Nişanlımdan ayrıldım

Sevilyaman123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2019
25
22
Iyi aksamlar Arkadaslar,

düsünüyorum düsünüyorum bir sonuca varamiyorum yardiminiza ihtiyacim var.

Ben birkac gün önce Nisanlimdan ayrildim.. Ailesi dügünü konusmaya gelecekti fakat ortaya bambaska seyler cikti.

Nisanlim benden 2 saat uzaklikta yasiyordu ve onun her hafta gelmesine ragmen ailesi simdiye kadar iki kere geldi sadece (6 Aydir nisanliyiz)

Bastan beri cok soguk davraniyorlardi hic bir sekilde Gelin gibi hissetmedim kendimi.. Kadinin bana ve aileme karsitavirlari cok tuhafti.. Sanki zorla istemeye gelmis gibiydi..

Neyse gecen geldiklerinde Nisanlimin bana yalan söyledigini örgendim. Bana benim isim var calisiyorum dedi ve aslinda calismiyormus isten cikmis iki haftadir ve benim haberim yoktu.. Ayrica buraya yerlesmek istedigini söyledi tabi benim de isime geldi ve tamam dedim.. Ailesinin bundan haberi oldugunu ve onayladiklarini söyledi.. Fakat buda yalanmis..

Zaten ailesinden hic bir sekilde yardim gelmiyordu.. Ne bir hediye, ne bir güzel söz.. hic birsey yapmiyorlardi..

iyi mi yaptim bilmiyorum cok cagresizim kendimi bombos hissediyorum..

Yani boşluk hissi normal. Anahtarini kaybedince bile kötü hissediyor kendini. Acele etmeyin yalan olayi zor. Ciddi konularda yalan söylenis.

Yani evdeyim deyip de dışarı çıkmak için yalan söylememiş ya, iş bu, ikinizi ilgilendiren hatta geleceğinizi bile etkileyen bir komı ve bu konuda yalan söylemesi çok enteresan. Niye böyle bi yalan söyleme gereği duymuş? Eğer siz her sorumu kendine çok yük edinen biriyseniz üzülmenizi istemediyse ki bu bile bahane olamaz bana göre, bir nevi haklıdır. Ama öteki türlü yalanla ömür geçmez. En iyisini yapmışsınız. Boşlukta olmanız çok normal ama zaman her şeyin ilacıdır.

Yalan söyleyen insanla evlenmektense hiç evlenmemek en güzeli
Yalan, aldatma şiddet bana göre en doğru ayrılma kararı

X