Nisanlim neyin pesinde? Donmeye mi calisiyo ?

Daha somut bir adım atmamış bile. Niye kendi kendine gelin güvey oluyorsun ki. Sonunda sen üzülürsün. Böyle yapma . Ayrıca da sana dönse de seni ilgilendirmemesi lazım bir kere ailesi için terk etmiş karaktersiz bir insanla evlenilmez.ki sonradan gene sorun yaşarsın

Bir erkeğin bu kadar ince hesaplarla sızma çalışması yaptığına inanmıyorum; zaten sizin gönlünüz var adam gelde şak ile alır gider gerek görmezli böyle yollara

Bukadar sert konusmaniza gerek yok. Sadece pisman olup donmesini gormek istiyorum sutlamak icin. Onunla yeniden ask baslatamam.
“seni yalvarırken görmek, seni ağlatabilmek, geçmişi senden geri almak bütün ümidimdi” kafası lisede falan vardı ya, çok aciz görünüyor böyle düşünenler.

Bukadar sert konusmaniza gerek yok. Sadece pisman olup donmesini gormek istiyorum sutlamak icin. Onunla yeniden ask baslatamam.

Burada bu kadar yıldır kimseye kötü dilekte bulunmadım ama bu yazdığınız hastalıklı bir düşünce. Umarım siz tıpış tıpış geri dönersiniz bu adama ve adam sizi şutlar.

Şu adama mı kafayı taktın bi de 25 yaşındasın sana ne diyeyim .. Hiç mi kendine değer vermiyorsun ne yaşadın bu kadar herkesin içinde istemiyorum demeye cesaret eden adam bi daha suratımı göremez yok tiyzisi yıptı bilmem ne bu kadar pısırık kişiliksiz birini koca diye yanında mı taşıyacaksın? Ayhhh bi kendine gel ya erkek kıtlığı mı var

Daha nişanlıyken ailesinin yanında size istemiyorum diye bağıran adamdan evlenince hayır gelir mi?

Emin olun evlenince daha beter olurlar.

Dönsede siz kabul etmeyin.

Size ailesinin önünde seni istemiyorum deyip terk eden adamla hiçbir şey olmamiş gibi baştan başlayabileceginizi mi düşünüyorsunuz? Bence salin adami ne hali varsa görsün.

Merhabalar,

Nisanlim beni (ailesi yuzunden) terk etti 1,5 ay oldu. Cok uzerine dusup savasiyodum ta ki o terk edene kadar. Sonra kendi kabuguma cekildim sesimi cikarmadim. Numarami silmisti, 2 hafta oluyor tekrar kaydetmis. Ve son haftalarda teyzesi (yigenimle evli) annemi her aradiginda ozelikle beni soruyor naptigimi vs. Dun abimin evine gitmisler ve yine anneme beni sormus. Bir buyugum dedi ki nisanlin yavas yavas sana donmeye calisiyo, ilk numarani kaydetti kafani karistirmak icin, basardida, ve sana yazacak olursa hemen tepki verme diye yavas yavas seziyo ki yumusak cevap ver ona diye. Bu arada, nisanlim aile arasinda titreyerek istemiyom artik dedi, benimle yuz yuze konusamadi bi sebeb veremedi. Sizce neden beni ozellikle soruyor o ayiran teyzesi? Ve beni gordugunde melek gibi davraniyor? Yilbasindan sonra dogum gunum, onu firsat olarak degerlendirirmi? Onlar galiba nisanlima dedilerki o kizi sil tekrar pesinden kosar az burnu surtulsun seviyo seni birakmaz vs. Bende onlardan kactigim icin tutusmus olabilirler. Siz ne dusunuyosunuz?
iyide ne cesaretle annene seni soruyo annn tersliyemiyormu abin neden onu evine davet ediyo ki düsman cok galiba aile icininde senin yuz üstü bırakmıs seni ailen seni koruyucana

iyide ne cesaretle annene seni soruyo annn tersliyemiyormu abin neden onu evine davet ediyo ki düsman cok galiba aile icininde senin yuz üstü bırakmıs seni ailen seni koruyucana
Davet etmedi kendisi yigenim ile evli cocuk gormeye geldiler. Oda bahaneydi kesinde arada yigenim var iste

Bir adam seni istemiyorum diyecek ben hala adını anacağım yenisine sağlık analar ne güzeller doğuruyor mecburmuyum bir omu var bu dünyada

X