Nisanlimdan ayrildim dügüne 4 gün kala, hala kötüyüm nolur yardim edin akil verin

Zararın neresinden dönersen kardır demişler.
Hiç üzülme arkadaşım bu evlilik inan ki olmazdı.
Evlenseydin yine sonu boşanma olurdu.
Kaynanan belli ki seni hakimiyeti altına almaya çalışmış.
O gel dediğinde geleceksin, git dediğinde gideceksin.
Emirlerine itaat edeceksin, eşinde bunlara ses çıkarmayacak.
Kendine eş değil annesine köle arıyor.
Kayınpeder dediğin ağır olacak, oturaklı olacak o nasıl muhabbettir öyle şakalar, laf sokmalar falan?

Yok arkadaşım sen hiç üzülme
Allahım en kısa sürede karşına hayırlı bir eş çıkarsın inşallah.
Geriye dönüp baktığında iyi ki kurtulmuşum o aileden diyebilesin inşallah.

Zararın neresinden dönersen kardır demişler.
Hiç üzülme arkadaşım bu evlilik inan ki olmazdı.
Evlenseydin yine sonu boşanma olurdu.
Kaynanan belli ki seni hakimiyeti altına almaya çalışmış.
O gel dediğinde geleceksin, git dediğinde gideceksin.
Emirlerine itaat edeceksin, eşinde bunlara ses çıkarmayacak.
Kendine eş değil annesine köle arıyor.
Kayınpeder dediğin ağır olacak, oturaklı olacak o nasıl muhabbettir öyle şakalar, laf sokmalar falan?

Yok arkadaşım sen hiç üzülme
Allahım en kısa sürede karşına hayırlı bir eş çıkarsın inşallah.
Geriye dönüp baktığında iyi ki kurtulmuşum o aileden diyebilesin inşallah.

Amin insallah canim, cok isterim evlenip yuva kurmayi Dogru kisiyle tabiki. ALLAH hayirlisini nasip etsin bundan sonra. Bbasi hic oturakli degildi espiriler dinle dalga gecmeler herkese laf sokmalar sakalarla espirilerle doz boyuyudu. ANnesi somurutur durrdu herseye karismaya calisirdi aman nebiliyim kurtuldm ya ben

aklına ne zaman onu face den ya da whatsapp dan takip etmek gelse hemen telefonu elinden bırak ya da pc nin başında kalk git kitap oku müzik dinle ama damar değil:) mesela ya ya ya hande yener:))) bu şarkının sözleri sana uyar:) angara nın bağlarını aç oyna:))) ama ne olursa olsun yapma !!!! bak bi daha dersen kendimi alamıyorum takip etmekten diyeee kızcam çok haaaaaaaa tersim pistirrr:))))))

yok artk eskisi Kadar bakmiyorum, azaliyor sanki insan usaniyor zamanla baka baka :) Sen kizma yeterki birakcam bu huyumu tamamen

canım takip ettiğin sürece kurtulamazsın aksine daha çok acı çekersin.. bende nişanlımdan ayrılmıştım bir ara deli gibi facesine bakıyordum üzülüyordum sonra akıllandım bir daha aslaa bakmadım..3 sene oldu ayrılalı ve ben şu an yeniden nişanlandım ve Allah nasip ederse mayısta düğünüm var :KK34:

insallah darisi benim basima insallah öyle biri cikarki karsima iyiki ayirlmisim diyebiliyim....

X