Nişanlımla ilişkiye girmek istiyorum

Nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki artık yeterli gelmiyor. Daha fazlasını istiyoruz. Nişanlım bu konuda beni hiçbir zaman zorlamadı ve çok anlayışlı biri. Tek korkum bu durumu her tartışmamızda sürekli önüme koyar mı? Sizce ne yapmalıyım...
Ne bilelim ne yapar adamı tanıyan biz değiliz sensin. İçinden geleni yap ama güvenmediğin biriyle yapma bence. Tartışmada önüne çıkarıcak kadar pis biriyse basarsın kıçına tekmeyi. Sanki tek başına mı yapıcaksın ne hakla önüne çıkarıyor.

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdiğim kıza asla asla güvenmezdim erkek olsam… bence yapın gitsin. Olay ne düşünceğine kaldıysa böylesi daha kötü. Ne yapıyorsunuz yani? Evlenmez ayrılırsak diye kendinizi gelecekteki eşinize mi saklıyorsunuz? O da buna saygı gösterip sürtünmeye devam mı ediyor?

Bence cinsellik çok çok önemli kesinlikle tanıyın bu konuda birbirinizi evlince çekinirsiniz çünkü.

Farketmiyor ha surtune surtune kivilcim cikarmissinz ha tam yapmissiniz. Ayrica bunu yapiyosan zaten adam demez mi benden oncede demek bu sekilde yakinlasti🙄 basa kakacak insan her sekilde kakar
Ahahahahaah ayy buna çok güldüm harikasınız ya😂😂😂

X