Nişanlım ayrıldı sonra pişman oldu

Evet bundan sonra yoluma sensiz devam edeceğim dediklerinin farkında olmuyorlar, biz her seyi konuşamadık konuşsaydık da anlamayacaktı öyle sustum ki artık çok mutluyum
Yalnız değilsiniz bende çoğu şeyi söyleyemedim hala içimde ama şu an bakıyorum söylesem de bir faydası yok olmayacakta çünkü karşımda beni anlamak isteyen bir insan yok biz sadece yine kendimizi anlatmak için cabalamaktan başka bişey yapmiycam hakkımızda böyle hayırlısıymis demekten başka yolu yok keşke sizde bizde yasamasaydik ama bugün yasamazsak yarın bir gün yasadigimizda da çok geç olabilirdi 😔

bu durumda bence özür dilemesi gereken kişi sadece siz değilsiniz, aileniz de. ama kendisi tam tersi ailen var deyip gelmiyor. Kesin reddedin ya da kabul edin demem doğru olmaz. bence başkası vardı gibi düşünce tohumlarını da aklınıza ekmeyin. öyle ya da böyle ne sebeple olursa olsun yaptığı şey mantık çerçevesinde değil. bu onun sınavı olsun bakalım geçecek mi kalacak mı
Yok maalesef özür dilemesini geçtim artık hem beni hem ailemi suçluyor. İlişki iki kişi arasında olur tabi ki her insanın hatası vardır ama ailemin hiç suçu yok ki bu zamana kadar hep destek olmaya çalıştılar dediğiniz gibi sinaviydi belki ama hem sınavdan geçemedi hemde çok kirdi döktü keşke biseyler bitecekse bile güzellikle bitse

Arkadaşlar merhaba 3 ay önce ortada hiç bir sebep yokken nişanlım ayrılmak istedi bende her ne kadar olmaz diye cabalasam da kabul etmeyip ayrılalim dedi bende madem ayrılmak istiyor benimle ayrılmak isteyen bir insanla nasil bir yol gidebilirim diye kabullenmekten başka çarem kalmadı. Ayrıldık. Ayrilmamizin üzerinden 2 hafta sonra aramaya başladı pişman olduğunu söyledi ama buna rağmen sana yalvarmami bekleme tarzından sözler kullandı yani pismanken bile hiç yapıcı değildi. Bana düşün dedi bitmesin böyle dedi. Bende böyle olmayacağını sen bensiz hayatı kabullendi bundan sonrada kararının arkasında dur dememe rağmen kabullenmek istemiyor. Onu affetmeyi çok istiyorum ama konuşmaları o kadar tutarsız ki güvenemiyorum yarın bir gün yine aynı problemleri yaşamaktan. Yine bir gün aradı açmadım mesaj attı bende uzatmayalım artık iyilikle bitsin zorlamayalim diye güzellikle bitirme taraftarıyım ki birbirimizde daha fazla enkaz bırakmayalım. Kabullenmiyor. Saatlerce dil dokmeme rağmen pişmanım diyor yine aynı şekilde pişmanken bile hala beni suçlayıp bu duruma gelmemizi sebebi olarak beni gösteriyor. Ve bu durumda bütün çabayı da benim gostermemi istiyor. Bir kaç ağız söz de söyledi zoruma giden. Ben bunların üstüne o gün hattı mi kırdım attım tüm sosyal medya hesapları mi da kapattım. Çünkü bizim ilişkimiz telefon üzerinde kurulan bir ilişki değildi nişanlımla aynı şehirde yaşıyorduk yüz yüze başladık bu ilişkiye sonradan ailesinin yanına gitti. Ve acı gerçek ki ayrılma kararını verdiğinde yanıma gelmedi ilişkiyi telefonda bitirmeye zorladı beni. Şimdide bu kadar pişmanlığa rağmen buraya yanıma gelmiyor dediğimde sen gel diyor. Ailen bana sinirli oraya gelirsem iyi şeyler olmaz gibisinden sözler kullanıyor. Size sorum arkadaşlar gerçekten pişman olan insan ucunda ölüm bile olsa sevdiğini kaybetmemek için sevdiğinin yanına gitmez mi?
Tutarsız insanla hayatını karartma.....

Barışırsan yine kafasına estiği vakit çekip gidecek, pişman olup dönecek ama yıkıp döktüklerini de sana toplatacak. Evlilik zor bir yol. Çoluk çocuk, geçim derdi, eş ailesi ile uyum yakalama falan derken zaten 10 yaşın kafadan gidecek; düşünsene o kadar derdin içinde bu nazlı koca bebek ile uğraştığını.

X