nisana bence

Nisanliginin resmini atabilir misin canım merak ettim

Nisanliginin resmini atabilir misin canım merak ettim

Canim atmaym bilg. Baska sehrde de kate middleton teal dress yaz o cikan uzun elbisenin acik mavi krem olani.. Seffaf kisimlarinin altinda krem kumas var... Oyle biseydi:)) herkes bayildi :KK3:

X