Niyet Ettim Emzirirken Kilo Vermeye🤱🏻

K Kuf canim selam hoşgeldin bebek olunca bazen firsat olmuyor anliyorum seni
Bende devam ediyorum ama gectigimiz haftasonu kiza pasta kesildi baya yedim bu haftasonu da az börek vs yedim. Haftaici dikkat edebiliyorum ama haftasonu kaciriyorum ya sporda yapamiyorum suan 59 58.8 arasi gelip gidiyorum 57 56 lara düşebilirsem cok super olacak 😁
Bende de baya fark etti bu arada yururken millet dönüp dönüp bakiyor 4 kg nasil fark ediyor ya hedef bir 4kg daha 1 ay daha sıkmam lazim.

• Beğen
Reactions: Kuf
K Kuf canim selam hoşgeldin bebek olunca bazen firsat olmuyor anliyorum seni
Bende devam ediyorum ama gectigimiz haftasonu kiza pasta kesildi baya yedim bu haftasonu da az börek vs yedim. Haftaici dikkat edebiliyorum ama haftasonu kaciriyorum ya sporda yapamiyorum suan 59 58.8 arasi gelip gidiyorum 57 56 lara düşebilirsem cok super olacak 😁
Bende de baya fark etti bu arada yururken millet dönüp dönüp bakiyor 4 kg nasil fark ediyor ya hedef bir 4kg daha 1 ay daha sıkmam lazim.
Oluyor kuzum ya ben de bizim oğlanın pastasından yedim ama nedense çok yiyemedim. Midem küçüldü sanırım çok seviniyorum bu duruma😍

Sorma geçen parkta kadının biri senin oğlun mu diye sordu inanamayarak koltuklarim kabardi 😂 beş kilo ama nasıl fark ediyor ya. Pantolonumun biri bol.gelmeye başladı hatta 😍

SonsuzUmut SonsuzUmut caniim nasil zayifladin yaaa oyle:)
KUzum valla pek zorlanmadım zaten o kilo bana çoktu KPSS çalışıyordum o bitince hareketli hayatla gitti hemen akşam erken yiyip(18.30) 10 bin adım ve bol su sıfır ekmek öyle gitti ama uzun süredir 63üm havalar ısındı yürüyüşle tekrar inş vereceğim kalan kilomu da şöyle 57 fena olmaz ama şimdi de memnunum

Bugün 57.6'yi gördüm. Ay bi hafifledim ki anlatamam. Beş kilo meğer ne çok yükmüş.

Tarçınlı kahvenin çok etkisi oluyor onu ne zaman içsem erteis gün tartıda oynama oluyor.

Dün en son 8’de yedim, su saat oldu daha ağzıma lokma koymadım. Bakalım 10.30 gibi yemeyi planlıyorum dayanabilirsem🥲

• Beğen
Az önce ödem söktürücü karışım çay içtim.
Üşenmedim, gittim hepsini aktardan aldım.
İçindekiler:
Mısır püskülü
Avokado yaprağı
Mate
Funda
Altınotu
Kiraz sapı
Çubuk tarçın
Kuru meyveler
Hamileler içemiyormuş

Dün en son 8’de yedim, su saat oldu daha ağzıma lokma koymadım. Bakalım 10.30 gibi yemeyi planlıyorum dayanabilirsem🥲
Dayanabildin mi?
Az önce ödem söktürücü karışım çay içtim.
Üşenmedim, gittim hepsini aktardan aldım.
İçindekiler:
Mısır püskülü
Avokado yaprağı
Mate
Funda
Altınotu
Kiraz sapı
Çubuk tarçın
Kuru meyveler
Hamileler içemiyormuş
Biraz kullan fayda görürsen ben de alayım canım. Vücut 16 kiloya kadar ödem tutabilirmis bunu ogrednigimden beri ödem gözümde değer kazandı 😅

Dayanabildin mi?

Biraz kullan fayda görürsen ben de alayım canım. Vücut 16 kiloya kadar ödem tutabilirmis bunu ogrednigimden beri ödem gözümde değer kazandı 😅
Dayandım dayandım😅 sabah o zafer kazanmış his paha biçilemez😅
Tabii ki söylerim canım. Dün ilk defa içtim sonrasında devamlı küçük tuvalete çıktım. Sanırım ödem idrar ile de atılıyormuş🤔hadi bakalımm
16 kg mı😒iyi ki almışım o zımbırtıları o zaman🤣

• Beğen
Selam kizlar nasil gidiyor ben 58.3 oldum:)
Devam ediyorum ama bu haftasonu birazkacamaklarim olacak gibi vucudu sasirtmam lazim 😁 bugun moralim bozuk biraz cok yeme istegim vardi ama cok sukur tuttum kendimi.sporumuda yaptim 10 dk da olsa. Herkese iyi geceler

Dayandım dayandım😅 sabah o zafer kazanmış his paha biçilemez😅
Tabii ki söylerim canım. Dün ilk defa içtim sonrasında devamlı küçük tuvalete çıktım. Sanırım ödem idrar ile de atılıyormuş🤔hadi bakalımm
16 kg mı😒iyi ki almışım o zımbırtıları o zaman🤣
Ödem gidince insan kuş gibi oluyor yA 🍀
Selam kizlar nasil gidiyor ben 58.3 oldum:)
Devam ediyorum ama bu haftasonu birazkacamaklarim olacak gibi vucudu sasirtmam lazim 😁 bugun moralim bozuk biraz cok yeme istegim vardi ama cok sukur tuttum kendimi.sporumuda yaptim 10 dk da olsa. Herkese iyi geceler
Hoş geldin canım nasılsın?
İki gündür ben de çok yiyorum sorma. Yeniden başlicam ama.
Kilonu guncelliyorum 🍀

Ödem gidince insan kuş gibi oluyor yA 🍀

Hoş geldin canım nasılsın?
İki gündür ben de çok yiyorum sorma. Yeniden başlicam ama.
Kilonu guncelliyorum 🍀
Selam canm dun yarim durum yedim az simit ve bir dilim kek ama bu sabah 58 ciktim yinede almamism :) bugunde pogaca ve börek yapiyorum bir dilim yerim abrtmadan. Karya da hasta ona moralim cok bozuk ateslendi bur dusuyor bir cikiyor dun cok gezdik disarda insallah hemen iyilesir😔

Selam canm dun yarim durum yedim az simit ve bir dilim kek ama bu sabah 58 ciktim yinede almamism :) bugunde pogaca ve börek yapiyorum bir dilim yerim abrtmadan. Karya da hasta ona moralim cok bozuk ateslendi bur dusuyor bir cikiyor dun cok gezdik disarda insallah hemen iyilesir😔
Çocuk hastayken insanın gözü hiçbir şey görmüyor. İnşallah hemen iyileşsin.🍀

Duygusal yiyici, emziren anne, seker dengesizligi.. ne ararsaniz bende de var. 19 ayi geride biraktik ve ekbgidaya baslarken artik kilo vermeye karar verdim. Emzirmek beni de maraton kosmus gibi yoruyor ve aciktiriyor. Ben 70 i hedefledim ve 4 yil icinde 65 e kadar dusmek istiyorum. 3 oglum var. Bundan sonra bakim zamani. E hayat 40 tan sonra basliyor dimi ama 😆
Şeker dengesızlıgı yasıyorum sızın gıbı benımde sekerım yukselmıs sızın durumunuz nasıl yanı seker belırtılerı olarak ne yasıyorsunuz acaba

Şeker dengesızlıgı yasıyorum sızın gıbı benımde sekerım yukselmıs sızın durumunuz nasıl yanı seker belırtılerı olarak ne yasıyorsunuz acaba
Yorgun, halsiz hissettiriyor. Ağız kuruluguzqmqn zaman yasiyorum ama ilkbahar ve yazın ictigim kadar su icemiyorum kışın.

Yorgun, halsiz hissettiriyor. Ağız kuruluguzqmqn zaman yasiyorum ama ilkbahar ve yazın ictigim kadar su icemiyorum kışın.
Hba1c degerınıze baktırdınız mı hıc bende yemegı fazla kacırdıgıö zaman agız kurulugu yasıyorum gecelerı ozellıkle ve emzırmeyı uykudan uykuya verıyorum umarım duzelırız seker ınsanı psıkolojık olarak cok yıpratıypr

X