nişanlımla ayrıldık

gereksizgerekliler

Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
122
17
30
Merhaba nişanlımla geçen kasım ayında tanıştık onu ilk gördüğüm an içim kıpır kıpır olmuştu etkilenmiştim ondan sonra beraber oturduk sohbet ettik ve hayattan ne beklediğimizi konuştuk geçmişimizi birbirimize anlattık sonra onun gecesi sevgili olduk.3 hafta kadar sonra sözlendik 2 ay sonra nişanımız oldu demem o ki her şey çok acele oldu.ocak ayında nişanımız oldu 2 gün öncede ilişkimiz bitti.son zamanlarda bana karşı çok ilgisizdi beni merak etmiyordu ve ben bu durumdan dolayı sinirlenip yüzüne vuruyordum şikayet ediyordum o da bana sen beni bu duruma getirdin ben önceden böyle değildim dedi.onun bendeki şikayetleri sorunumuz yokken günü sorunlu bitirmem,sürekli şakyet etmem onu iğnelemem bunu son zamanlarda bana karşı ilgisizliğinden dolayı yapıyordum.Annesi önemli bir ameliyata geçecekti ben gününde saçma sapan şeyleri takıp soru soruyordum ertesi gün daha annesini görmemişti telde olmayan şeyleri yani iş yerinde bir kız başlamıştı onunla anlaştığını gülüştüklerini demiştim ve snra bunu uydurduğumuda demiştim o günü de bitirmeye kalktı.kıskanmıştım ondan dolayı öyle yaptım kendimi savunmuyorum hatalaımın farkındaım bayram tatilinde kardeşleriyle beraber şehirdışına gitmiştik orda da benimle ilgilenmediği için whatsapptan mesaj atıp girip mesajımı görüldü yapmadığı için kendimi değersiz gördüm ve çocukça hareketler yaptım benim tek stediğim lgiydi.pazar günü neden böyle ilgsizsin dediğimde soğudum dedi ve o günden beri kesin bir şekilde bitmesini istedi o kadar yalvardım ki sabah uyuyamayıp erken saatte yanına gitim o kadar dil döktüm ki bitmesin diye zamana bırakalım diye..ama aklına koymuştu bir kere bizim bu şekilde ayrı olarak mutlu olacağımızı dşünüyormuş en son telde konuşurken gene yalvardım dil döktüm ama fikri değişmedi bende biterse bitsin kendine iyi bak deyip kapattım teli 5 saat sonra kendisi aradı açtım bana kendini nasıl hissediyorsun diye sordu garip dedim sen diye sorduğumda boğazım düğüm düğüm dedi daha sonra kim ne dedi diye sordu beni bunı sormak için mi aradın dedim mrak ettiğini dedi bnde kim ne derse desin ben yaşıyorum ben acı çekiyorum dedim sonra beni bir daha arayacağını dedi ama 2 gün oldu aramadı ve o arayınca çok sevinmiştim bir umut oldu benim i.in ama bir daha olamayacağımızı biliyotuö ve ben onu çok seviyorum sizce ben şimdi ne yapmalıyım ona karşı o kadar kızgın ve kırgınım ki ona saydırmak istiyorum onu tekmelemek istiyorum ne olur bana fikir verin..şimdiden çok teşekkür ediyorum

Başlamasıda bitmesi kadar hızlı olmus
Adam kafasındada bitirmiş belliki bişey yapmaman kendini daha fazla kücük düşürmemen acısından hayırlı olur gibi geldi

Yapacak bir şey yok, kendi yolunuza gidin. Bir dahaki ilişkiniz için dersinizi almış olun.

Yani insanların hayat enerjisini emip ne bekliyorsunuz ki... Hastalıklı davranışlarınız varmış. En güzeli sizin gibi insanlarla hayat birleştirmek yerine fersah fersah kaçmaktır. Adam kendisi için en doğrusunu yapmış, niye çeksin ömür boyu...

X