N'olacak benim bu halimm =(

zsheyda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
35
0
32
nasıl başlıcamı bilmiyorum sanırım ilk önce yaşımı söylemeliyim ben 18 yaşında bu yıl üni ye başlıcak birisiyim bu yaşıma kadar kimseyle çıkmadım aşk a bile inanmayan birisiydim onu tanıyana kadar bana ders çalıştıran aynı zamanda uzaktan akrabamızın oğlu olan birisi vardı bnden 1yaş büyük 2 yıl boyunca bana ders çalıştırdı gelip bizde kaldı ama ders çalışmak için

geçen yıl bayramda bizde kaldığı sırada bazı yakınlaşmalar oldu sürekli bnmleydi elimi fln tutuodu yüzüğüme bakma bahanesiyle ,çıktığım birisinin olup olmadığını soruyodu,bana bakışlarını yakalıodum ama o ist da okuyodu ve bigün gelip gitcekti
gittii...

sonra beni aradı beni ne kadar çok sevdiğini söyledi biras onu süründürdükten sonra çıkmaya başladık ilk 4 ay hiç kavga etmedik saatlerce tel de konuşuyorduk daha sonra tartışmalarımız başladı ve 4ay kadar sürdü sınava girceğim ay beni hiç aramadı ben ayrıldımızı düşünüyordum ama öyle değilmiş sınava girceğim gün aradı başarılar diledi
sonra ank a geldi siyasetten laf açıldı işsizik devlet mi birey suçumu die ben devlet o birey dedi sonra kavga ettik ve ayrıldık ayrılımızın son noktası siyasi oldu sonra bn tatile gittim geldiğimde sonuçlar açıklanmıştı bnde özel üni yazacağım için ünileri gezmeye başladık annemlerle o nun arası .çok iyi olduğu için o da bisimle geldi ve bisde kaldı

sonraki karşılaşmalarımzda hiçbişi olmamış gibi davrandı bana arklarıyla buluşcağı zaman benide çağırdı benim bi işim olduğunda hemen yanıma geldi ama bunun nedenini bilmiyorum o hukukta okuo bnde bu yıl hukuka başlıcam acaba asıl neden bu mu diye düşünüyorum
bana senin yanındayken kendimi çok iyi hissediyorum fln diyo ama dediğim gibi ark ız bana bakarken sanki o ilk zamanlardaki gibi bakıo hala ya da bna öle gelio

sürekli görüşüyrz istemesemde aileler çok samimi bu durumdan da haberleri yok ben ona nasıl davranacağımı bilmiyorum acaba hala beni seviyor mu diye düşünüyorum ondan başkasıylada olcağını sanmıyorum ama onlada olmayacağını çok iyi biliyorum=(

bazen sizi tanımayan birilerini açılmak daha kolay oluo bnm burda bunları yzma nedenim o belki çok uzun kim okucak diye düşünüp okumayacaksınız bile olsun inş aranızda bana yardım edebilcek birileri vardır şimdiden teşkkrler

(bu şahısla ileri gittmiz anlar oldu şu anda doktora gitmeye korkuyrm o ysden ya o ya hiç diye sölüyorum lütfen yardım edin sizin yardımlarınıza gerçekten ihtiyacım var=(( )

:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama

İlişkinize neden kaldığınız yerden devaö etmiyorsunuz ki ülkeyi siz mi kurtarcaksınız..Tamam böyle ilgili olmanız güzel ama kalkıp da bu sebepten ayrılmak saçma :S O zaman sağlam temel oluşturmamışsınız..Her şeyi bir kenara bırakıp konuşun sadece bu konu üzerine fikrini öğren onun "ondan başkasıyla olacağını sanmıyorum" demişsin bu ileri gittiğin için mi yoksa ondan vazgeçemiyeceğin için mi? Konuş onunla bişiler varsa onda da bırakmayın birbirinizi..Ayrıca daha 18 yaşındasın fazla da ileri gitme..üzme kendini artık..

BENCE

:S neden korkuyorsun doktora gitmekten ..daha 18 yaşındasın ve uzaktan akraba dediğin kişiyle yani evinize girip çıkanla cinsel anlamda birlikte olmussun sanırım. Ya kuzum acelen neydi? Sen önce bi doktora git emin ol kendinden..

ondan başkasıyla olmamamın nedeni ikiside onu hala çok seviyorum bi de dier malum durum var onu da sölesem mi sölemesem mi onda kararsız kalıyrm ona sölesem benden uzaklaşır gibi geliyo napcağımı bilmiyorumm erken yaşta böyle şeyler yaşamak bana ağır geldi sadece

ya zaten sewıosanız bırbırınızı bı sekılde bırlesırsınız baktın olmuyor unut gitsin:umursamaz:

siz de aşka bir inanmışsınız pir inanmışsınız :bbo:saçma ayrılık sebebi yok devlet yok birey bumudur yani sen 18 o 19 yaşında ayrılma nedenine bakkaydirigubbakcemile3 birazda ileri gittik doktora bile gidemiyorum diyorsunuz özür dilerim ama keşke bu saçma sapan ilşki yumağı içinde bu kadar ileri gitme cesareti göstermeseydinizz

o zamanlar aramızda hiç sorun yoktu ki bende ona güvendim hayatımın hatasını yaptım ayrılık nedenimizin saçma oldunun bende farkındayım inan soranlara neden ayrıldnız deyince siyasi diyorum gülüyorlar cidden komik bi durum ama içinde olup bizzat bunları yaşayınca o kdar da komik olmadını hatta can yaktını hissediyorsun

ondan başkasıyla olmamamın nedeni ikiside onu hala çok seviyorum bi de dier malum durum var onu da sölesem mi sölemesem mi onda kararsız kalıyrm ona sölesem benden uzaklaşır gibi geliyo napcağımı bilmiyorumm erken yaşta böyle şeyler yaşamak bana ağır geldi sadece

ona ne söyleyeceksin kuaum ilşkiyi başkasıyla yaşadın da ona mı söyleyemiyorsun e onunla yaşadıysan ne söyliceksin zaten olan olmuş arkadaş alkollümüydü hatırlamıyor mu seninle yaşadıysa da bu neyin soğumasııı bunlar bi çelişki mi yoksaaa:umursamaz:

pardon sanırım yani bak biz böyle böyle şeyler yaşadıysak sen beni bırakmamalısın gibi konuşursan soğur diyosun sennn kuzum bu saatte kafa bu kadar çalışıyo kusura bakmalaelaelaelaelae

e sen onunla bişeyler yaşadıysan oda bunu biliyor söylemene gerek yokki
yapttığı şşeyden dolayı neden senden uzaklaşsın?

ya gülüm
koskoca devlet mi girdi şimdi sizin aranıza...aranızda devlet meseleleri varken ne die yakınlaştınız...
yakınlaşırken neye güvendin?
madem üzüleceksin neden düşünmedin...hayat senin tabi
git doktora önce bi emin ol kendinden...
sonra yol çiz kendine ama emin ol attığın adımlardan dönüp geri bakma...

doktora gitmeye korkuyorum işte evden çıkma durumum yok kardeşim küçük ona bn bakıyorum haftayada okulum başlıcak hiç gidemicemm=(

Ya n´oluyoruz anlamiyorum ki... nasil bir gidishattir bu böyle...
Korkuyorsan yasamiycaksin bukadar basit!
Daha ne yasadiginizi bile bilmeden cok gerekliymis gibi bu yaslarda boyunuzdan büyük islere kalkisiyorsunuz!
Yani agzimi acmiyim diyorum ama hem bilincsizce cinselligi yasayipta sonradan korkuyorum morkuyorum gibi seyler okuyunca dayanamiyorum...
Eger yasadiginiz seyin sorumlulugunu tasiyabilecekseniz yasayin... tasiyamiycaksaniz da yasamayin!
Cahildim kandim mandim da gecerli sebepler degil bana göre! Artik gencler eskisi gibi degil; cok erken yasta olgunlasiyorlar eskiye göre... sonradan pisman olunacaksa yapmamasi gerektigini bilecek, BI LEE CEKKK okadar!
Öyle almak zorunda falan da degil yani; tecavüz olmadigina göre öyle ya da böyle senin de rizanla oldu...
Ayrica güzelim sen sartlari zorla da bi doktora git ögren bakalim tam olarak olan ne...
Daha bunu bile tam olarak algilamadiysan maazallah hamile falansindir da ono da anlamiyorsundur!!!
Kusuruma bakma biraz agir oldu belki ama son günlerde bu tarz konular cok olmaya basladi; artik gözlerinizi iyi acin gencler...

hocam eyvallah haklsın bazı konularda ama hamilelik te ağır olmuş biras o kdar ileriye gitmedim ayrıca beni almak zorunda fln da deil zaten bunun bende bilincindeyim sadece ona söyleyip söylememe konusunda kararsızım söyleyincede bnmle evlen diye tutturcak bi karakterde deilim asla yapmam öyle bşey ama eğer korktuğum gibi olduysada kimseyle evlenmem kariyerimde ilerlerim o da yaptığım hatanın bana ağır sonucu olurr ama ona da alışırım yinede yorumlarınız için hepinize çokk teşekkür ederim

o zamanlar aramızda hiç sorun yoktu ki bende ona güvendim hayatımın hatasını yaptım ayrılık nedenimizin saçma oldunun bende farkındayım inan soranlara neden ayrıldnız deyince siyasi diyorum gülüyorlar cidden komik bi durum ama içinde olup bizzat bunları yaşayınca o kdar da komik olmadını hatta can yaktını hissediyorsun

hocam eyvallah haklsın bazı konularda ama hamilelik te ağır olmuş biras o kdar ileriye gitmedim ayrıca beni almak zorunda fln da deil zaten bunun bende bilincindeyim sadece ona söyleyip söylememe konusunda kararsızım söyleyincede bnmle evlen diye tutturcak bi karakterde deilim asla yapmam öyle bşey ama eğer korktuğum gibi olduysada kimseyle evlenmem kariyerimde ilerlerim o da yaptığım hatanın bana ağır sonucu olurr ama ona da alışırım yinede yorumlarınız için hepinize çokk teşekkür ederim

Güzelim isaretledigim kirmizi yerlere göre ve arkadaslarin da iliskiye girmek diye adlandirmalarina ragmen bi itirazda bulunmadigin icin hamilelik konusuna deyindim...
Madem o kadar ileriye gitmedin, neden ve daha dogrusu neyi ona söylemeyi düsünüyorsunki?!
Ayrica neden birseyler yasadin diye kimseyle evlenmiycekmissin onu da anlamadim ya neyse...
Herseyden önce sen daha ne yasadigini bilmiyorsun; yoksa "korktugum gibi olduysa" demezdin...
Git bi ögren bence... ve birdaha da ne yasadigini bilip bilmeden birsey yasama bence...

Son düzenleme:
gamyoncuiremsu anlamadm bişe yaaa şimdi sen ne istyosun canm...tekrar barşmak mı...
ne yaşadn ne ettn,ileri mi gitti nere gittin fisfisfis
ayy bu saatte okudugmdan anlamıyorum ben sositososito

canım benim bu ayrılık sebebi çok saçma... zıt fikirleri bile olsa 2 insan medeni medeni tartışamıyorsa ohooo... ilerde sizde turşu limonlamı sirkeylemi iyi olur diye ayrılırsınız... biz sevgilimle çok çok zıt siyasi fikirlere sahibiz:) onun siyah dediğine ben beyaz derim... onun sarılacivert gördüğünü ben hiç görmem:))) yani fanatik futbolsever bir çift olarakta çok fena zıtız:) ama derbi maçlar harici yoluşmuyoruz hiç:) medeni medeni kavgamızı ediyorum ... fikir ayrılığı olsada birçok konuda ortak paydamız aşkımız var.aşkı geç herkes sizin gibi olsaydı kimse zıt görüşe sahip olduğu insanlarla geçinemeZdi... ki çok saçmaaa.... bence bahane olmuş sizinki

not: neyi ona söyleyemeyeceğini bende anlamadım cnmm... hani bişey olduda çocuğun haberi nasıl yok...birkaç fikrim varda bende kalsın...

hakkında hayırlısı olsun... daha çok gençsinnn... herkes ilk aşkıyla evlenseydi ohooo:)

ondan başkasıylada olcağını sanmıyorum ama onlada olmayacağını çok iyi biliyorum=(
canım daha 18 yaşındasın biraz büyüyünce her şey çok farklı gelicek sana görüceksin.daha 18 yaşındasın ve emin olmak için doktora gitmelisin sonuçta bunu beraber yaptınız sonuçlarına tek başına katlanman diye bi durum olmaz

hiç bişi anlamadım
yaşanan ner neyse beraber yaşamadınız mı
ona ne söyliceksin de haberi yok :uhm:

ikimizde hukukcu oldumuz için kendi düşüncemizi savunuyoruz zıtlık çıktığı zaman bnm ona dediğim şey tmm sen haklı olabilrsin kendine göre ama bnm düşüncelerime saygılı olman lazım bnm yaklaşımım her zaman böyle oldu ama o hayır senin düşüncen yanlış bnm dediğim doğru olarak söylüo o yüzden düşüncelerimizin uyuşmadığı kanısına vardı sonrada ayrıldık zaten

diğer sorunuza gelince eğer açık açık buraya yazarsam konu amacnı aşar o yüzden ona ne söylemem gerektiğini buraya yazmadım hepinizden çok özür diliyorum=((

X