Niye böyle?

Biz de onu diyoruz. Her gün duş alın kokmayın
Vallahi aklım almadı ya bir de uzun uzun yazmış mükemmel hayatlarıniz mi var diye kardeşim günlük duş alınır bu çok temel bir kural gibi yani benim için böyle
İki evladım var kızım 11 yaşında gunluk mutlaka alır duşunu ergenlik başlama sürecinde agdasina düzenli gider cilt bakımini yapar bunlar zaten olması gerekir oğlum 8 yaşında duş almadan asla yatağa girmez çok ciddiyim haftada bir babası ya da ben yıkarım detaylı ki artık büyüyor ona bile hayır kendim yıkanırim diyip girip duşunu alan bir çocuk
Yani insan iki uc gunde bir nasıl duş alır ve bunu nasıl savunur ben şaştım kaldım

Ya benim öncelikle anlamadım siz nişanlıyken niye aynı evde yaşıyorsunuz annenizle falan hep beraber siz zaten evliliğin büyük kısmını yaşıyorsunuz şu an bile herhangi bir heyecan bir beklenti bile kalmamış . Ayrıca ben 5 senelik evliyim ve her beraber olmadan önce dişlerimi fırçalayıp bazı yerlerimi sirkeli suyla yıkıyorum sonuçta akıntının kokusu olabiliyor dikkat etmek.lazim

Ya benim öncelikle anlamadım siz nişanlıyken niye aynı evde yaşıyorsunuz annenizle falan hep beraber siz zaten evliliğin büyük kısmını yaşıyorsunuz şu an bile herhangi bir heyecan bir beklenti bile kalmamış . Ayrıca ben 5 senelik evliyim ve her beraber olmadan önce dişlerimi fırçalayıp bazı yerlerimi sirkeli suyla yıkıyorum sonuçta akıntının kokusu olabiliyor dikkat etmek.lazim
Sirkeli su mu? Yağmurdan kaçarken doluya mı tutulacaksınız yapmayın öyle bir şey. Bütün vajinal florayı bozup mantar olmaya çalışıyorsanız o ayrı. Akıntı şeffaftır ve normalde kendine has rahatsız etmeyen bir kokusu olur, siz bütün dengeyi bozarsanız kokar. Ya da cinsel yolla bulaşan bir hastalık durumunda

Sirkeli su mu? Yağmurdan kaçarken doluya mı tutulacaksınız yapmayın öyle bir şey. Bütün vajinal florayı bozup mantar olmaya çalışıyorsanız o ayrı. Akıntı şeffaftır ve normalde kendine has rahatsız etmeyen bir kokusu olur, siz bütün dengeyi bozarsanız kokar. Ya da cinsel yolla bulaşan bir hastalık durumunda
Vajinal florayı sirkeli.su gibi doğal maddeler bozmaz ki deodorant veya rolonlar bozabilir ancak kötü kokuyu engellemek için sirkeli su güzel bir tercih

Vallahi aklım almadı ya bir de uzun uzun yazmış mükemmel hayatlarıniz mi var diye kardeşim günlük duş alınır bu çok temel bir kural gibi yani benim için böyle
İki evladım var kızım 11 yaşında gunluk mutlaka alır duşunu ergenlik başlama sürecinde agdasina düzenli gider cilt bakımini yapar bunlar zaten olması gerekir oğlum 8 yaşında duş almadan asla yatağa girmez çok ciddiyim haftada bir babası ya da ben yıkarım detaylı ki artık büyüyor ona bile hayır kendim yıkanırim diyip girip duşunu alan bir çocuk
Yani insan iki uc gunde bir nasıl duş alır ve bunu nasıl savunur ben şaştım kaldım
Hergun duş alınır mı ya yazık günah o giden sulara kuraklık var yahu insaf ! İnsan cunupkenn yada gerçekten pis olduğu terledigi koktuğu zaman duş alır temizken duş almak günahtan israftan başka birşey değil 8 yaşında oğlunuza bu bilinci asilayin lütfen

Hergun duş alınır mı ya yazık günah o giden sulara kuraklık var yahu insaf ! İnsan cunupkenn yada gerçekten pis olduğu terledigi koktuğu zaman duş alır temizken duş almak günahtan israftan başka birşey değil 8 yaşında oğlunuza bu bilinci asilayin lütfen
Haklısınız su konusunda Antalya da yaşıyoruz biz malum acaip nemli ve yazın cehennem sıcağı var kışın dahi böyle vücut yapış yapış olur ya nemden çoğunlukla o şekilde olduğu için kısa duş muhakkak alınıyor açıkçası çok onun dışında su konusunda elimden geldiğince dikkat ederim çocuklarıma anlatırım bir de kıyafetler dahi kokuyor gibi nasıl anlatsam tam bilemedim de nem kokusu olur ya günün sonunda o şekilde ama ben o kıyafetleri dahi hemen kısa program çalıştırırim.

Daha kocanız olmamış bir gerizekalı herifi neden annenizle aynı eve koyuyorsunuz. Annenize saygısızlık . İkincisi neden sizden ayrılsın ki böyle bir enayiyi kim bırakır. İktidarsız vasıfsız beynini tarikatlare satmış bir adamı kim besler. Adam hem sizi rencide ediyor hem konutunuzdan bedelsiz faydalanıyor. Karı kasiniz gözünüze vurgunlugundan değil yani.Helal olsun . 18lik bekar hatunların sağlayamadigi imkanlara sahip . Daha ağır şeyler söylerdim ama sizde onu icsellestirecek icgoruyu göremedim. Aynen devam .

Ay hep kokmuş buralar. Duş denilen şey günlük alınır. Hadi saçın uzundur 2 günde bir yıkarsın. Üçüncü gün hala yıkanmamış insan net şekilde kokar, bir de taharet filan ay kusucam 🤢

Vajinal florayı sirkeli.su gibi doğal maddeler bozmaz ki deodorant veya rolonlar bozabilir ancak kötü kokuyu engellemek için sirkeli su güzel bir tercih
Her doğal maddeyi oramıza buramıza süremeyiz sırf doğal diye. Sirke vajina florasını bozar, koku o yüzden oluyordur. Normal şartlarda suyla yıkadığınızda koku olmamalı çünkü. Oldu olacak doğal diye limon falan da sıkın bari 😂😂

Her doğal maddeyi oramıza buramıza süremeyiz sırf doğal diye. Sirke vajina florasını bozar, koku o yüzden oluyordur. Normal şartlarda suyla yıkadığınızda koku olmamalı çünkü. Oldu olacak doğal diye limon falan da sıkın bari 😂😂
Karbonat bile döküyorlar ama 🤭

Merhaba arkadaşlar

Bir yıla yakın birlikteliğim var.Nişanlıyım.Dr gebeliği erkene alınca ben de yumurtlama testleri aldım ve o günler birlikte olmaya çalıştık henüz düğünümüz olmadığı için bilerek birlikte olmuyorduk öncesinde iki arkadaş gibiydik evde. Nişanlımın öpüimek istemediğini farkettim Bn ıslaklığı istemiyorum dedi.Bi görev gibi olmaya başlayınca canım yandı. Bir arada yok senin oran kokuyor taharet almıyor musun dedi Bn de bayanlarda akıntı olabiliyor bu da koku yapabiliyor dedim. Tamam dedi . Gece 2 ye kadar pc de oyun oynuyor geliyor yanımda yoganla her yerini kapatıyor yani sarıldığım zaman kalbim acıdı oram acıdı buram acıdı diyor çok az bir süre sarılı durup sonrasında sırtını dönüyor bu gece de öyle yaptı demans olan annemle yaşıyoruz bir ara cinselliğimizi ona yordu o varken rahat edemiyorum dedi bir de uzunca bir süre aynı evde uzak kaldık öyle alıştım dedi bu gece de en son ne zaman duş aldın diyor duş alıp hazırlığını yapıp öyle birlikte olunur diyor hazırlık yapmıyorsun diyor bana peki öpüşmek deyince illa öpüşmek mi gerekir beni hayal edip orgazm olabilirsin diyor Bn de e sen yanımdasın neden böyle bir şeye ihtiyaç duyayım dedim .. O zamsn bir şey diyemedi. Üzerime çok geliyorsun deyip sırtını döndü yattı şuan horluyor sinir oldum beni tatmin etmeyecek birinin Bn neden horlamasını çekiyorum diyorum. Dışardakiler gözümün içine baktığını söylüyor ama cinsellik yok en son birlikteliğimizi unuttum biz nişanlıyız .. hep böyle mi devam edecek anlamadım telefonu ortada tuş kilidini biliyorum telefonu unutur gider kız v.s olayı yok eminim ondan ama anlamadım bu adam cinsellikten neden bu kadar uzak?Ürolojiye gittik ilaç verdi içiyor 9 senedir birlikteliği olmamış öncesinde 8 yıldır süregelen ilişkisi varmış …bir ay sonra düğün var düzelir mi bilmiyorum zamsn daraldı büyük problem ben bu konuda mutlu değilim
Temizlik takıntısı var mı peki, yani sizin su içtiğiniz bardaktan su içmemek gibi, abartılı derecede duş almak gibi. Terleyince hemen üstünü değiştirmek gibi yani bunları çok sık yapıyor mu yoksa bu takıntı size karşı mı

Üroloji

İktidarsızlık başlığı altında tanı konuldu Ürolojiye gittik … Şuan tam başlık aklıma gelmiyor ama iktidarsızlık diye geçiyordu.
Tanı dahi konulmuş adama, aslında niye böyle olduğunun cevabını kendin biliyorsun ama sonucu değiştirmek istiyorsun anlaşılan

Valla o kadar yorum okudum bir tek akıllıca yazan sensin .Kaçırdığım düzgün yorum yapanlar da olabilir. Bunlar ciddi delirmiş . Düzgün bir cvp veren yok makaraya almışlar gidiyorlar. Ev demişsiniz falan filan .. Nişanlım aldığı maaşla evde alabilir araba da .. Neyinb
Çamaşır suyuyla porçözü karıştırın en iyisi diyecen ki rahatlasınlar 😀 bir de ev araba demişsiniz de nişanlımın aylık geliri yüzbin 😀

X