Nişanlımın arkadaşının annesi

Merhabalar paylaşmak istediğim birşey var
Geçenlerde nişanlımın iş arkadaşının annesi bana uğradı. Niye uğradığınıda hiç anlamadım. Biraz sohbet ettik kadın bana kusura bakma ama eski sevgilisi senden daha güzeldi dedi. Bende gülümsedim o kadar güzeldide niye yüzük taktıramamış benimkine dedim geçtim. (Buna açıklık getirmek istiyorum kadını onun gönderdiğini düşündüğüm için böyle cevap verdim nişanlımın eski sevgilisiyle iki üç kere görüşmüşlüğü olmuş çünkü ) kısaca Onu bana övdü övdü gitti. Belliki birileri morelimin bozulması istemiş. Nişanlıma anlattım oda çok şaşırmıştı fazla yüz göz olma annesiyle demiştim. Nişanlım tek yaşıyor iş arkadaşına çok yakın oturuyor. Ara sıra akşam yemeğine davet ediyolar gitmek zorunda kalıyo. Bende gitmek istemiyorum ama Arkadaşımın hatırı var diyor.
Bu kadın nişanlım yanımda oluncada iltifat ediyo bana yalakalık yapıyo. Ya çok kurnaz yada bilmiyorum sizce amaç ne?
Kadını düşmanım gibi görüyorum Nişanlımı ne zaman yemeğe davet etseler biz birbirimize giriyoruz.
Yıldım böyle insanlardan.
OO kaynana görünümlü komşu kadın. En tehlikeli tür :KK70:
Kadın bir daha böyle konuştuğunda " söylemleriniz çok yanlış, biz nişanlıyız ve siz gelmiş eski sevgilisiniz övüyorsunuz. Niyetinizin iyi olmadığını düşündüğüm için bir daha sizinle görüşmek istemiyorum" tarzı bir şeyler söylerseniz muhabbetiniz kalmaz

Geçenlerde nişanlımın iş arkadaşının annesi bana uğradı. Niye uğradığınıda hiç anlamadım. Biraz sohbet ettik kadın bana kusura bakma ama eski sevgilisi senden daha güzeldi dedi. Bende gülümsedim o kadar güzeldide niye yüzük taktıramamış benimkine dedim geçtim. (Buna açıklık getirmek istiyorum kadını onun gönderdiğini düşündüğüm için böyle cevap verdim nişanlımın eski sevgilisiyle iki üç kere görüşmüşlüğü olmuş çünkü ) kısaca Onu bana övdü övdü gitti. Belliki birileri morelimin bozulması istemiş. Nişanlıma anlattım oda çok şaşırmıştı fazla yüz göz olma annesiyle demiştim. Nişanlım tek yaşıyor iş arkadaşına çok yakın oturuyor. Ara sıra akşam yemeğine davet ediyolar gitmek zorunda kalıyo. Bende gitmek istemiyorum ama Arkadaşımın hatırı var diyor.
Bu kadın nişanlım yanımda oluncada iltifat ediyo bana yalakalık yapıyo. Ya çok kurnaz yada bilmiyorum sizce amaç ne?
Kadını düşmanım gibi görüyorum Nişanlımı ne zaman yemeğe davet etseler biz birbirimize giriyoruz.
Benim anlamadığım kadın neden durduk yere nişanlınızın eski sevgilisinin konusunu açıp, sizi onunla kıyaslıyor.

Nasıl ilişkiler bunlar

Nişanlının arkadaşının annesi size geliyor

Eski sevgiliyi herkes tanıyor

Eşimin 20 yıllık kankasının annesini 3-4 kere gördüm

Ki bu arkadaş üniversiteden beri arkadaş, birlikte başka şehirde yaşadılar, 10 yıl avuç içi kadar ofiste birlikte çalıştık ama annesini bu kadarcık gördüm

Birincisi kızkardeşinin nikahı, ikincisi kendi düğünüm, üçüncüsü arkadaşın düğünü, dördüncüsü de arkadaşın kardeşinin düğünü

20 yılda 4 kere gördüm aynı şehirde oturuyoruz merhabadan öteye geçmedik daha

Neden mıç mıç ilişkiler yaşanıyor

Nişanlınıza söyleyin bu tarz insanlarla sizi muhatap etmesin kadına da yemekten sonra eline sağlık desin de sonra da azıcık çeneni tut, geçmiş gitmişti ulu orta konuşma desin

Ha bir de konu sahibesi zaten evliymiş.
Eylül ayında açtıgı konuları var.
Kuzenim boşanacak diye açtıgı konularındaki kuzen kendisi ve boşanmışsa bilemem tabe.

haydaa
daha eylül ayında hamile miyim demiş bu üye?
eşimle korunuyoruz çocuk istemiyoruz vs??

Teyzecim madem çok beğendin oğluna söyle de o alıversin de 😂 Allahım ya hayatta ne değişik insanlar var. Nişanlına da gerekli tavrı koy o kadınla konuşsun bence senin söylediğini söylesin ve oda sorsun ve bozulsun bence 😉 Sana da gelip birşey derse kadın ‘’ daha sizi tanımadan bana böyle şeyler dediniz ne tepki vereceğinizi bilmediğim için nişanlımla paylaştım bunda da absürt bir durum yok sizin konuşmalarınız absürttü lakin ‘’ de geç 😅

Yemege gidince diz niye birbirinize giriyorsunuz ki? Kusura bakmayin ama yedi kat elalemin yuzunden bile birbirinize girebiliyorsaniz ilişkiyi bir sorgulayin.

Var boyle tipler benimde esimin kiz kardesi gorusmeme karari aldim onunla diye kapima gelip beklemis. Bi baktim kendini yerlere aticak sitenin onunde. Dedimki aaa rezilin rezilisin suan surdaki kafede seni kahve icmeye davet ediyorum. Turk filmi havalarini birak lutfen. Neyse gectik cafeye hic dusunmemis bile ne dicegini. Buyur soyle ne oldu da sitemin kapisina geldin bekledin.
Durdu ve dediki sen cok cirkinsin abimin eski kiz arkadasi o kadarrr guzelldiki diyo elleri ayaklari titrerken o kizi ovmeye calisiyo. Dedimki bu yuzden mi geldin? Estetigim yok olanim bu. Abinin de cani cikmasin hep guzellere gider zaten kendim den biliyorum dedim.😂😂😂😂 gorumcek error verdi tabii istediki uzsun filan beni.
Ay bi biraksinlar eski sevgili mevzusunu sende ben cirkinmiyim yahu deyiverseydin. Bazen pat pat vericen coskuyu agzini acamasin.uzmek icin soylenildigi belli takilmeyin mesafenizi koyun gitsin. Dis kapinin dis mandali zaten

Sizin burda yapabileceğiniz bişey yok zaten lafınızı (çok gerekli bulmasam da) söylemişsiniz. Nişanlınız, arkadaşının annesine diyecek ki, "teyzecim nişanlıma bir daha eski sevgilimden bahsetmezsen sevinirim. Ben artık nişanlıyım, bitmiş bişeyi, iyi veya kötü konuşmanın, bahsinin geçmesinin dahi anlamı yok." Bu kadar basit aslında. Kadın da ağzının payını alacak bi daha yapamayacak. Onu gönderen eski sevgiliyse de mesaj ona da ulaşacak. Bi daha size elini uzatmayacak.

Konu bana saçma geldi.
Kadın size geldi, bunları güzelce sıraladı, siz de trene bakar gibi bakıp sadece o lafı söylediniz ve kadın gitti felan.
Müge'nin dediği gibi hayatın doğal bir akışı var ve bu çok aykırı ya akfjjfbfbf
Kısa bir şekilde yazdım buraya ama inanki hal hatır düğün günü ne zaman gibi sorulardan sonra konuyu buraya getirdi çekti gitti

Yok ben biraz kısa anlattım fazla uzatmamak için. Kadın bana hadsiz bir şekilde eski sevgilisinin becerikliliğini yaptığı yemekleri temizliğini güzelliğini sürdüğü makyaja kadar herşeyi bir bir övdü sonrada bana müsade dedi. Elbette güzellik görecelidir fakat bu kadar aşırı abartılacak bir güzellik yok ortada. Allah var inkar etmem güzel der geçerdim. Yalan söylüyor işte kız yemek yapmayı bile bilmiyor.
Bende ezdirmem kendimi madem bu kadar iyi bi kızmışda niye yüzük taktıramamış demeye getirdim. iş arkadaşıyla arasının ortaklığının bozulmasını istemiyor çıtı çıkmıyor işte.
Bunları anlatmaya mı geldiniz demedin mi? Bir cevap verdin herhalde yüzük taktırmaktan başka

Acil ilişkiyi kesin kadın belli ki sinsi

Kadının gelip size bunları anlatmasına nasıl izin verdiniz..Daha ilk cümlede önünü kesmeliydiniz..O sizi eski sevgiliyle kıyaslamaya başlamış sizde bu kıyaslamayı devam ettitmişsiniz.O daha güzeldi dediğin de sizde yüzüğü niye taktıramadı diye karşılıklı kıyasa girmişsiniz.
Daha ilk cümlede bu nasıl bir üslup geçmiş ilişkisi ile ilgilenmiyorum.Biz birlikteyiz ve mutluyuz.Siz kendi hayatınızla ilgilenin başkalarınınkine burnunuzu sokmayın diye terslemeliydiniz.
Kadına size rahatça eski sevgiliyi anlatma cesareti vermemeliydiniz.
Insanların fikirlerine müdahale edemeyiz ama karşımıza geçip bu kıyaslamaları yapmalarına müdahale edebiliriz.

X