Nisanlimin asiri bagliligi beni korkutmaya basladi

Zırt pırt ağlayan adam çok itici.Bakin erkekler ağlamaz demiyorum gayette ağlar aşkından,hırsından, acısından ağlar.Ama her tartışmada ağlayan adam benim gözümde bir anlam ifade etmez.Boyle bir adamla uzun hayat maratonuna girmem sürekli kendini ezikleyen,beni gözünde başka bir yere koyan adamdan korkarım.Şimdi size çok güzel geliyor ama evlenince bu adam neye evrilir muallak???????????

Ayrılınca peşinizi bırakmaz bu tip, kene gibi yapışır duygu sömürüsüyle ilişki yürütebileceğini düşünür. Hatta ayrıldıktan sonra annesi arayıp sen benim oğlumu niye üzüyorsun diye size carlar. 😂😂
Bütün alavere dalavereler, bu ağlamaların ve aşırı sevgi gösterilerinin arkasında gizlenir. Neler neler var ya. Üf. 😂

Ağlak erkekten nefret ederim. Bu derece olması korkutucu sanki karşısında karşı cins yokta annesi var gibi kendiside 5 yaşında küçük bi çocuk zır zır bırakma diye ağlıyo. Ay böyle adamları nasıl koca diye alacaksınız hanımlar ya dişil enerji akıyo paçalarından sanki telli duvaklı gelin olacak vibe veriyor

Yakın bir arkadaşım buna benzer bir şey yaşadı ama onun sevgilisi tam bir deccaldi yani.
Arkadaşım babasını kanserden kaybetmişti geçmiş zamanda. Bu manyak da bunu bildiği için arkadaşım ayrılmasın diye kanserim yalanı attı. Baya baya kan tahlillerini gösteriyordu böyle böyle uzun bir süre yalanla arkadaşımı hayatında tutmayı başardı.
Aman diyim böyle manipülasyonlara gelmeyin olan psikolojinize ve boşa geçen zamanınıza olur.

annem bana bir sey soylese onun yaninda hayatta izin vermez bana destek cikar
Şu cümlenin ne kadar tehlikeli olduğunu muhtemelen evlenirseniz anlayacaksınız. Bugün annenize laf söyletmeyen yarın sizi onlarla görüştürmeyecek. Herkesle bağınızı koparıp kendisine bağımlı hâle getirecek. İstediğiniz hayat buysa devam edin...

Nisanlimla cok guzel giden bir iliskimiz var cok sukur ama onda olan bir sey beni korkutuyor biraz mesela bir sey hakkinda tartisiyoruz yada ben bir seye kiziyorum diyelim en kucuk kavgada yada kizmamda 33 yasinda adam onumde kucuk cocuk gibi agliyor lutfen kavga etmeyelim seni kaybetmekten cok korkuyorum seni cok seviyorum diyor bu surekli oluyoor ama asiri kaybetme korkusu var kac defa anlattim kavga ediyorum diye yada cozmek istiyorum diye seni birakicagim anlamina gelmiyor diyorum ama anlamiyor kendisi asiri ilgilidir ama soyle bir sey bazen gunde 20 defa durmadan ariyor gercekten boyle bazen bunalana kadar ariyor :KK70: neden boyle ki anlamadim surekli benle cikmak istiyor bak ne guzel ark var biraz onlarlada cik diyorum surekli beni istiyor yaninda
Benim eşimde nisanliyken böyleydi yüz kere arar mesaj atar kavga edince ben yatar uyurdum o sabaha kadar uyumaz beni arar üstüme inanılmaz şekilde düşerdi yanlış yönlendirmim benim eşim evlenince degisti sizinkini bilemem ama iyi anlayın

X