Niyeti cinsellik olan, duygusu olmadığı halde cinsellik için rol yapan insanları nasıl anlayabilirim?

aslında o kadar dengim olduğunu düşünmüştüm ki... aynı liseden mezunuz + aynı üniversitede okuyorduk, hayata bakış açılarımız da benzerdi ama ilişkilere bakış açılarımız benzer değilmiş yani daha doğrusu öyle sanmışım. beni yatağa götürene kadar sevgisi varmış gibi göstermeye çalıştı benzerleri birçok kişinin başına geliyor ve "istediğini" alınca birden ilgileri azalıyor.gerçi istediğini vermeyince de terk ediliyorsun. erkeklerden soğuyorum git gide...

erkeklerin şu yatak uğruna herşeyi yapabileceklerine eminim ama kanıtlayamam. hani diyolar ya işte ben sadece yatmak için onu yapar mıyım bunu der miyim falan aynen de yapıyolar ve diyolar.
denk derken de beklentiyi kastetmiştim ben. yani sen fb tarzı değil normal sevgili olmak istiyosun işte. kan beyne gitmiyo işte farklı yerlere gidiyo ve bunun için de yapmıcakları şey yok. kürkçü dükkanı misalı geri dönerse de taviz verme kendinden.

Merhaba, umarım yazdıklarım sizlere saçma gelmez ama kendimden deneyimli olan sizlerden yardım almak ve bir tık da dert yanmak istiyorum. Ben üniversiteye yeni başlamış 19 yaşında bir genç kızım,yaşıtlarımın çoğunluğu kadın erkek fark etmeksizin cinsellik odaklı ilişkiler istiyor. Aynı yurtta kaldığım insanların çoğunluğu ya biriyle cinsel ilişki yaşamış ya da kendileriyle cinsellik yaşamak isteyen ya da yaşayan erkeklerle ilişki kurmuşlar ve benim bu tarz bir ilişkiler kurmak istememem garip karşılanıyor. Sorun burada değil aslında ben hala standartlarımın arkasındayım yani ben birisiyle tanıştıktan hemen sonra konunun hemen buraya gelmesini hala saçma buluyorum ama bana yaklaşanlar da bu şekilde yaklaşıyor maalesef ki. Sevgilimle ayrılmamızın sebebi de buydu aslında, konunun sonunu mesajlaşırken cinsel şakalara bağlaması beni irrite ettiği için kendisine bundan hoşlanmadığımı söyledim, benden ayrıldı. Bu kişiyle olan ilişkim yaklaşık bir ay sürdü ve ben beni muhtemelen sadece cinsellik için isteyen birisine bir ayımı harcadım. Ben ona duygusal olarak yaklaşırken ve bu hislerimin karşılıklı olduğunu düşünürken onun bana cinsellik yaşayana kadar seviyor rolü yapması beni bir tık yaraladı ve daha önemlisi zamanımı aldı. Bu tarz insanların niyetlerini baştan nasıl anlayabiliriz? -ya da niyetlerini baştan anlayabilir miyiz- Beni sadece arzuları için değil de duyguları olduğu için isteyen erkeği nasıl anlayacağım ya da öyle bir erkek var mı dünya üzerinde? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Sabırsız olur.İstedigini bir an önce almak ister.Cimri olur ciddi düşünmediğini para harcamaz.Konusurken gözlerine bakmaz mesela.Sabirsiz olur dedim istediğini alamayınca hızlıca uzaklaşır.

Sevgili olsan dahi mesafeli bir kişiysen ve karşı taraf konuyu buraya getiriyorsa evet sen sıkıntılı tiplere denk geliyorsun ve bazı kişiler malesef kendini belli etmezler tanıdıkça anlarsın. Fakat sevgili ol gez toz sarıl öpüş sonrada adam beklentiye girince onu garipsiyorsan orda bi durman lazım. Bu noktadan sonra zaten cinsellik istemeyen erkeğe garip bak bence. Birde üçüncü kesim var tabi. İlk buluşmada hadi eve gidelimciler. Onları zaten ilk görüşmede halinden tavrından anlarsın.
Tabi bunun yanında en önemlisi senin kendi değerlerin..
Sevgilime sarılmak istemem ve onu öpmem= seks yapacağım anlamına gelmiyor. Bu mantıkla kimse sevgili olmasın o zaman.
Amacı cinsellik olan zaten kendine pay biçmeye yer arıyor. Yanına etek giyip gitsen "beni azdırmak istiyor" zannedecek adamlar var. Tamamen sınırlara saygı meselesi bu.

Evet bazıları kurnaz maalesef. Siz bu kişinin size cinsel odaklı yaklaştığını neden düşündünüz peki?
muhtemelen bunun hoşuma gitmediğini söylediğimde üstelemeseydi ve normal devam etseydi cinsellik odaklı olduğunu düşünmezdim hiç. çok kibardı, nazikti, yurdumun önünden alıp bırakırdı, bir sürü jestler vs. yani baktığınız zaman hiçbir sıkıntı yok ama ilk öpüşmeden sonra durumun bu raddeye gelmesi beni de şaşırttı. bana kalırsa birisi bir şeyden hoşlanmıyorsa durulmalı. durulmasını istediğim yer cinsellikle alakalı şakalar olunca ve o da tabiri caizse kaçınca aklıma bir tek bu geldi.

sevgili olup öpüşen herkes cinsellik yaşamak zorunda mı? sadece bir kere öpüştüğüm birisinin benden bunu beklemesi -ki başta da bu tarz ilişki istemediğimi belirtmeme rağmen- normal değil bence. 3 kere buluştuk zaten.
Ay hayır asla böyle bir şey yok. İstemediğiniz hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsiniz. Aynı yatağa girip vazgeçerseniz bile orada durmak zorunda. Bu ülkede cinsellik noktasında erkeklerle eşit değiliz maalesef. Can güvenliğimiz bile tehlikeye girebiliyor. Size doğru gelmiyorsa doğru değildir. Kimsenin kimseye seks borcu falan yok.

Ay hayır asla böyle bir şey yok. İstemediğiniz hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsiniz. Aynı yatağa girip vazgeçerseniz bile orada durmak zorunda. Bu ülkede cinsellik noktasında erkeklerle eşit değiliz maalesef. Can güvenliğimiz bile tehlikeye girebiliyor. Size doğru gelmiyorsa doğru değildir. Kimsenin kimseye seks borcu falan yok.
yazdıklarınıza o kadar çok katılıyorum ki.

Erkekler cinsellik yaşamak istedikleri kızlarla birlikte olurlar.. Eğer safiyane bir ilişki istiyorsanz uzgunum ama onlar 80ler 90larda kaldı🤷‍♀️ Siz bir kere öpüşmüşsünüz, ve o kapıyı açmışsınız, erkek olsam ben de düşünürdüm, yavas Yavas açarım ben bunu diye.. Ne yazık ki öyle.. Bence erkekler bıraksan 7 24 seks düşünür, hatta düşünüyorlar bence ama ispat edemem🤣 sadece kendılerını kontrol edıyorlar, öyle göösterıolar.. Bence bu yaşlarda eğer ilişki yasayacaksanz ya bunlara kendı ölçünüzde izin vereceksiniz, yada Bi süre ilişki yaşamayacaksınz.. Cunku hangi erkege el atsanz bu karsınıza hep cıkacak.. O yuzden bence bu yaşlarda pişman olmamak ve sacma sapan ilişkiler yasamamak için en azından unıversıte dönemını sakiin gecırmek daha makul.. Gezin, okuyun, araştırın.. En üretken yaşlarınızdasınız.. Zaten okul bitince hepsı kapıya diziliyorlar, zekaya aşık olan sapyoseksüeller cok var.. Bence genclıgın tadını cıkarın🌸🌸🌸

Cinsellikle ilgili şakalar yapıosa(seni yokluyorsa) ve en önemlisiiiii ben evlenmeden önce cinselliğe kesinlikle karşıyım dediğinde bikaç kere seni yoklayıp cevap alamadığında topukluyorsa....

Derslerine odaklan bir süre. Birileriyle flört etme. Normal arkadaşlık yap. Duyguları icin isteyen birisi olduğunda arkadaşlık kendiliginden duygusalliga yonelir..
Çok katılıyorum ya. Önce arkadaşlık birbirini tanıma sonra onla herkesten farklı hissetme. Acaba hoşlanıyor muyum düşüncesi filan... Bunlar çok güzel şeyler. Önce karakterine hakim olursun.

Erkekler cinsellik yaşamak istedikleri kızlarla birlikte olurlar.. Eğer safiyane bir ilişki istiyorsanz uzgunum ama onlar 80ler 90larda kaldı🤷‍♀️ Siz bir kere öpüşmüşsünüz, ve o kapıyı açmışsınız, erkek olsam ben de düşünürdüm, yavas Yavas açarım ben bunu diye.. Ne yazık ki öyle.. Bence erkekler bıraksan 7 24 seks düşünür, hatta düşünüyorlar bence ama ispat edemem🤣 sadece kendılerını kontrol edıyorlar, öyle göösterıolar.. Bence bu yaşlarda eğer ilişki yasayacaksanz ya bunlara kendı ölçünüzde izin vereceksiniz, yada Bi süre ilişki yaşamayacaksınz.. Cunku hangi erkege el atsanz bu karsınıza hep cıkacak.. O yuzden bence bu yaşlarda pişman olmamak ve sacma sapan ilişkiler yasamamak için en azından unıversıte dönemını sakiin gecırmek daha makul.. Gezin, okuyun, araştırın.. En üretken yaşlarınızdasınız.. Zaten okul bitince hepsı kapıya diziliyorlar, zekaya aşık olan sapyoseksüeller cok var.. Bence genclıgın tadını cıkarın🌸🌸🌸
ya mesele "safiyane" bir ilişki istemek değil. eli yüzünü beğenmek bile aslında cinsel olarak çekilmenin bir göstergesi. freudun söyledikleri bunlar benim değil. size de bu noktada katılıyorum. ama benim karşı çıktığım şey "sadece" cinsellik istedikleri için yaklaşmaları. yani hiçbir hissi olmadan, sadece cinsellik için yaklaşmaları. sizin bakış açınıza göre hiçbir erkek aşık olmuyor, hiçbiri sevmiyor birilerini. 80lerde 90larda dediğiniz şeylerde de bu duyguları evlilikten sonra öteleme var aslında, yani insan aynı insan, cinsel olarak çekilebildiği insanı beğeniyor ama bunu ilişkinin daha sonraki zamanlarına bırakıyorlar. artık böyle bir şeyi bulmak zor, ben de bunu soruyorum aslında. yani üç gün sonra seks yapıp bir daha yüzüme bakmayacak birisindense bir ilişki inşa edebileceğim zamanında da ilişkinin boyut atlayacağı bir ilişki istiyorum. baştan sadece cinsellik için aşık rolü yapan insanları elemek istiyorum.istediğim ilişki türünü bir ömür boyu keşiş hayatı yaşamak olarak düşünüyorsunuz ama bahsettiğim bu değil.

ya mesele "safiyane" bir ilişki istemek değil. eli yüzünü beğenmek bile aslında cinsel olarak çekilmenin bir göstergesi. freudun söyledikleri bunlar benim değil. size de bu noktada katılıyorum. ama benim karşı çıktığım şey "sadece" cinsellik istedikleri için yaklaşmaları. yani hiçbir hissi olmadan, sadece cinsellik için yaklaşmaları. sizin bakış açınıza göre hiçbir erkek aşık olmuyor, hiçbiri sevmiyor birilerini. 80lerde 90larda dediğiniz şeylerde de bu duyguları evlilikten sonra öteleme var aslında, yani insan aynı insan, cinsel olarak çekilebildiği insanı beğeniyor ama bunu ilişkinin daha sonraki zamanlarına bırakıyorlar. artık böyle bir şeyi bulmak zor, ben de bunu soruyorum aslında. yani üç gün sonra seks yapıp bir daha yüzüme bakmayacak birisindense bir ilişki inşa edebileceğim zamanında da ilişkinin boyut atlayacağı bir ilişki istiyorum. baştan sadece cinsellik için aşık rolü yapan insanları elemek istiyorum.istediğim ilişki türünü bir ömür boyu keşiş hayatı yaşamak olarak düşünüyorsunuz ama bahsettiğim bu değil.

Sadece cinsellik için yaklastıklarını söyluyosunuz ama bişey atlıyosunuz, onlar erkek.. Beyınlerı bızde farklı.. Onlar için cinsellik de aşk sevgi gösterisi bence.. O yuzden Dıorm ya bırlıkte olmak istedıklerı kadınlarla aşk ilişkisi isterler... Resmi olarak evlılıkte bıle bu boyle.. Evlenmeden önce erkeklerin baktıgı sey bu kadınla uzun yıllar seks hayatım olur mu.. Sevıyor evet ama sevişmek de onlar için sevginin bir parçası.. Bende bunu dıyorum, eger bır erkek ılıskının basında nıyetı seksse dua edın kendını maskelemiyordur, oldugu gibidir.. Diğerleri efendi takılanlar kendını dızgınleyıp kadına o sekılde yaklasık istedıklerını elde edene kadar efendi roluna devam ederler.. Bence siz ne istedgınıze emın degılsnz.. Önce sevişmek isteyıp ıstemedgnze emın olun, istiyorsanz öpüştükten snra fantazili konusmalar cok normal, karsı taraftakı erkegın size yukselmesi filan.. Cunku öyle öpüşeyim ama aşk dolu cicili bicili konusalım olmuyor artık, erkeklerin beklentisi bu yonde.. Ha eger istemıosanz sevişmek dedıgım gibi hayatınızı tek tabanca yasayın öyle keyfine varın.. Cunku dedgm gibi öbür türlü zor yani👍

Bu hayatta en büyük pişmanlığın ne deseler üniversite 1 2 de sevgili yapmak derim. 19 yaşındasın henüz sevgili derdinden üzüleceğine lütfen şehrindeki yerleri gez sadece arkadaşlık kur birlikte tatilere gidin. Bi erkeğe bağımlı kalma hayatını yaşa lütfen.

Cinsellik konusuna gelince başlangıçta sinyalleri verirler aslında senden resim isterken ne diyor mesela? Boydan at diye tutturan erkekler vardı minik sinyaller aslında ama anlarsın. Eğer istemiyorsan bunlara dikkat et anlarsın zaten

Merhaba, umarım yazdıklarım sizlere saçma gelmez ama kendimden deneyimli olan sizlerden yardım almak ve bir tık da dert yanmak istiyorum. Ben üniversiteye yeni başlamış 19 yaşında bir genç kızım,yaşıtlarımın çoğunluğu kadın erkek fark etmeksizin cinsellik odaklı ilişkiler istiyor. Aynı yurtta kaldığım insanların çoğunluğu ya biriyle cinsel ilişki yaşamış ya da kendileriyle cinsellik yaşamak isteyen ya da yaşayan erkeklerle ilişki kurmuşlar ve benim bu tarz bir ilişkiler kurmak istememem garip karşılanıyor. Sorun burada değil aslında ben hala standartlarımın arkasındayım yani ben birisiyle tanıştıktan hemen sonra konunun hemen buraya gelmesini hala saçma buluyorum ama bana yaklaşanlar da bu şekilde yaklaşıyor maalesef ki. Sevgilimle ayrılmamızın sebebi de buydu aslında, konunun sonunu mesajlaşırken cinsel şakalara bağlaması beni irrite ettiği için kendisine bundan hoşlanmadığımı söyledim, benden ayrıldı. Bu kişiyle olan ilişkim yaklaşık bir ay sürdü ve ben beni muhtemelen sadece cinsellik için isteyen birisine bir ayımı harcadım. Ben ona duygusal olarak yaklaşırken ve bu hislerimin karşılıklı olduğunu düşünürken onun bana cinsellik yaşayana kadar seviyor rolü yapması beni bir tık yaraladı ve daha önemlisi zamanımı aldı. Bu tarz insanların niyetlerini baştan nasıl anlayabiliriz? -ya da niyetlerini baştan anlayabilir miyiz- Beni sadece arzuları için değil de duyguları olduğu için isteyen erkeği nasıl anlayacağım ya da öyle bir erkek var mı dünya üzerinde? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Öyle bir erkek yok diyeceğimizi sanıyorsunuz ama var.ama sen bu yaşta o tarz erkekleri ne yapacaksın ki evlenecek hâlin yok.çılgın zamanlar.tecrübe edinecek yaşlar.aileden gelen değer yargılarıyla kendini suçlu hissediyorsun bence.ama gerek yok.dişin varken yiyeceksin 😀😀.bir süre sonra da derdin ki beklemişim beklemişim kocamın performansı çok kötü.ya da ayda 1 defa bana yaklaşıyor.bunun için mi beklemişim.hayat bir süre sonra çok esnekleşecek zaten.kendini tanıyamamaya başlayacaksın.ne garip garip şeyler düşünüp kendimi baltalamamışım diyeceksin.cici kız modu sana hoş geliyor ama gerek yok yani.ne farkın var ki diğer arkadaşlarından.hepimizin mayası aynı işte.hazır birileri i bulabiliyorken değerlendir gitsin.koskoca hayat. Evlenecek yaşa gelene kadar ohooo.şimdi bu pişkinlikle ialstemem yan cebime koy yapıyorsun ama sonradan da performansı iyi erkek bulamıyorum ablalar diye gelirsin valla.hepimiz bu yollardan geçtik.ne onlar kötü kız ne sen onlardan daha kaliteli birisin.onlardan ayrı tutmana gerek yok kendini.boş şeyler bunlar.

Eee hergün hergün kocam benimle ilişkiye girmiyor ya da ayda yılda bir anca oluyor diyen kadınlar kim? Kendine çok ilginç bir dünya yaratmışsın.çok çarpık.kadıncağızlar erkek bulamıyorum diye ağlaşıp duruyor.iki sapık yazdı diye havalara mı girdin koskoca yaşta hayırdır? Ayy neyse çok sinir bozucu konulardan okumayayim bari.gerçek olmadığını bile bile moralim bozuluyor.

Bu hayatta en büyük pişmanlığın ne deseler üniversite 1 2 de sevgili yapmak derim. 19 yaşındasın henüz sevgili derdinden üzüleceğine lütfen şehrindeki yerleri gez sadece arkadaşlık kur birlikte tatilere gidin. Bi erkeğe bağımlı kalma hayatını yaşa lütfen.

Cinsellik konusuna gelince başlangıçta sinyalleri verirler aslında senden resim isterken ne diyor mesela? Boydan at diye tutturan erkekler vardı minik sinyaller aslında ama anlarsın. Eğer istemiyorsan bunlara dikkat et anlarsın zaten

Aynı sekılde dusunuyorum.. Ya valla yasanacak gezılecek oyle guzel seyler var ki, bir erkegın gözetiminde olup onla beraber karar verip bişiler yapmak o yaşlarda çok sacma gelıo bana.. Özgürlüğün, üniversitenin, hayatının belkıde en guzel ve uzun tatilinın tadını cıkarsana, ne erkegi.. En üretken yaşlar ve bir daha geri gelmiyor.. Erkek her zmn bulunuyor, mezun ol sıraya giriyorlar.. Hiç kafaya takılacak Bi mevzu degıl yani.. Bende sizin gibi çok pişmanım unıversıtede sevgili yaptıgıma👍

Eee hergün hergün kocam benimle ilişkiye girmiyor ya da ayda yılda bir anca oluyor diyen kadınlar kim? Kendine çok ilginç bir dünya yaratmışsın.çok çarpık.kadıncağızlar erkek bulamıyorum diye ağlaşıp duruyor.iki sapık yazdı diye havalara mı girdin koskoca yaşta hayırdır? Ayy neyse çok sinir bozucu konulardan okumayayim bari.gerçek olmadığını bile bile moralim bozuluyor.

Ne bilim kim🤣 her türlü şey olabilir, cocuklu ınsanlar olabılır, yorgun ınsanlar olabılır, sesten sogumus ınsanlar olabılır, depresyonda olan insanlar olabılır, hersey olabılır.. Dile getirmek istemem ama aldatılan kadınlar olabılır🤷‍♀️ Sehır hayatı iş hayatı streslı, erkekten sureklı seks beklemek Bi yaştan snra mantıksız, hayat şartları psıkolojı hersey seks hayatını etkıler.. Genç yaslarda kanın deli aktgı zmnlarda performans olarak yuksek olabılır erkekler.. Dusuncegı kaygılanacagı seyler daha az gencken.. Eger herseye performans gözüyle bakıosa Bi kadın bence hayatı bılmıodur, Toz pembe görüyordur👍
Dünyamın nesi çarpık onu anlamasam da sapık kim yazmış bana onu söyleyin de bilelim????? Bence siz bir yerinizden uydurma konusunda master yapmıs gibisiniz halbukı 🤣
Neyse sabah sabah polemiğe girmek istemiyorum 😁 size iyi kafada kurmalar🤭

cinsellik konusunda net duruşla da olacak iş değil maalesef. kimi bunu kendine gurur yapıp "istemiyorsa doğrusunu bulamamıştır ondan istemiyodur ben ona kanıtlarım" gururuna girip her türlü oyunu yapabiliyor. bu insanlar seninle ve senin duygularınla çok da ilgilenmezler canım. ilgilenir gibi görünürler. çünkü umurlarında olmaz ne hissettiğin, ne yaşadığın vs. buradan anlayabilirsin.

Öyle bir erkek yok diyeceğimizi sanıyorsunuz ama var.ama sen bu yaşta o tarz erkekleri ne yapacaksın ki evlenecek hâlin yok.çılgın zamanlar.tecrübe edinecek yaşlar.aileden gelen değer yargılarıyla kendini suçlu hissediyorsun bence.ama gerek yok.dişin varken yiyeceksin 😀😀.bir süre sonra da derdin ki beklemişim beklemişim kocamın performansı çok kötü.ya da ayda 1 defa bana yaklaşıyor.bunun için mi beklemişim.hayat bir süre sonra çok esnekleşecek zaten.kendini tanıyamamaya başlayacaksın.ne garip garip şeyler düşünüp kendimi baltalamamışım diyeceksin.cici kız modu sana hoş geliyor ama gerek yok yani.ne farkın var ki diğer arkadaşlarından.hepimizin mayası aynı işte.hazır birileri i bulabiliyorken değerlendir gitsin.koskoca hayat. Evlenecek yaşa gelene kadar ohooo.şimdi bu pişkinlikle ialstemem yan cebime koy yapıyorsun ama sonradan da performansı iyi erkek bulamıyorum ablalar diye gelirsin valla.hepimiz bu yollardan geçtik.ne onlar kötü kız ne sen onlardan daha kaliteli birisin.onlardan ayrı tutmana gerek yok kendini.boş şeyler bunlar.
Fıkra gibi üye yemin ediyorum 🤣🤣

X