Nolur akıl verin kalp kırmakta istemiyorum:/

Okurken ben de orijinal cartier sandim. Aileye bak catur cutur 5bin dolar basabiliyor diye dusundum. 🤣🤣 bence saticiyla anlasarak (bir de evimde goreyim begenmezsem degistirim) cirkin seyler alin yenge de bunlari gorup kopyalasin sonra çaattt degistirin cirkinle yenge basbasa kalsin.
Kız yok ne orjinali model cartier 6-7 binlik bişey 😄 orjinali kim görmüş 😂 ya inanın hiç aslında büyütülecek bişey değildi normalde ama artık durmuyor 1,2,3 derken kadın telefonuma çöktü sat diye ısrar ediyor yakaladığı yerde ☹️ bu kadar da olmaz kendi kızının telefonu elimdekinin moru takas edelim diyor 😑

Ben de rahatsız oluyorum böyle şeylerden. Hep görüştüğüm insanla aynı koltuk takımına sahip olmak istemezdim mesela.

Konuşun direkt. Her şeyimiz aynı olmak zorunda değil, senin de zevkin çok güzel falan diyin😀
Haklısınız. Mesela ben ondan sonra koltuk alıyor olsaydım asla aynısını almazdım . Ama o aynısını özel yaptırdı. Sinir bozucu kısmı bu . Ne gerek var böyle birşeye model kıtlığı mı. Kimse de bunu anlamıyor işte bu sitede kimse kimseyi tanımadığı için herkes birbirine karakter teşhisi koyuyor . Asla egolu bir insan değilim herkes cebine Göre hareket eder kafasındayım beni sadece herşeyimin birebir taklit edilmesi alınması beni sinirlendirdi . Tatlı dille uyarmayı deneyeceğim umarım anlaşabiliriz

Kullandığınız çamaşır makinası, koltuk size özel üretim değil, yüzbinlerce üretiliyor. Aynısını almasının ne sakıncası var? Aynı şekilde bileklik. O dediğiniz model sizin tasaramınız değil, sizde biyerlerde yada birilerinde görüp almışsınız. Siz alınca sorun olmuyor o alıncamı sorun? Aynısı ondada var diye niye hevesiniz kırılıyor. Nasıl bir ego, hayret
Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?😀 eşim bana doğum günü hediyesi alıyor, yengem de "künyemi bozdurup bende bundan alıcam" diyor🤣 ıyk. Evime gelip özel olarak koltuğumun aynısını yaptırıyor. Bu telefonu sen al onu bana ver falan.
Çok iyisiniz🫠

Merhaba arkadaşlar. Ben 1-1 buçuk senelik evliyim . Evimin herşeyini çok beğenerek ve severek aldım hiç birşeyime keşke demiyorum çok şükür. Benim sorunum eşimin yengesinin sürekli benim evimde yada üzerimde gördüğü şeylerin birebir aynısını alması veya yaptırması :/. Yengesi aslında iyi bir insan ama ben böyle şeyleri abartilmadigi sürece takıntı edecek bir insan da değilim . Benim koltuklarim kül gri ve krem chester . Modeli biraz değişik. Kadın tuttu bunun aynı renk aynı kumaşını köşe modelini eve yaptırdı . Benim koltuklarimda birden bire sorun çıktı garantiye gitmek zorunda kaldılar 1 aydır koltuksuzum . Ve kirlentlerim evde kaldı lacivert modelli bı kirlentim var fotoğrafını çekti bende yaptıracağım bunu diye hiç sormadan ayrıca çamaşır makinemin aynısını bile aldı ne yaptı ne etti aldırdı onuda 🙁. 23 ünde doğum günümdü eşim cartier bilezik aldı . Normalde yengesi zevkimi begendigi için güzel mi alayım mı diye bana danışır beraber karar verir ederiz ve bilezigimi görür görmez bende bundan alacağım bilekligimi bozdurup dedi o an kendi kendine karar verip konuştuğunu anladım ve kayınvalidem ile şok olduk 😑 telefonumun rengi mavi . Aynı modelin moru kızında var bana diyor bunu sen al seninkini bana ver 😂 tabiki böyle birşey yapmayacağım telefonumu ona satmak için sürekli sıkıştırıyor. Çok sıkıldım arkadaşlar artık inanın rahatsız edecek duruma getirdi abarttı. Bu duruma nasıl son verebilirim kalp kırmadan veya ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz kadını artık evime sokmak gelmiyor içimden birşeyi daha görüp alcam diyecek diye 😔 hevesle seçiyoruz sonuçta daha çok yeni evliyim ve özellikle bilezik konusu beni çok rahatsız etti bilezigimde normalde onun asla hoşuna gitmeyecek bir model amaç taklit etmek 😔 kusura bakmayın uzun oldu ama yardımcı olun bana hanimlarr
1) eşinin yengesiyle neden bu kadar samimiyet?
2) E alsın nolucak ki taklitler aslını yaşatır. Size özel üretim de değil sonuçta hiç biri, seri üretim malzemeler. Bu kadar dertlenecek bir şey yol bunda gül geç en fazla

Öyle yapacağım zaten de sitede egolusun diyenler var 😂 egoluymuşum 😄 benim başıma gelen şeyden rahatsız olmamın neresi ego . Bu kadar yakın olan birinin herşeyi göz önünde fotoğrafımı çekip evine yaptırıp sokması kimi rahatsız etmez acaba . Herşeyi geçtim başka model yoktu da neden benim koltuğumun aynısını yaptırdı anlamış değilim. Koltuğun özelliklerine parçasına orasına burasına bakarsın evet bu kullanışlı dersin. Birebir aynısını yaptıracak ne var . Sonra kızınca ben egolu oluyorum . Bu ego mu ?
Degil bence.. ayyhh herseyimizde ayni oluyor ikiz gibi diye laf sok😐😂 gerci laftn anlayacak olsa boyle davranmaz

Yengenizde özgünlük sıfır. Karşı komşumuz bizim eve ne yapıldıysa koşup gidip aynısını yaptırıyor bahsettiğiniz durumun aynısını birebir yaşadık aynı şekilde halamda aynı böyle bir insan ne alsak birebir aynısını kendine de alır. Bende hiç hoşlanmıyorum bu durumdan ama bazı insanlar cidden fazlasıyla özenti, kendi tarzları yok demek ki. Hadi çamaşır makinesi neyse memnun kalırsın önerirsin alırlar sonuçta beyaz eşyanın iyi çıkması önemli. Ama diğerleri resmen özenti.
Ben bir dönem popüler olan moda olan şeyleri bile hiç almıyorum. Sevmem öyle herkeste olan şeyleri. Aldırış etmeyin ama kesinlikle haklısınız sinir bozucu bence de.

1) eşinin yengesiyle neden bu kadar samimiyet?
2) E alsın nolucak ki taklitler aslını yaşatır. Size özel üretim de değil sonuçta hiç biri, seri üretim malzemeler. Bu kadar dertlenecek bir şey yol bunda gül geç en fazla
1) aile binasındayız kimse kimseyle mesafe koymuyor ben gereken mesafeyi araya koyuyorum zaten ama gözüyle gördüğünü almadan duramıyor malesef
2) haklısınız . Ben hazır mağazadan aldım özel yaptırmadım Allah bilir daha kaç kişide var aynısı ama aynı binada bir üst katımda çok yakın olduğum kişinin koltuğumun fotoğrafını çekip özel olarak rengine kadar herseyini birebir aynısını yaptırması sinir bozucu . Bir başkasında görmek rahatsız etmez tabiki asla bana Özel üretilmiyor ama ben mesela o benden önce almış olsa o koltuğu çok hoşuma da gitse asla almam farklı bir koltuk alırım onun gibi gidip özel olarak yaptırmam aynı koltuğu.

Aman bir ara herkes su pembe gelin evleri kopyalardi. Simdi baskalarini. Benim asil takildigim yengeyle bu kadar muhatap oldugunuz.
Ek not: cok kopya yapanlarin kendi zevkleri yok

Konu sahibi zengin değiliz der misin lütfen filmdelisi rahatlasın :KK70:
Hayır, konu sahibi değildi mesele.
İnsan beğenir, biriktirir ya da ne bileyim onun için çok özel bir şeydir alır, bana ne.
Hırs uğruna ‘ben de alacağım’ diyen yengeye takıldım, biranda nasıl ya diye😂

Gerçi yine aynısını düşünüyorum, şu dönemde büyük meblağ harcamalar anlık istekle falan yapılabilen şeyler değil.
Kırk kere düşünüyoruz yahu daha ucuzu var mı şu tshirtün, indirimidir kuponudur vs, ülke batık havada hırstan alınan altın uçuşuyor😂

Merhaba arkadaşlar. Ben 1-1 buçuk senelik evliyim . Evimin herşeyini çok beğenerek ve severek aldım hiç birşeyime keşke demiyorum çok şükür. Benim sorunum eşimin yengesinin sürekli benim evimde yada üzerimde gördüğü şeylerin birebir aynısını alması veya yaptırması :/. Yengesi aslında iyi bir insan ama ben böyle şeyleri abartilmadigi sürece takıntı edecek bir insan da değilim . Benim koltuklarim kül gri ve krem chester . Modeli biraz değişik. Kadın tuttu bunun aynı renk aynı kumaşını köşe modelini eve yaptırdı . Benim koltuklarimda birden bire sorun çıktı garantiye gitmek zorunda kaldılar 1 aydır koltuksuzum . Ve kirlentlerim evde kaldı lacivert modelli bı kirlentim var fotoğrafını çekti bende yaptıracağım bunu diye hiç sormadan ayrıca çamaşır makinemin aynısını bile aldı ne yaptı ne etti aldırdı onuda 🙁. 23 ünde doğum günümdü eşim cartier bilezik aldı . Normalde yengesi zevkimi begendigi için güzel mi alayım mı diye bana danışır beraber karar verir ederiz ve bilezigimi görür görmez bende bundan alacağım bilekligimi bozdurup dedi o an kendi kendine karar verip konuştuğunu anladım ve kayınvalidem ile şok olduk 😑 telefonumun rengi mavi . Aynı modelin moru kızında var bana diyor bunu sen al seninkini bana ver 😂 tabiki böyle birşey yapmayacağım telefonumu ona satmak için sürekli sıkıştırıyor. Çok sıkıldım arkadaşlar artık inanın rahatsız edecek duruma getirdi abarttı. Bu duruma nasıl son verebilirim kalp kırmadan veya ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz kadını artık evime sokmak gelmiyor içimden birşeyi daha görüp alcam diyecek diye 😔 hevesle seçiyoruz sonuçta daha çok yeni evliyim ve özellikle bilezik konusu beni çok rahatsız etti bilezigimde normalde onun asla hoşuna gitmeyecek bir model amaç taklit etmek 😔 kusura bakmayın uzun oldu ama yardımcı olun bana hanimlarr
Ay gelin evi programına katılanlar da sizin gibi demek eşya ya bu kadar önem verilip, anlam yüklenmez sanki 🙄🙃 yargılandığımdan değil yani başka hiçbir derdi olmayan insanlara özeniyorum bile belki. Ha ben rahatsız oluyorsam direkt söylerdim sanki, hani kaba olmadan başkasından duymasından iyidir bence.

Cartier bir markadır, o markanın belli başlı modelleri vardır, onun tasarımının kopyası şuan bahsettiğimiz şey.
Hatta bilekliğinin anlamı vardır, love modeli, sevgiliye hediye edilir, anahtarı vardır kilidi için, o erkekte kalır böylece hiç çıkarılamaz vs vs.
Tektaş gibi manası vardır.
Bilal’e anlatır gibi ahahhahahahha

Hayır, konu sahibi değildi mesele.
İnsan beğenir, biriktirir ya da ne bileyim onun için çok özel bir şeydir alır, bana ne.
Hırs uğruna ‘ben de alacağım’ diyen yengeye takıldım, biranda nasıl ya diye😂

Gerçi yine aynısını düşünüyorum, şu dönemde büyük meblağ harcamalar anlık istekle falan yapılabilen şeyler değil.
Kırk kere düşünüyoruz yahu daha ucuzu var mı şu tshirtün, indirimidir kuponudur vs, ülke batık havada hırstan alınan altın uçuşuyor😂
O zaman uzun lafın kısası yenge zengin :KK70: yenge sana gıcığız

Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?😀 eşim bana doğum günü hediyesi alıyor, yengem de "künyemi bozdurup bende bundan alıcam" diyor🤣 ıyk. Evime gelip özel olarak koltuğumun aynısını yaptırıyor. Bu telefonu sen al onu bana ver falan.
Çok iyisiniz🫠
Evet böyle düşünüyorum
Çok iyi olduğum için değil
Basit geliyor çünkü bana bu tarz konular
Eşi alt tarafı sıradan bir bilelik almış şuan birçok kadının kolunda var aynısından, görende araba yada uçak aldıda yengede koşa koşa gidip aynısını almış sanır.

O değil de kocası demiyor mu kadın senin aklın fikrin yok mu diye 🙄🙄 hani elektronik eşya başkasının referansıyla alınır da yani ne bileyim saçma sacma şeyler 🙄

Ego mu 😂 koltuğumu ben hazır aldım yaptırmadım ben niye bir başkasında var demiyorum , üst katımda oturan yenge bizzat aynısını özel yaptırdı 😄 çamaşır makinesi ihtiyaç ona kimse birşey demedi zaten bu nasıl bir anlayış bunu da ben anlamadım hayret ! . Hiç biri benim özel tasarımım değil zaten şahsen öyle birşey olsa o zaman kasardım kendimi 😂 azcık empati kurun ufak kesimleri okuyarak kimseyi yargılamayın 😊
Evet aynen ego
Bahsettiğiniz ürünler sıradan basit şeyler
Bukadar rahatıssanız kendisine benim aldığımın her aynısını almandan rahatsızım diyin başka ne çözümü olabilir
Empati kurdum ben olsam öyle yaparım

X