Nişanlımın annesinin yaptığı !!!

Siz anlatın nişanlınıza, konu sizden çıksın. Sebep ne olursa olsun annenizi araması hoş değil, direkt size söyleyebilirdi. Nişanlınıza herşeyi anlatın, kayınvalideniz biraz ayarsız çünkü, şimdiden açık olun ilerde başınız ağrımasın.

Bak ayağına fırsat gelmiş. Bu ilk mevzuda konuşmazsan diğerlerinde haklı yere suçlu olursun. Annem bana böyle böyle söyledi ne demek istedin hayırdır diye sor, tabi önce nişanlına bu durumdan bahset önce o konuşsun. O da çekinir söyleyemez falansa eyvah derim yani gelecek günleri tahmin etmek çok da zor değil.

Oğluna hoş gözükme kısmına kesinlikle katılıyorum. Çünkü nişanlım varken başka yokken başka konuşan biri. Bu sebeple nişanlım olmadan görüşmüyorum kendisiyle.
Kayınvalidenizin genel durumuna bakın. Size karşı iyiyse bence kötü düşünmeyin. Bana çok masumane geldi. Belli ki oğlundan çok size yakın. Bu durumu anlayışla karşılayabileceğinize inanıyor. Kafanıza takmayın. Hatta yardımcı olun ona.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…