Nolur akil verin :(

tamdem

Düşüncemin geldiği yere git, kendine yer kap.
Kayıtlı Üye
22 Mart 2014
2.132
3.567
Slm kizlar… Acaba yanlis mi yaptim diye kafayi yemek üzereyim :KK43:
hemen konuya giriyorum. 3/4 sene önce umreye gitmistim. Benim orda takildigim arkadasim vardi ailesiyle ve kuzenleriyle gitmisti oda. Arkadasimin kuzeni orda benden hoslandigini cok belli ediyordu. Bende anlamamis gibi yapmistim. Hem mübarek yerde olacak sey degil. Neyse bu cocuk bana arada sirada imali imali yaziyordu umreden döndükten sonra bile, tabi ben hic orali olmuyodum, cünkü ciddiye almiyodum, belkide benden 1 yas kücük diye yada hoslanmadigim icin bilmiyorum… neyse bugün bana ciddi düsündügünü ve beni yakindan tanimak istedigini söyledi… yani baya ikna etmeye calisti. Ama cocuktan etkilenmedim, o zamanlar bile acaba olur mu demek aklimin ucundan bile gecmedi. Ama ön yargili olmamak icin cocguna bi sans verdim. Fazla umutlanma dedim ona, sadece tanimak icin sans verdim. Olacak diye bisey yok dedim… Cok karamsar bi insanim ve bu huyumdan nefret ediyorum... Ya cocugu sevemessem, hoslanamassam. Sonra ümit verip gitmisim gibi olcak… Ben insanlara kolay kolay baglanan biri degilim ve aksine o kisiden hoslanamassam agzinda kus tutsa nafile… napicam ben akila ihtiyacim var. Nolur yorumunuzu bekliyorum :KK43:

Son düzenleme:
eğer hiç olur diye düşünmediysen hiç görüşmeyi istemeseydin daha ii olurdu
neyse madem şans verdin dene
genelde insanları güzelleştiren,asilleştiren düşünceleridir
birde bakmışsın pırlanta gibi bişey çıkmış ortaya

eğer hiç olur diye düşünmediysen hiç görüşmeyi istemeseydin daha ii olurdu
neyse madem şans verdin dene
genelde insanları güzelleştiren,asilleştiren düşünceleridir
birde bakmışsın pırlanta gibi bişey çıkmış ortaya

Bende ön yargili olmak istemedim. Sirf görünüse dikkat edip yok ya kalsin istemez demek istemedim. Ins. Dedigin gibi olur

Madem ilk basta hoslanmadigin elektrik almadigin biri agziyla kus tutsa bile etkilenmiyosun, ne diye cocukcagizin hakkina girdin?

Ben cocuga tamam evlenelim demedim ki. Ben ona acik acik söyledim kolay kolay etkilenen biri degilim diye. Oda sende haklisin kendine zaman ver önce birbirimizi taniyalim gibi seyler söyledi.. Her tanismada olabilecek seyler. Görücü usulü misali. Ordada insan yildirim aski yasamiyor ya :/

hoşlanmadıysan hiç bulaşma bence tanıma işine..

Başta hoşlanmamışsın, kolay kolay bağlanamam diyorsun.
Sen fazla umutlanma tanımak istiyorum sadece desen de o ister istemez umutlanacak.
Çünkü ihtimal var ki şans veriyor diye düşünecek.
Olmayacak gibiyse hiç uzatma. Yıkımı büyük oluyor sonra.

hoşlanmadıysan hiç bulaşma bence tanıma işine..

Başta hoşlanmamışsın, kolay kolay bağlanamam diyorsun.
Sen fazla umutlanma tanımak istiyorum sadece desen de o ister istemez umutlanacak.
Çünkü ihtimal var ki şans veriyor diye düşünecek.
Olmayacak gibiyse hiç uzatma. Yıkımı büyük oluyor sonra.

Ben aslinda bir kere yüz yüze konusalim ondan sonra karar verelim demek istiyorum ona, olmaz mi öyle? Benim hic sevgilim olmadi bu zamana kadar. Tanidikca severim diye düsünmüstüm. Amacim umutlandirip sonra görüstügümde yok ben isinamadim diyip birakmak degil. Asla karsi tarafi üzmek istemem bunun icin yardim istedim :KK43:

Ben aslinda bir kere yüz yüze konusalim ondan sonra karar verelim demek istiyorum ona, olmaz mi öyle? Benim hic sevgilim olmadi bu zamana kadar. Tanidikca severim diye düsünmüstüm. Amacim umutlandirip sonra görüstügümde yok ben isinamadim diyip birakmak degil. Asla karsi tarafi üzmek istemem bunun icin yardim istedim :KK43:

Bence önce kendini netleştir eğer olacak gibiyse ona göre yüz yüze görüş.
Öbür türlü ister istemez umut oluyor diye düşünüyorum ben.

Gayet mantıklı konuşmuşsun
Olursa olur olmazsa olmaz
Kolay bağlanmamakla da iyi ediyorsun
Nasip artık

Slm kizlar… Acaba yanlis mi yaptim diye kafayi yemek üzereyim :KK43:
hemen konuya giriyorum. 3/4 sene önce umreye gitmistim. Benim orda takildigim arkadasim vardi ailesiyle ve kuzenleriyle gitmisti oda. Arkadasimin kuzeni orda benden hoslandigini cok belli ediyordu. Bende anlamamis gibi yapmistim. Hem mübarek yerde olacak sey degil. Neyse bu cocuk bana arada sirada imali imali yaziyordu umreden döndükten sonra bile, tabi ben hic orali olmuyodum, cünkü ciddiye almiyodum, belkide benden 1 yas kücük diye yada hoslanmadigim icin bilmiyorum… neyse bugün bana ciddi düsündügünü ve beni yakindan tanimak istedigini söyledi… yani baya ikna etmeye calisti. Ama cocuktan etkilenmedim, o zamanlar bile acaba olur mu demek aklimin ucundan bile gecmedi. Ama ön yargili olmamak icin cocguna bi sans verdim. Fazla umutlanma dedim ona, sadece tanimak icin sans verdim. Olacak diye bisey yok dedim… Cok karamsar bi insanim ve bu huyumdan nefret ediyorum... Ya cocugu sevemessem, hoslanamassam. Sonra ümit verip gitmisim gibi olcak… Ben insanlara kolay kolay baglanan biri degilim ve aksine o kisiden hoslanamassam agzinda kus tutsa nafile… napicam ben akila ihtiyacim var. Nolur yorumunuzu bekliyorum :KK43:

Sen bence en dogru olani yapmissin canim benim..kirmamissin en azindan tanimak icin sans vermissin.bu isler illa olacak diye bisey yok.kismetse zaten onune gecemezsin..

GT-I8150 cihazımdan gönderildi

Ben nişanlımla ailesinin bizi tanıştırma çabalarıyla tanıştım. Sonra onun yoğun ısrarlarları sonucu çıkmaya başladım. Amaaaan 2 hafta çıkim ayrılırım nolcak diye başladığım ilişki 3,5 yıldır çooook büyük bi aşkla devam ediyo. Şimdi o iki hafta geçsede ayrılsaam diye düşündüğüm günlere gülüyorum :21:
Yani belki kararların değişebilir bi şans vermişsin bak bakalım olucak mı? Sonradan onada dersin denedim olmuyo sende daha fazla ısrar etme diye

Bence önce kendini netleştir eğer olacak gibiyse ona göre yüz yüze görüş.
Öbür türlü ister istemez umut oluyor diye düşünüyorum ben.

sende haklisin bi karar vermeden önce kendimi onun yerine koymam lazim. Ben olsam kendimi nasil hissederim diye..

Ben nişanlımla ailesinin bizi tanıştırma çabalarıyla tanıştım. Sonra onun yoğun ısrarlarları sonucu çıkmaya başladım. Amaaaan 2 hafta çıkim ayrılırım nolcak diye başladığım ilişki 3,5 yıldır çooook büyük bi aşkla devam ediyo. Şimdi o iki hafta geçsede ayrılsaam diye düşündüğüm günlere gülüyorum :21:
Yani belki kararların değişebilir bi şans vermişsin bak bakalım olucak mı? Sonradan onada dersin denedim olmuyo sende daha fazla ısrar etme diye

Gayet mantıklı konuşmuşsun
Olursa olur olmazsa olmaz
Kolay bağlanmamakla da iyi ediyorsun
Nasip artık

Tskler cekirge, nedense dünden beri icimde bi sıkıntı var. Icimden gecenleri düsüncelerimi yazdim demin ona biraz umutsuz konustum ama kesin olmaz demedim. Benim kafama takilan simdi ben bununla yüz yüze konusmadan kestirip atayimmi yoksa, yoksa bir defaya mahsus görüseyimmi. Bu isler ne zormus ya :KK43:

Son düzenleme:
Tskler, nedense dünden beri icimde bi sıkıntı var. Icimden gecenleri düsüncelerimi yazdim demin ona biraz umutsuz konustum ama kesin olmaz demedim. Benim kafama takilan simdi ben bununla yüz yüze konusmadan kestirip atayimmi yoksa, yoksa bir defaya mahsus görüseyimmi. Bu isler ne zormus ya :KK43:

Asla olmaz diyosan görüşme
Bi denemek istiyosan görüş
Bi sonraki görüşüp görüşmemen sana kalmış sonuçta
En güzeli bu kadar 'dürüst' olman
O da zaten bunu göze alarak gelecek

Asla olmaz diyosan görüşme
Bi denemek istiyosan görüş
Bi sonraki görüşüp görüşmemen sana kalmış sonuçta
En güzeli bu kadar 'dürüst' olman
O da zaten bunu göze alarak gelecek

Kesinlikle.. En az 3 defa demisimdir ümitlenme sen yinede diye. Ama insan ister istemez ümitlenir.

X