Nişanlımın arkadaşının annesi

Tamam kadın nişanlının arkadaşının annesi, tamam nişanlın arada onlara yemeğe gidiyor..ee peki senin tel numaranı, ev adresini nereden biliyor evine kadar gelecek samimiyet ne alaka? Yani saçma geldi bana eve gelip direkt o senden güzeldi, güzel yemek yapardı falan diyecek nerden biliyor bu kadar detayı? Sizin yapmadığınıxı hani aynı ortamda bile olmamışken.. mantık dışı anlattıklarınız niye görev ediniyor kendine koskoca kadın

Nişanlın pısırık ve çıkarlarını feda etmemek için senin mutsuz olmanı takmıyor. Sen ise elin kadini karşına geçmiş eski sevgiliyi övüyor lisanı münasiple haddini bildireceğine topu nisanlina atıyorsun.
Ağzın dilin yok mu senin desene ne alaka neden bana x kişisini övüyorsun diye.
Bu yolda sizi epey krizler bekliyor belli

Yok ben biraz kısa anlattım fazla uzatmamak için. Kadın bana hadsiz bir şekilde eski sevgilisinin becerikliliğini yaptığı yemekleri temizliğini güzelliğini sürdüğü makyaja kadar herşeyi bir bir övdü sonrada bana müsade dedi. Elbette güzellik görecelidir fakat bu kadar aşırı abartılacak bir güzellik yok ortada. Allah var inkar etmem güzel der geçerdim. Yalan söylüyor işte kız yemek yapmayı bile bilmiyor.
Bende ezdirmem kendimi madem bu kadar iyi bi kızmışda niye yüzük taktıramamış demeye getirdim. iş arkadaşıyla arasının ortaklığının bozulmasını istemiyor çıtı çıkmıyor işte.
Umarım siz çok güzel yemek yapıyorsunuzdur

Yüzük taktıramadı nedir ya, sevgiliniz bulunmaz Hint kumaşı mı ?

Ayrıca sevgiliniz havaya girmiş bayağı, kendisinin etrafında rekabet olduğunu hissediyor.
+1 bende ona takıldım.

Kız o kadar iyiyse nesen yüzük taktıramamışmış :KK70: yüzük iyiliğe güzelliğe göre mi takılıyor, seversin hayatını birleştirmek istersin takarsın yüzüğü.

Konu sahibi ben aradaki samimiyeti de anlamadım, kadına ben dinlemek istemiyorum bana bunları anlatmaya mı geldiniz diyemiyor musunuz? Niye bu kadar samimiyet?

Arkadaşına gittiğinizde teyze size iltifat ederken, geçenlerde benim evime kadar gelip x kişisini övmüştün. Bunu lütfen bir daha yapmayın, biz evlilik yolundayız Allah nasip ederse evleneceğiz, tatsızlık yaşamanın anlamı yok rica ediyorum. Gibi bir söz söyleyin hem kibarlıktan ödün vermeyin hem de düşüncelerinizi apaçık konuşun. Ortam bir buz kessin zaten nişanlınızın da ayağı kesilir.
Teşekkür ederim okuduğum en güzel yorumdu bu ♥️

Hatayı yanlış yerde arıyorsun. O kadın bu hadsizliği yapabiliyorsa senin nişanlın yüzünden yapabiliyor. Zira kimse dış kapının dış mandalı kız için oğlu ile en yakın arkadaşının arasını bozacağı, oğlunun üzüleceği bu böyle bir şeye kalkışmaz. Demek ki kadında biliyor size ne yaparsa yapsın, ne söylerse söylesin nişanlınızın bir tepki koymadan kuzu kuzu görüşmeye devam edeceğini ki bu kadar hadisiz bir şekilde ilişkinize burnunu sokmuş.
Sizede geleceğin bir fragmanı olmuş işte; demek ki eşinizin etrafından bırakın yakın akrabayı çok uzak biri bile olsa size herhangi bir terbiyesizlik yapıldığında eşinizin tavrı bu olacak. Bazılarına yüce yaradan gelecek ile ilgili öyle güzel mesajlar gönderiyor ama görecek kadar aklını başına almak önemli olan. Bir erkeğin bir kadına yüzük takması çok büyük bir başarı değil, önemli olan o erkeğin o kadını hayatında başrole koyması , sevip , sayıp ,üzülüp kırılmasın diye sakınmasıdır. Siz kendinizi nasıl görüyorsunuz bilmem ama buradan nişanlınız tarafından pek dikkate alınmış gibi durmuyorsunuz.

Hatayı yanlış yerde arıyorsun. O kadın bu hadsizliği yapabiliyorsa senin nişanlın yüzünden yapabiliyor. Zira kimse dış kapının dış mandalı kız için oğlu ile en yakın arkadaşının arasını bozacağı, oğlunun üzüleceği bu böyle bir şeye kalkışmaz. Demek ki kadında biliyor size ne yaparsa yapsın, ne söylerse söylesin nişanlınızın bir tepki koymadan kuzu kuzu görüşmeye devam edeceğini ki bu kadar hadisiz bir şekilde ilişkinize burnunu sokmuş.
Sizede geleceğin bir fragmanı olmuş işte; demek ki eşinizin etrafından bırakın yakın akrabayı çok uzak biri bile olsa size herhangi bir terbiyesizlik yapıldığında eşinizin tavrı bu olacak. Bazılarına yüce yaradan gelecek ile ilgili öyle güzel mesajlar gönderiyor ama görecek kadar aklını başına almak önemli olan. Bir erkeğin bir kadına yüzük takması çok büyük bir başarı değil, önemli olan o erkeğin o kadını hayatında başrole koyması , sevip , sayıp ,üzülüp kırılmasın diye sakınmasıdır. Siz kendinizi nasıl görüyorsunuz bilmem ama buradan nişanlınız tarafından pek dikkate alınmış gibi durmuyorsunuz.
Aynı şeyi yazıyorsunuz parantez içindede açıklamıştım oysaki bu yüzük meselesini. Yorumlarda daha detaylı bile yazmıştım.

Morel-Mushrooms-by-Kevin-Miyazaki-2000.jpg

Morel buymuş🤔

+1 bende ona takıldım.

Kız o kadar iyiyse nesen yüzük taktıramamışmış :KK70: yüzük iyiliğe güzelliğe göre mi takılıyor, seversin hayatını birleştirmek istersin takarsın yüzüğü.

Konu sahibi ben aradaki samimiyeti de anlamadım, kadına ben dinlemek istemiyorum bana bunları anlatmaya mı geldiniz diyemiyor musunuz? Niye bu kadar samimiyet?

O kisim beni de cok itiyor ama o an onu sinirlendirmek icin oyle soyledim dedi bilemedim simdi. 🙄

Gercekten oyle dusuncelere sahip kadinlar da var. Bir erkek yuzuk takti diye "en iyisi benim, ben seçildim, baskalari iyi olsa o onlara giderdi beni secti beni secti" kafasi. 😁😁😁 Sor bakalim senden daha iyileri, daha guzelleri, senin yuzuk takti diye sevincten ölüp bittigin adamin yuzugunu ister miydi?
Sanki seçmek, evlenmek, ilişkiyi bitirmek sadece erkeklere özgü bir şey.

Herkesin herifi kendine şey işte. 😬

Yok ben biraz kısa anlattım fazla uzatmamak için. Kadın bana hadsiz bir şekilde eski sevgilisinin becerikliliğini yaptığı yemekleri temizliğini güzelliğini sürdüğü makyaja kadar herşeyi bir bir övdü sonrada bana müsade dedi. Elbette güzellik görecelidir fakat bu kadar aşırı abartılacak bir güzellik yok ortada. Allah var inkar etmem güzel der geçerdim. Yalan söylüyor işte kız yemek yapmayı bile bilmiyor.
Bende ezdirmem kendimi madem bu kadar iyi bi kızmışda niye yüzük taktıramamış demeye getirdim. iş arkadaşıyla arasının ortaklığının bozulmasını istemiyor çıtı çıkmıyor işte.

Evet kadın kızla eskiden iki kere falan görüşmüş 🙄 bende onun gönderdiğini düşünerek öyle cevap verdim.

Ona kalırsa Haber alacağı çok yer var o kadına kalmadıki. Arkadaşına gittiği zaman annesiylede karşılaşıyor işte. Benim kızdığım şey neden haddini bildirmiyor
Kadın kızla iki kereden fazla görüşmüş gibi, yoksa kimse iki kere görüştüğü insan için bu kadar olumlu konuşmaz.
Nişanlınız o arada bir gittiği akşam yemeklerine eski kız arkadışını sık sık götürmüş olabilir.

Ayrıca kız takıntılı filan demişsiniz, zaten ayrılınca o kızlar hep takıntılı olurlar, o erkeklerin o kızlara ne gibi travmalar yaşattığı hiç konuşulmaz.
Nişanlınızın sessiz kalmasının sebebi , kendisini suçlu hissetmesi olabilir, yoksa ortağıyla arası bozulur diyeymiş filan hikaye.

X