Niye böyle?

Ayrıl arkadaşım ya.Sex istiyorsan ayril
Zamanla oturur..Artıları çok.. O yüzden ayrılmadım.Çoğu yemekleri o yapıyor çamaşır katlamaya evi süpürmeye cam silmeye yardım ediyor bağ da bahçede yanımda .. anneme saygısızlığı yok.. Bir kere kavga ettiğimizde annem ondan ayrılırsan çok üzülürüm Bn onu çok seviyorum kızım demişti..4 günde bir işe gidiyor bunun 3 günü 24 saat yanımda .. oyun oynuyor pc de daha çok benim de işime geliyor kumanda annede olduğu için .. bir yere gidilip gezilecekse oyunum var deyip kenara çekilmiyor .. Destekçim ..
Geçmişte yaşanmış bir kaç şeyden sebep adamı suçlayamam Ewet kafamı karıştırdı bu durum ama artık büyütmeme kararı aldım çocuk değiliz benden önce de bi hayatı vardı.Yoluna giriyor cinsellikte yavaş yavaş ..

Valla o kadar yorum okudum bir tek akıllıca yazan sensin .Kaçırdığım düzgün yorum yapanlar da olabilir. Bunlar ciddi delirmiş . Düzgün bir cvp veren yok makaraya almışlar gidiyorlar. Ev demişsiniz falan filan .. Nişanlım aldığı maaşla evde alabilir araba da .. Neyinb

Çamaşır suyuyla porçözü karıştırın en iyisi diyecen ki rahatlasınlar 😀 bir de ev araba demişsiniz de nişanlımın aylık geliri yüzbin 😀
Aylık yüz binle güzel bir birikimli yoksa nereye isterse ev de araba da alabilir anlamadım hiç.Sanırım ev de alabilir araba da dediğinize göre araba da almamış ki ev alsın.
Acaba bir yerlere mi vermiş maaşını zamanında?
Şu an kredi ödemeleri çok yüksek çıkıyor öyle kolay değil ev almak falan her dediğiniz falso.
Bir tek doğru cevap veren sizsiniz dediğiniz kişi de sirkeyle yıkanın diyor,az yıkanın diyor.
Bir bakın bakalım suyun yüzde kaçı bizim gibi konutlarda yaşayan insanlar tarafından kaçı sanayi,tarım vs tarafından harcanıyor.
Günlük duş almasın 8 yaşındaki çocuğunuz alıştırmayın diyor resmen ağaç yaşken eğilir diyeceğine.
Cinsellik de yavaş yavaş yoluna giriyor yazmışsınız da sarılma kalbim acıyor ve kokuyorsun demiş resmen size ve konunuz iki gün önce açılmış nereye yavaş yavaş düzeliyor ki?
İlla iyi baba olur mu tarikate üye bu sorun olur mu,yavaş yavaş(!) düzeliyoruz ama ya tam düzelemezsek demeden bir bebek yapıp sonra aa hiç ayrılamam diyerek devam edeceksiniz belli.

Zamanla oturur..Artıları çok.. O yüzden ayrılmadım.Çoğu yemekleri o yapıyor çamaşır katlamaya evi süpürmeye cam silmeye yardım ediyor bağ da bahçede yanımda .. anneme saygısızlığı yok.. Bir kere kavga ettiğimizde annem ondan ayrılırsan çok üzülürüm Bn onu çok seviyorum kızım demişti..4 günde bir işe gidiyor bunun 3 günü 24 saat yanımda .. oyun oynuyor pc de daha çok benim de işime geliyor kumanda annede olduğu için .. bir yere gidilip gezilecekse oyunum var deyip kenara çekilmiyor .. Destekçim ..
Geçmişte yaşanmış bir kaç şeyden sebep adamı suçlayamam Ewet kafamı karıştırdı bu durum ama artık büyütmeme kararı aldım çocuk değiliz benden önce de bi hayatı vardı.Yoluna giriyor cinsellikte yavaş yavaş ..
Ben yorumlari cevap yazdıktan sonra okudum.Biriniz tarikatci, biriniz banyo yapmıyor...Hiç hazetmedigim insan tipleri.Ne yaparsinkz bilmem ama umarım çocuk yapmazsınız
Bı de sex evlilikte gitgide artmaz.Bi de duş alın günlük ya...neyi bu kadar zor bunun.

Ayyy oooof bu kacinci konu arkadasim artik bu konuda...Adam tarikatci dedin, nikahimizi efendimiz dedikleri adam kiydi dedin, zikir cekip kafa sallayip geliyor dedin...Adamin cinsel istegi yok sana saygisi yok...

HEp ayni seyden surekli konu aciyorsun...Nisanliyim diyorsun, doktor dogumu one cekti demistin daha evli degilken, hayal edip kendikendine orgazm ol diyen bi hanzodan hamile kalmaya calisiyorsun...Damizlik olarak ise almissin sen adami yani baska bi aciklamasi yok bunun..Yoksa bu kadar mutlu etmeyen bi adamla ne isi olur bi kadinin acaba

Duş alıyorum kendime bakıyorum ams o bnden çok alıyor 2 günde bir alıyor bnm o kadar kısa aralıklı değil

Bir kere ağzım kokmuş ondan soğumuş bir de taharet bölgem kokmuş hep böylr şeyler
Şaka mısınız Allah aşkına ya bakımlıyım yazmışsınız . 2 günden fazla süre duş almamak pis olmaktır kusur bakmayın.
her gün tuvalet ihticı ter toz vs insan vucudu bir gün duş almasa olmaz . ilk mesajlarınızda herhalde gay diyordum adam ama yok gayet haklı istememekte sizi. bu arada 2 günde bir duş alması onu da temiz yapmıyor. Normal insanlar her gün duş almalı.

Beni tanıyıp bilenler bu yorumları okusa gülmekten bayılırdı o derece 🤣

Sizi tanıyıp bilen sevgiliniz duş al deyip duruyormuş, o ne olacak?
Adam açıkça kokuyorsun demiş, siz her gün banyo yapılmaz diyen üyeye "sağ ol cnm beni bi tek sen anladın" diyorsunuz. Siz iyi misiniz?
Yetişkin bir insan nasıl haftada 2 defa yıkanır ve bunu normal görebilir? Üstelik bağ bahçede iş yapıyormuşsunuz.
Böyle devam ederseniz tarikatçı adamı ve hayatınızı mahvetme fırsatını kaçırırsınız haberiniz olsun.

Merhaba arkadaşlar

Bir yıla yakın birlikteliğim var.Nişanlıyım.Dr gebeliği erkene alınca ben de yumurtlama testleri aldım ve o günler birlikte olmaya çalıştık henüz düğünümüz olmadığı için bilerek birlikte olmuyorduk öncesinde iki arkadaş gibiydik evde. Nişanlımın öpüimek istemediğini farkettim Bn ıslaklığı istemiyorum dedi.Bi görev gibi olmaya başlayınca canım yandı. Bir arada yok senin oran kokuyor taharet almıyor musun dedi Bn de bayanlarda akıntı olabiliyor bu da koku yapabiliyor dedim. Tamam dedi . Gece 2 ye kadar pc de oyun oynuyor geliyor yanımda yoganla her yerini kapatıyor yani sarıldığım zaman kalbim acıdı oram acıdı buram acıdı diyor çok az bir süre sarılı durup sonrasında sırtını dönüyor bu gece de öyle yaptı demans olan annemle yaşıyoruz bir ara cinselliğimizi ona yordu o varken rahat edemiyorum dedi bir de uzunca bir süre aynı evde uzak kaldık öyle alıştım dedi bu gece de en son ne zaman duş aldın diyor duş alıp hazırlığını yapıp öyle birlikte olunur diyor hazırlık yapmıyorsun diyor bana peki öpüşmek deyince illa öpüşmek mi gerekir beni hayal edip orgazm olabilirsin diyor Bn de e sen yanımdasın neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım dedim .. O zamsn bir şey diyemedi. Üzerime çok geliyorsun deyip sırtını döndü yattı şuan horluyor sinir oldum beni tatmin etmeyecek birinin Bn neden horlamasını çekiyorum diyorum. Dışardakiler gözümün içine baktığını söylüyor ama cinsellik yok en son birlikteliğimizi unuttum biz nişanlıyız .. hep böyle mi devam edecek anlamadım telefonu ortada tuş kilidini biliyorum telefonu unutur gider kız v.s olayı yok eminim ondan ama anlamadım bu adam cinsellikten neden bu kadar uzak?Ürolojiye gittik ilaç verdi içiyor 9 senedir birlikteliği olmamış öncesinde 8 yıldır süregelen ilişkisi varmış …bir ay sonra düğün var düzelir mi bilmiyorum zamsn daraldı büyük problem ben bu konuda mutlu değilim
Kesinlikle evlenme böyle adamlar ayda yılda bi kez beraber olur onda da hamile kalırsın,çocuğa yazık değil mi,çok ilginc ama burda bı sürü konu okudum.Omur boyu cekmeyeceksin bu adamı bosanacaksin zaten,zararın neresinden dönersen o kar demişler.

Valla o kadar yorum okudum bir tek akıllıca yazan sensin .Kaçırdığım düzgün yorum yapanlar da olabilir. Bunlar ciddi delirmiş . Düzgün bir cvp veren yok makaraya almışlar gidiyorlar. Ev demişsiniz falan filan .. Nişanlım aldığı maaşla evde alabilir araba da .. Neyinb

Çamaşır suyuyla porçözü karıştırın en iyisi diyecen ki rahatlasınlar 😀 bir de ev araba demişsiniz de nişanlımın aylık geliri yüzbin 😀
Yalanını seveyim (!)🤣🤣kız 100 binlik adam iki günde bir dus alan seni napsin . Ek olarak bu kadar iyi kazanan ve tarikatine bu denli bağlı bir herifi zaten o tarikat lideri bırakmaz anında cemaatten yakın bir hatunu birleştirir . Kısacası adamın bir bok olmadığını birde burdan anlıyoruz. 100.000 kazaniyormus pehh🤣🤣eminim harçlığını dahi sen veriyosundur.

Sabancıların ceo’su sanırım adam. Doğala dönmek için tarla işleriyle uğraşan kadınla evlenmeye karar vermiş 😂😂😂

Merhaba arkadaşlar

Bir yıla yakın birlikteliğim var.Nişanlıyım.Dr gebeliği erkene alınca ben de yumurtlama testleri aldım ve o günler birlikte olmaya çalıştık henüz düğünümüz olmadığı için bilerek birlikte olmuyorduk öncesinde iki arkadaş gibiydik evde. Nişanlımın öpüimek istemediğini farkettim Bn ıslaklığı istemiyorum dedi.Bi görev gibi olmaya başlayınca canım yandı. Bir arada yok senin oran kokuyor taharet almıyor musun dedi Bn de bayanlarda akıntı olabiliyor bu da koku yapabiliyor dedim. Tamam dedi . Gece 2 ye kadar pc de oyun oynuyor geliyor yanımda yoganla her yerini kapatıyor yani sarıldığım zaman kalbim acıdı oram acıdı buram acıdı diyor çok az bir süre sarılı durup sonrasında sırtını dönüyor bu gece de öyle yaptı demans olan annemle yaşıyoruz bir ara cinselliğimizi ona yordu o varken rahat edemiyorum dedi bir de uzunca bir süre aynı evde uzak kaldık öyle alıştım dedi bu gece de en son ne zaman duş aldın diyor duş alıp hazırlığını yapıp öyle birlikte olunur diyor hazırlık yapmıyorsun diyor bana peki öpüşmek deyince illa öpüşmek mi gerekir beni hayal edip orgazm olabilirsin diyor Bn de e sen yanımdasın neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım dedim .. O zamsn bir şey diyemedi. Üzerime çok geliyorsun deyip sırtını döndü yattı şuan horluyor sinir oldum beni tatmin etmeyecek birinin Bn neden horlamasını çekiyorum diyorum. Dışardakiler gözümün içine baktığını söylüyor ama cinsellik yok en son birlikteliğimizi unuttum biz nişanlıyız .. hep böyle mi devam edecek anlamadım telefonu ortada tuş kilidini biliyorum telefonu unutur gider kız v.s olayı yok eminim ondan ama anlamadım bu adam cinsellikten neden bu kadar uzak?Ürolojiye gittik ilaç verdi içiyor 9 senedir birlikteliği olmamış öncesinde 8 yıldır süregelen ilişkisi varmış …bir ay sonra düğün var düzelir mi bilmiyorum zamsn daraldı büyük problem ben bu konuda mutlu değilim
İktidarsızlığı olabilir eğer öyle ise ve tedavi olmazsa evlendiğinde çok sorun yaşarsın aranızda soğuma oluşur sonuçta evliliğin yapı taşı cinsellik… inşallah düzelir

Herşeyin yoluna girmesine sevindim. Artık haftada bir banyo yaparak su tasarrufuna daha çok katkı sağlayabilirsiniz.

Bu adamın cinsel iktidarsız hatta belkide gay olduğu eski konulardan herkesin malumuydu zaten. üstüne bir de komodo ejderi gibi kokarsanız adamdan nasıl istekli olmasını bekleyebilirsiniz ki? Madem her şey yavaş yavaş yoluna giriyor diyorsunuz o zaman elinizden geleni yapın, her gün duş alıp dişlerinizi düzenli fırçalayın vs. Sizin bu diyardan gitmeye niyetiniz yok o zaman bu deveyi gütmeye bakacaksınız.

X