Niyet Ettim Emzirirken Kilo Vermeye🤱🏻

Süpersin. Ben bu ara saldım ha bugün ha yarın derken baslayamiyorum bahar ya almadım ama veremiyorum da yedikçe
Canim baslayinca devami geliyor verdin ne guzel durdur birsz daha zayıfla sonra korursun zaten . Bende cok canim cektiginde 1 2 lokma yiyorum abartmadan ama hic yememek lazim

Canim baslayinca devami geliyor verdin ne guzel durdur birsz daha zayıfla sonra korursun zaten . Bende cok canim cektiginde 1 2 lokma yiyorum abartmadan ama hic yememek lazim
Bugün başladım canım.yeniden. inşallah muvaffak olurum. Şu an kendimi beğeniyorum açıkçası ama evlenmeden önceki halimi de özlüyorum ne yalan söyleyeyim. O yüzden durmak yok yola devam

Bugün başladım canım.yeniden. inşallah muvaffak olurum. Şu an kendimi beğeniyorum açıkçası ama evlenmeden önceki halimi de özlüyorum ne yalan söyleyeyim. O yüzden durmak yok yola devam
Basla canim yaa burakma beni 57.2 oldum

Reactions: Kuf
Bu aksam 1 dilim tatli yedim.muhallebili kekli insallah.kilo yapmaz

Dun tatli ekmek cikolata pide yedim
Ay basi oldum birde misafirlik derken ipin ucu kacti ama bugun kaldigim yerde devam

Merhaba, birkaç gündür kimse yazmamış. Benim de bebeğim 8 aylık olacak ve diyet yapıyorum yaklaşık 3 aydır. 6 kilo civarı ancak verebildim. Siz ne tipte besleniyorsunuz

Basla canim yaa burakma beni 57.2 oldum
Harikasın
Dun tatli ekmek cikolata pide yedim
Ay basi oldum birde misafirlik derken ipin ucu kacti ama bugun kaldigim yerde devam
Bu aralar ben de tutamıyorum
Merhaba, birkaç gündür kimse yazmamış. Benim de bebeğim 8 aylık olacak ve diyet yapıyorum yaklaşık 3 aydır. 6 kilo civarı ancak verebildim. Siz ne tipte besleniyorsunuz
Benim yaptığım porsiyon küçültmek ve ekmeği kesmek oldu. Tatlı hamur işi vs bıraktım. Bol su. Ama şu an durdu çünkü yemeye başladım.

Gunaydin bende 1 bcuk ayda 6 kg verdim. Ekmek ve tatli seker kesinlikle yok cok canm cekerse bir lokma nefsimi bastrsin diye yiyorum sabah 1 haslanmis.yumurta + form biskuvi 3 4 adt. Yiyorum peynir le
Oglen tarcinli turk kahvesi
Aciktigimda kellogs vs aksamda et tavuk corba sebze yemegi ne varsa ama ekmek kesinlikle yemiyorum

Merhaba. Haziran 8 de dogum yapalı 1 yıl olacak. 85 ile doguma girdim +25 kiloyla. Dogumdan sonea 19 kilp gitmişti fakat ramazanda 4 kilo alarak 62 ye cıktım. :) emzirirken aşırı aclık hissediyorum. Nasıl bastırıcam bilmiyorum. Haziran 8 e kadar 55 e düşmek istiyorum . Kabul görürseniz burdan destek bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…