Nişanlımın annesinin yaptığı !!!

O kadar açıklayıcı yazmışsınız ki çok teşekkür ederim.
Rica ederim. Alışmasın öyle sizi ve annenizi arada bırakmaya. Hem de ayıptır ya alırsın ya almazsın bu nedir böyle ona ayrı buna ayrı söylemler. Siz dürüstçe söyleyin nişanlınıza. Hatta sizi takdir etmesini sağlayacak şekilde söyleyin :KK66:

Benimki de benim seçtiğim seti beğenmemişti. Daha doğrusu ben ince zarif bişey seçmiştim.o aynı paraya içi boş ama kalın gösterişli bişeyler gösterdi bana hep. Neymiş takınca bunu taktı desinler. Sizinki de öyle olabilir mi acaba? Gerçi ne olursa olsun yaptıgı çok saçma. Ben olsam söylerdim nişanlıma. Sonradan söyleseniz de bişey olmuyo. Olaylar tazeyken açın konuyu. Hem KV böyle oyunlara giremiycegini anlasın hem nişanlınız arkasından dönen işleri görsün.

Ben de bunu düşündüm basit bulmuş sanki

Yani konu sahibi zaten anne seçsin demiş yok ille de sen seç dedikten sonra seçmiş şimdi nasıl dönüp vazgeçtim annen seçsin diyecek ki

Bende boyle bir kv olsa sanırım her zaman konustuklarını kaydederdjm bunun boylesi zeytinyagi gibi uste cıkıp olaylardan kolaylıkla sıyrılmak potansiyeli goruyorum her daim temkinli olun derım

Merhaba sevgili kk üyeleri.
Benim bir ay sonra nikahım olacak. Eşyalarımızı ben ve nişanlım aldık . Aileleri hiç karıştırmadık. Ama kayınvalide bana set takmak istediğini söylemiş nişanlıma ve golden seçsin demiş.
Birkaç defa nişanlıma gerek yok annen içinden ne geliyorsa onu alıp taksın dedim. Ama nişanlım ısrarla annem senin seçmeni istiyor ve senin istediğin modeli almak istiyor diye belirtti.
Bunun üzerine nişanlımla kuyumcuya giderek zarif özel günlerde takabileceğim bir set seçtik. Nişanlıma bütçelerine uygun olup olmadığını sorduğumda da annem yeter ki goldenın içine sinsin dedi diye söyledi bana.
Zaten beğendiğimiz model de ince bir modeldi.
Ancak modeli seçtikten sonra kv annemi aramış ve goldene söyle oğluma desin ki annen hangi seti istiyorsa onu alsın ama sakın benim söylediğimi oğluma demeyin. Sanki içinizden öyle gelmiş gibi davranın demiş.
Annem bana anlatınca ben şok oldum ve ne yapacağımı bilemedim. Cevaplarınızı çok merak ediyorum.
Kadın iki yüzlü davranıyor evlenince daha neler yapar ve senden göz yummanı bekler, şimdiden fırsat vermeyin uygun bir set alın ama kv. Dediği için değil kendiniz istediginiz için yapın, böyle oyunlara fırsat vermeyin hiç hoş değil...

Benim bir ay sonra nikahım olacak. Eşyalarımızı ben ve nişanlım aldık . Aileleri hiç karıştırmadık. Ama kayınvalide bana set takmak istediğini söylemiş nişanlıma ve golden seçsin demiş.
Birkaç defa nişanlıma gerek yok annen içinden ne geliyorsa onu alıp taksın dedim. Ama nişanlım ısrarla annem senin seçmeni istiyor ve senin istediğin modeli almak istiyor diye belirtti.
Bunun üzerine nişanlımla kuyumcuya giderek zarif özel günlerde takabileceğim bir set seçtik. Nişanlıma bütçelerine uygun olup olmadığını sorduğumda da annem yeter ki goldenın içine sinsin dedi diye söyledi bana.
Ancak modeli seçtikten sonra kv annemi aramış ve goldene söyle oğluma desin ki annen hangi seti istiyorsa onu alsın ama sakın benim söylediğimi oğluma demeyin. Sanki içinizden öyle gelmiş gibi davranın demiş.
Annem bana anlatınca ben şok oldum ve ne yapacağımı bilemedim. Cevaplarınızı çok merak ediyorum.
kayınvalıde ogluna şov yapıyor kendı oglunu kandırıyor ılerıde basınızı cok agrıtır bellı
ben sızın yerınızde olsam kayınvalıdeyı dırekt arar benı boyle seylerın ıcıne cekmeyın oglunuzla acık konusun oglunuz bana sordugunda ona yalan soyleyemem kendısı bana sormadan bence sız oglunuza acıkca ne dusundugunuzu soyleyın derdım

bellı kı oglu yapalım yapın dıyor annesıde tamam o ıstesın ne ısterse yaparım dıyor ama yapmayacak ogluyla gununu kurtarmaya calısıyor
yalanlar ustune kurulu bır aıle ılıskısı
sıkıntı

Yuhhh ya daha ne duyacağız. Ben sizin annenizin yerindr olsaydım "o oğlunuza sizin aranızda bizi elçi yapmayın, alamıyorsanızda kendinizi zorlamayın ama bunu siz içinizde halledin" derdim.
Ne saçma bişey

Nişanlıma olduğu gibi derdim. Evlenince entrikaları artar.

Nişanlıma olduğu gibi derdim. Evlenince entrikaları artar.

X